Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rubi_piękna i bezczlna

Cena Marzeń

Polecane posty

Gość Rubi_piękna i bezczlna

Dzisiaj s kończyła się cena marzeń Fin...??Czy to już koniec...??Ktoś z Was może wie czy będzie druga część??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też oglądałam ten seria
Es una descarada por ser la más hermosa - (Jest bezczelna bo jest najpiękniejsza) No tiene casi nada pero le gusta la vida cara - (Nie ma prawie nic ale lubi drogie życie) Y a mí me gusta ella y sé cuanto me ama - (A mi się ona podoba i wiem jak mnie kocha) Sé que sueña conmigo pero amanece en otra cama - (WIEM, żE śni o mnie lecz budzi się w innym łóżku) El dinero le robó su corazón-(Pieniądze skradły jej serce) Las mentiras le desalmaron el alma-(Kłamstwa zabrały jej duszę) Y me duele su dolor mucho más que su traición-(A mnie boli bardziej jej ból niż zdrada) Yo nací para quererla aunque se vaya-(Urodziłem się by ją kochać mimo,że odchodzi) Mujer de nadie, mujer de todos, mujer que mata (Kobieto niczyja,kobieto wszystkich, kobieto, która zabija) Mujer que duele, mujer que entrega y te arrebata (Kobieto,która boli,Kobieto, która się daje i odbiera) Mujer tan cara, mujer ingrata(Kobieto tak droga,kobieto niewdzięczna) Sé que no me olvidaras aunque te vayas(Wiem,że mnie nie zapomnisz, nawet jeśli odejdziesz) Yo sé que no me olvidaras aunque te vayas(Wiem, że mnie nie zapomnisz nawet jeśli odejdziesz En mi cartera guardo su foto de gatada (W mym portfelu pilnuję jej zdjęcia) Es mi mayor fortuna y mi desdicha la descarada(Jest mym największym majątkiem i moim bezczelnym nieszczęściem) Yo seguiré mi rumba, el mundo no se acaba(Będę podążał moim szlakiem,świat się nie kończy) Esta vida es muy corta, te cobra y te paga(To życie jest bardzo krótkie,pobiera i wypłaca) El dinero le robó su corazón-(Pieniądze skradły jej serce) Las mentiras le desalmaron el alma-(Kłamstwa zabrały jej duszę) Y me duele su dolor mucho más que su traición-(A mnie boli bardziej jej ból niż zdrada) Yo nací para quererla aunque se vaya-(Urodziłem się by ją kochać mimo,że odchodzi) Mujer de nadie, mujer de todos, mujer que mata (Kobieto niczyja,kobieto wszystkich, kobieto, która zabija) Mujer que duele, mujer que entrega y te arrebata (Kobieto,która boli,Kobieto, która się daje i odbiera) Mujer tan cara, mujer ingrata(Kobieto tak droga,kobieto niewdzięczna) Sé que no me olvidaras aunque te vayas(Wiem,że mnie nie zapomnisz, nawet jeśli odejdziesz) Yo sé que no me olvidaras aunque te vayas...descarada(Wiem, że mnie nie zapomnisz nawet jeśli odejdziesz...bezczelna) Mujer de nadie, mujer de todos, mujer que mata (Kobieto niczyja,kobieto wszystkich, kobieto, która zabija) Mujer que duele, mujer que entrega y te arrebata (Kobieto,która boli,Kobieto, która się daje i odbiera) Mujer tan cara, mujer ingrata(Kobieto tak droga,kobieto niewdzięczna) Sé que no me olvidaras aunque te vayas(Wiem,że mnie nie zapomnisz, nawet jeśli odejdziesz) Yo sé que no me olvidaras aunque te vayas(Wiem, że mnie nie zapomnisz nawet jeśli odejdziesz) Yo sé que no me olvidaras aunque te vayas(Wiem, że mnie nie zapomnisz nawet jeśli odejdziesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLaLa...
nie madrugiej serii bo się Barbara mori nie zgodziła chcociaż dawano jej milion dolarów podobno. ALe jest film pełnometrażowy "Rubi...la descarada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buteleczka
nie ma i niebedzie tak samo jak brzyduli u nas nie puscili a w czechach leciala tez fajowy serial był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bardzo przypadła do gustu ta telenwela!:)))) szkoda że sie skończyła ale cóżtrzeba żyć dalej:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo szkoda ze sie skonczylo tak szybko...:( i wogole ten koniec...;((( ... 2 czesci niestety nie ma...:( chociaz planowali zrobic i dlatego taki koniec...:( jest tylko film Rubi...La descarada... mam nadzieje ze go puszcza w tvn...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie moze będą tacy wspaniłomyślni i to puszczą w TVN! pożyjemy zobaczymy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLAK
KOCHAM TEN FILMMMMMMMM .........JEST THE BEST TYLKO SKOŃCZYŁ SIĘ A JA CÓZ NIE OGLADAŁAM OSTATNIEGO ODCINKA.......CHCE GO Z NETA SCIĄGNAĆ KTO MI POMOZE???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
Brzydula 2 leci w polskiej wersji na ZONE ROMANTICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nahcbgth
czy będzie drub część ceny marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyla
hej mam na imie agata i wiem że będzie druga część ,, ceny mrzeń,, ale nie puszczą jej bo nie mają zbyt duzo kasy żeby odkupić ją od meksykanów może kiedyś puszczą na tvn lub tvn siedem bo czytałam w gazecie ze nie mają kasy paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2056
Drugą częśc bardzo trudno zdobyc podobno sama szukam ale bez skutku dlatego mam prośbę jesli ktos by miał drugą czesc Ceny Marzeń bardzo proszę o kontakt. Chodzi mi również o cała telenowelę czyli to co było w TVN i TVN7 (konkretnie o wszystkie odcinki i odcinki z lektorem) Dziekuje za odpowiedz i ewentulanie za kontakt ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżonatan brawczan
leczcie sie kobiciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mnie denerwuja
te idiotki co gadaja,ze nie ma 2 czesci..Jest!! Ogladalam!! Ale ja mieszkam w Brazylii:D Jest 30odcinkowy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×