Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fankaxxl2

CHIRURDZY od dzis o 16.30 na polsacie.........

Polecane posty

Gość fankaxxl2

nareszcie o normalnej godzinie. Pewnie powtórki. Ale i tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usnoł podczas sexu
o 16.30 jestem w drodze z pracy do domu:o a tak czekałam az będa chirurdzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo 1630 to pora dla
gospodyn domowych chyba ja pracuje do 5 a o 6 to w domu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te odcinki które lecą
teraz o 16.30 na Polsacie już były:oA szkoda bo myślalam,że dadzą nowy sezon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhffhhh
a ja se oglądam bo po 15 wracam z pracy czy dobrze zrozumiałam, że cristina nie będzie mogła mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
Cristina bedzie mogła miec dzieci, choc zebywiscie bedzie to troche utrudione ze wzgledu na usuniety jajowód, No ale jak kazdy wie kobieta ma 2 jajowody - czyli powinna zostac w przyszłosci matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhffhhh
no właśnie ma dwa, ale ta scena była taka tragiczna, że pomyslałam o najgorszym, no i że może czegos nie dosłyszałam, bo zazwyczaj robię kilka rzeczy na raz dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaxxl2
Ja pracowałam od 6.00 do 14.00 a teraz mam to szczęście ze nie muszę pracować jak nie które tu osoby co twierdzą ze 16.30 to pora gospodyń domowych :P . A może jestem na urlopie wychowawczym guzik Wam do tego. Ważne że moge serial obejrzeć heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha jasne ze tak
ja takze ogladam, a gospodynia nie jestem, zreszta nie wazne dobrze z puszczaja Chirurgów, mimo, ze sezon 2 juz leciał mogli przeciez powtarzac np. Miodowe Lata, Kiepskich albo jakies inne gówno - co byłoby juz dnem totalnym ja uwielbiam ten serial - dlatego mimo ze powtórki to ogladam dalej poza tym nie ogladałam jak serial leciał w nocy.. mam pytanie: czy Izzie bedzie z Alexem? czytałam cos ze troche tak, a potem zakocha sie w pacjencie... Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 3 seria 2 ;) ogladaj to sie dowiesz czi I bedzie z A. moge ci opowiedziec cala serie co to za radocha. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj izzy bedzie sie kochac
w pacjencie :) przystojnym dannym :) ryczalam jak bobr na tych odcinkach o nim (kto ogladal ten wie czemu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katioszki
pytam wiec chce zeby ktos odpowiedzial........... znalazłam w necie, ze bedzie z pacjentem dannym, który pozniej umrze...niestety dzisiejszy odcinek byl nawet ok ten georg mnie strasznie wkurza!!!! I i A całowali sie...fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj izzy bedzie sie kochac
a ja jakos nie przepadam za A. wolalabym zeby izzy byla z dannym, ale to niemozliwe takie zasady nie jestes chirurgiem - nie grasz w serialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katioszki
rzeczywiscie - zelazne zasady ja jeszcze nie widziałam tych odcinków z dannym dlatego wydaje mi sie za Izzie pasuje do Alexa moze jak zobacze ja z Dannym to zmienie zdanie a tak wogole uwazam ze Derek to skonczony kretyn mimo ze nie przepadam za Meredith to jest mi jej bardzo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myslalam
ze derek to kretyn i wkorzala mnie adison ale w pozniejszych odcinkach pokazuje ze jest super babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjojjjjjjjjjjojjjjjjjjj
po wczorajszym odcinku spodobała mi sie Adison - w sumie spoko babka szkoda tylko ze nie widziałam nigdy serialu ,,Prywatna praktyka", ona tam jest głowna postacia, slyszałam ze ciekawy serial co do reszty ,,ekipy" - Cristina wydaje mi się dziwna ma super faceta, a ona jakas taka zimna ryba chyba jej nie rozumiem.... ale i tak lubie to ogladac.... dzis niestety nie dam rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no adison jest kobieta
z klasa :) private practice tez fajne, troche nie podobaly mi sie 2 odcinki w greys anatomy kiedy rozpoczynali private practice bo malo bylo o szpitalu, ale ogolnie serial fajny :) a widzieliscie ze teraz we wtorki zamiast wlasnie greys anatomy leci jakis serial tez o lekarzach no ile to jeszcze bedzie :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm nie wiem
nie wiem czy mowisz o polsacie? sprawdziłam program na cały tydzien i od pon do ptk o 16.30 caaaaaaaaaaaaaaały czas beda CHIRURDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi o wieczorna pore
kiedy kiedys lecieli chirurdzy teraz po 23 leci jakis nowy lekarzowy serial o nazwie 3000 gramow czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaahaaaaaaaaas
czytałam o tym serialu w tele tygdoniu nazwa wziela sie od przecietnej wagi ludzkiego mózgu serial opowiada o neurochirurgach przypadki pokazywane w serialu sa prawdziwe ( na faktach) oprócz tego jak w kazdym serialu przedstawiona jest fabula wokól postaci z serialu ale nic wiecej nie wiem na temat tego serialu....... niestety nie ogladam, bo za pozno wczorajszy odcinek chirurgów ( ptk) jakos mi sie nie podobał smieszna akcja - meredith, derek i koles ze stojacym ptakiem :-) poza tym Alex to szmata.......... :-/ biedna Izzie - maam nadzieje ze ten Danny bedzie ok chyba pojawi sie juz w pon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danny pojawia sie
kiedy izzy cos tam kreci z alexem, ale nie pamietam dokladnie keidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzissssssssssss
nie bylo dannego za to alex chyba zabil pacjenta Izzie umarło dziecko, którym sie opiekowala meredith pomogla wybrac jej psa Cristina opiekowała sie wiezniarka Georg - pijawki nuudddddddaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo maaaaaaa
widzialam tego dannego - taki sobie ale baaaardzo sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie danny rozwalil totalnie
:))) urzekl i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnieeeeeee
mi bardzo szkoda jest Meredith i Dereka - widac ze baaardzo sie kochaja, a nie moga byc razem ostatecznie sadze ze Derek to ciota - dlaczego nie zostawil żony? jedne meska decyzja i po klopocie by mial, ale seriel musi sie krecic dalej........ powinien byc z Meredith a Adison by sobie kogos znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnieeeeeee
znalazłam na forum o chirurgach (tez z kafe), ze Izzie bedzie z Georgiem??????? cos mi tu nie pasi a moze ktos mi powiedziec czy Meredith wkoncu wróci do Dereka czy nie? ja cos słysząłam ze Adi odejdzie do inego serialu, czy to znaczy ze Derek wróci do M.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
wszystko co przeczytalas to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleleleeeeeeeeee
ale byl odcinek dzis (wczoraj tez w sumie) łaaaaał supernapiecie podobało mi sie baaaardzo pozdro dla fanów serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×