Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Chłopaki do wzięcia"

Polecane posty

Gość gość

Kto z Was ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam a to jeszcze leci? Ciekawe ile im zapłacili, że robią z siebie takie pośmiewisko. Szkoda mi tych facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujana w fotelu
zalozylam podobny temat na ogolnym ale tamtejsi bywalcy chyba nie ogladali, tam na topie sa zagadnienia -zdradza mnie maz lub , mam male cycki :/ a oto moj wpis Wlasnie zaczelam ogladac dokument chlopaki do wziecia i jestem w szoku , gdzie tacy ludzie zyja gdzie taka polska jest , nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, , wiochy, zamiast domow kurze chaty, piece z przed pierwszej swiatowej, syf kila i mogila, kawalerowie bezzebni zaden po polsku nie mowi, jeden delikwent sie podniecal jak to na zabawie sie sztachetami napier.....wies tanczy wies sie bawi a wymagania jakie niech mnie........ sprzataczka , kucharka no i zeby miala tu i tu a z praniem najlepiej zeby nad rzeke pomykala a nie paniusia praleczki, zmywareczki. Brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy sa jebnieci jakas czesc chlopakow jest samotna marza o milosci o dziewczynie , bandziorek , szczena , kolega szczeny dla mnie nie sa jebnieci ale ten od sieci , dziadek Franek , Andrzej co go tatus ustawia - ci sa jebnieci ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość324
Pilkarzyna szuka kobiety ktora bedzie na niego robila a on spal bedzie calymi dniami.marza mu sie drugie alimenta jak chce miec synka.bo jedne juz panstwo placi na jego corke.szkoda tylko tej matki dziecka bo znecal sie nad nia jak wypil.madra byla ze odeszla od niego.i zdecydowala sie na samotne wychowanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ogolnym jest temat o czlopakach bardzo obszerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ludziska czy to forum jest kontynuacja poprzedniego forum rowniez o chlopakach ??bo tam bylo ok 130 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ej ludziska czy to forum jest kontynuacja poprzedniego forum rowniez o chlopakach ??bo tam bylo ok 130 stron'' Mnie tez to zastanawia gdzie tamto forum....za duzo informacji o bohaterach było na forum udostepnione i pewnie usuneli.,,a tyle fajnych info mozna bylo znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda ze tamtego nie ma juz moze np tutaj bedzie kontynuowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam się zaczęły głupie, prymitywne oceny bohaterów programu i ktoś zgłosił temat do usunięcia. Moderacji widocznie łatwiej było usunąć 130 stron rozmów niż te kilka komentarzy. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fakt. Ostatnie komentarze zaczely byc chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nowy temat na ogolnym ma juz 17 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie na ogolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaitrannoxni1984xldrx
hej ludziska czy to forum jest kontynuacja poprzedniego forum rowniez o chlopakach ??bo tam bylo ok 130 stron Jasne http://z-url.us/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu same pierdoly....nie macie co ze sobą zrobić? ...albo kalaputy albo sami serwanci.....a kurwa mac do roboty się weźcie ...i niech każdy mundrus... Lustro sobie kupi i wlasna wraca się zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryszard ty draniu oddaj rower:), kobieta w fartuchu płaczliwym głosem woła goniąc dziada, takie prawdziwe Bandziorek taki zrezygnowany, smutne, takie życie, każdy chce miłości, ale muszą spotkać takich samych ludzi jak oni, inaczej nie mają szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tworcy tego programu przeginaja z wyborem uczestników, ten jeden niepelnosprawny nie pamietam jak sie nazywa, mieszka sam z psem w obleśnym mieszkaniu taki przy kości nie dawno mu chyba mama umarła... zal go tylko nie wiem po co takich ludzi wybieraja, im gorszy tym lepszy, to bylo przegiecie, dorabiaja sie na nieszczesciach innych nie żądko biednych, pochorowanych, starszych, przeciez oni im nie pomagaja.. wszyscy tylko ich hejtuja nie ktorych to aż nie miło sie ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie i tak najlepszy jest Jarus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ich kocham, dziękuje twórcom programu że nakręcili takie coś o prawdziwych ludziach jacy nas otaczają. Osobiście czekam z niecierpliwością na każdy odcinek powinno więcej być takich programów gdzie pokazują prawdziwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJK
Oglądając serial chłopaków po prostu serce mi się kraje , jak ogromnie ludzie są biedni i nikogo nie obchodzą , nie mieści mi się w pale. Oglądałem ostatni odcinek o facecie który chce za żonę "dziewczynę z lasu" ale i tak żadna go nie chce. Tyle prostych ludzi na wsi jest w tak strasznej sytuacji i jakoś rząd się nimi nie interesuje ale i owszem wali kasę wszystkich podatników na utrzymanie uchodźców w ich własnym kraju , a może niech sami sobie zapracują lub niech rząd da kasę ze swoich prywatnych dochodów a nie daruje z podatków wszystkich Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJK
Oglądając serial chłopaków po prostu serce mi się kraje , jak ogromnie ludzie są biedni i nikogo nie obchodzą , nie mieści mi się w pale. Oglądałem ostatni odcinek o facecie który chce za żonę "dziewczynę z lasu" ale i tak żadna go nie chce. Tyle prostych ludzi na wsi jest w tak strasznej sytuacji i jakoś rząd się nimi nie interesuje ale i owszem wali kasę wszystkich podatników na utrzymanie uchodźców w ich własnym kraju , a może niech sami sobie zapracują lub niech rząd da kasę ze swoich prywatnych dochodów a nie daruje z podatków wszystkich Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z nich, niestety nie szuka miłości tylko służącej, sprzątaczki, praczki, kucharki, kelnerki a w nocy wampa i kochanki..... Oczywiście należy wspomnieć, że przeprowadzka na gospodarkę konieczna bo innej opcji nie przewidują. Nie współczuję im, bo naprawdę większość z nich sama sobie jest winna sytuacji w jakiej się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×