Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseniorita4

Brzydula

Polecane posty

Gość kseniorita4

co sądzicie o tym serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie przewidywalny i nie pasuje chyba do polskich realiów :P ale w dziwny sposób sprawia mi przyjemnosc ogladanie go ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawiankaa
bardzo podobała mi się wersja kolumbijska /szczególnie Armando Mendoza/ :D polska wersja tez mi sie podoba /szczególnie Marek Dobrzański/ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark fairy lady
tej polskiej zobaczylam tylko 1 odcinek z powodu awarii netu.ale i tak moim zdaniem najlepsza jest wersja kolumbijska...=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijska rules
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
a ja kocham Violette Kubasińską :) I jej tekst "Dostane przez Was Apokalipsy!!" no muslalam ze zejde ze smiechu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
Violetta Kubasińska: Jak mówię że będę to MÓWIĘ!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaaaaaaaaaaaaa
,,Bo jak mi ktos cos,to ja jemu visa vie '' ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mnie śmieszny nazwisko Dobrzańskiego... Bobek:P Violetta ma naprawdę wypasione teksty, skąd oni mają takie pomysły? :D Mi kojarzy się z inną Violą, polską aktorką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalne dno. Mój facet to ogląda i bardzo lubi. Nie rozumiem, co w tym fajnego. Totalne nudy. Poza tym wszyscy tam są ubierani głównie we fioletowe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to inne teksty Violetty
Beze mnie wiele spraw by się posypało, jak amen w popiele. Jak ktoś igra i igra, to ma potem przeigrane. Jak dasz ludziom palec, oni wejdą ci na głowę. Odpowiednia kobieta jest w stanie zmienić mężczyznę o 360 stopni. Nie lubię pośpiechu, bo pańskie oko konia tłucze. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfdherhhe
kiedy Brzydula bedzie ładna? pamietacie moze kiedy w innym kraju w emitowany serialu Brzydula Betty zaczela sie ładnie ubierac i wygladac? i czy bedzie z Markiem? czy ona juz go nie bedzie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innych tekstów Violi: \"A co mam tak siedziec o suchej twarzy?\" - jak jadła i piła w barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he fajny jest, przynajmniej nie ma w nim przemocy, fajny lekki serial na odstresowanie sie po pracy.Lubię go (;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujawiankaa
mogłoby być podobnie jak w oryginale tzn Marek zakocha się w Uli, gdy bedzie jeszcze brzydka ale wcześniej trochę narozrabia i ona nie bedzie go chciała, dopiero jak wyładnieje :D to w końcu mu przebaczy i będą życ długo i szczęśliwie :D UWIELBIAM TAKIE BAJKI :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham Viole \" dasz wiarę\' \"od tej ciąży alchauera dostanę\" \" to jest sprawa życia po śmierci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie auchauera
tylko "eisenhowera" Co będziemy drzeć koce Nie jestem taka głupia jak ustawa przepisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locky
ja uwielbiam violę- socha świetnie ją gra, dobrze dobrano jeszcze postac pauliny, bo dobrzański to tragedia- jakis niedorobiony gej-do prezesa daleko mu. już lepszy jest aleks-on mi sie podoba. a ula? jest za ładna jak na brzydulę, stylizują ją na siłę na totalną abnegatkę modową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenee
a mnie się Dobrzański podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yclc
uuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie Marek jest super
w przeciwienstwie do Aleksa z tymi przylizanymi wlosami;/ bleh;/ i do tego jest taki podly i intrygant straszny z niego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaa
a tak w ogole wlasnie ja ogladam... jest ta aukcja. taka niby madra a nie mogla 2 kont utworzyc i podbijac w ten sposob cene:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz ze podbijanie ceny
z dwoch roznych kont o tym samym IP grozi zablokowaniem konta? moze dlatego taka madra nie byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
wczoraj było super odcinek tzn to zakończenie NAJLEPSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaa
a czemu miala miec takie samo ip ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co miala biec do domu
zeby zalicytowac sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaa
nie musiala biec do domu... mogla komgos poprosci zeby ktos podbil cene z innego kompa itp. itd. mozliwosci miala multum... zreszta u nich komputerow od groma:o ale mniejsza juz z tym heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie gdyby ktokolwiek
inny podbil w firmie i wylapali by to konto zostalo by zablokowane. a po drugie.. i co sama wtedy kupilaby sukienke jak chetnych nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaa
z innego kompa przeciez by podbila masakra:/ a co ona nie ma znajomych w ogole:/ nie musialaby sama kupic gdyby podbicie przez nia ceny nie spowodowalo zainteresowania... moglaby kogos wyslac gdyby to nie wyszlo... zawsze jest jakis sposob ja tak robie na allegro i dobrze na tym wychodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×