Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic już nie kumam

Całkiem sie pogubiłam w ostatnim odcinku Housea

Polecane posty

Gość nic już nie kumam

Nie wiem już co było prawdą a co jego omamem,czy on naprawdę zaił tego człowieka?I dlaczego na końcu od nowa pokazali jak go postrzelili?Czyzby cały odcinek był omamem?Niech mi to ktos wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dosyc dawno ogladalam ten odcinek ale z tego co pamietam to prawie caly odcinek to \"wizje\" omamy, pomiedzy postrzeleniem a momentem jak House odzyskuje przytomnosc jak go wioza na noszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
ale o ktorym odcinku piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
bo z tego co kojarze, to ostatni byl o tym co Cuddy tej adopcji odmowila ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowimy o odcinku kiedy House zostal postrzelony, nie pamietam juz ktora to seria, 2 czy 3 a adopcji odmawia dziewczyna w 5 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic już nie kumam
Czyli cały ten przypadek z pacjentem któremu wypadło oko i wybuchło jajko to był omam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagaaaa
3 seria będzie dobra.ja już na 4 jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic już nie kumam
W czwatrek chyba będzie już nowa seria bo widziałam w reklamie że trochę inaczej wyglądali.To House nie będzie już kulał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaggaaaa
nie chcę psuć zabawy, ale chwilę nie będzie kulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic już nie kumam
To dobrze,ze tylko chwilę,to część jego niezwyklej osobowości ;) To widzę że dwójka jest nieźle zacofana,ile jeszcze jest nagranych sezonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaggaaa
leci juz chyba 6 czy siódmy odcinek 5 sezonu, no ale nie w Polsce.Dużooo sie wydarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sorry... ale ja trochę odcinków opuściłąm bo oni tak w TVP2 kombinowali i najpierw było o 20 przez wakacje codziennie, teraz tylko raz w tygodniu i to trochę późno (ale dobrze, bo kończy się house to przełączam na gotowe na wszystko:P) ale ostatnio nie czaję... wczoraj house nie kulał!! czemu? to wkońcu ten postrzał po którym kulał to nie był na samym poczatku serialu? To cze,mu on na początku kulał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaggagagaaa
po postrzale, jak leżał w spiączce, przestał kuleć.Cosmu tam wprowadzili, zadziałali chyba na podświadomośc i przestał kulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym odcinku co mial wizje po postrzale, wydawalo mu sie ze Cuddy razem z Wilsonem zaplanowali mu eksperymentalne wprowadzenie w stan spiaczki za pomoca ketaminy (lek uzywany w anestezjologii) co moglo uleczyc go z bolu nogi; eksperyment nie jest pewny, podziala albo nie a jesli podziala to nie wiadomo na jak dlugo i jest ryzyko zmian w osobowosci; okazuje sie ze rzeczywiscie noga przestaje go bolec, to wszystko bylo w \"omamach\" potem pod koniec odcinka House odzyskuje przytomnosc na noszach jak jedzie na blok operacyjny, widzi chyba Cuddy (nie pamietam dobrze) i mowi zeby mu podac wlasnie ketamine - to juz jego swiadoma decyzja w nastepnych odcinkach widzimy ze podzialalo i przestal kulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaggaaa
do czasu:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety moja faworytka Nina
i dobrze, że zacznie znowu kuleć :P Bez laski traci połowę tego hałsowatego uroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic już nie kumam
Racja,nie jest już taki chamski i ironiczny.Chociaż szkoda mi go bo teraz tak się cieszy,może robić wszytsko co chce i widać,że bardzo sie boi że ból znowu wróci.Pewnie będzie to bardzo przeżywał jak sie okaże że zabieg się jednak nie udał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×