Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkameister

CO SIĘ STAŁO Z M JAK MIŁOŚĆ ???

Polecane posty

Gość myszkameister

Bardzo długo ten serial szalenie mnie wciągał...wg mnie był bardzo życiowy, nienaciągany i swojski. Ale od dłuzszego czasu interesują mnie tylko wątki dotyczace Mostowiaków- starych i młodych oraz braci- bliźniaków...czyli starych postaci...no i moze jeszce ta prywatna przychodnia lekarska... Poza tym wszystkie nowe postacie po prostu mnie wkurzają- zwłaszcza te wszystkie panienki (do tego jedna z gorszą dykcją od drugiej).Fabuła tez wg mnie okropnie naciągana- nawet ta scena zamachu na życie sędzi była do bani i do tego ten Tomek grający tak sztucznie:( wg mnie straszne dziwadło się z tego filmu zrobiło... A ostatnio w poniedziałek jak Mostowiakowa przemawaiął do Tomka wręczająć mu ten święty obrazek to juz az mnie zemdliło( a to chyba jedna z najlepszych postaci!) i do tego jak się przy drzwiach Gośka przy tym popłakała...litości...i myslałaby kto, że Goska z jej dwuznacznym poczuciem moralności tak się przy tym tym wzruszy....:)):(( jakiez to tandetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
mnie najbardziej denerwuje Hania jest taka przesłodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnpol
No fakt mnie też zupełnie nie interesują losy Majki, Sylwii, Aśki i innych tam drugoplanowych aktorów. Również zauważyłam, że serial ostatnimi czasy obniżył loty, może to normalne idzie już dość długo... Ten wątek z Radoszem ciagnie się jak masakrycznie już zupełnie nie jest ciekawy. co do Tomka, to jest chociaż przystojny :D Z tym łańcuszkiem, to pomysł jak kulą w płot Basia dała pamiątką rodzinną obcemu chłopu, ciekawy co będzie, jak Basia dowie się, o tym incydencje Marty i Tomka, ale pewnie zrzucą na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten serial zawsze
był do dupy, a aktorzy beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieżz
no mnie rozwala że Marta (którą bardzo lubie) robi takie haloo z tego pocałunku z Tomkiem, jak na mój gust to ona Go pocałowała. Wydaje mi się że scenarzysta trochę przsadza obdarzając Hanie życiowymi doświadczeniami, nie jeden by sobie w lep strzelił na jej miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale i tak pewni GOśka go
niedługo zdradzi jak każdego :O A mnie wkurza to młode pokolenie,Mroczki,Cichopki i ta okropna Sylwia :O Ta dziewucha jest nienormalna,wiecznie beczy albo śmieje se jak debil.Samej tej "aktorki"nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnpol
Mnie najbardziej to wkurza Kuba, nie wiem dlaczego, ale mam ale alergię na niego, na jego głos, zachowanie, brrr taki dupek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnpol
Za to uwielbiam starych Mostowiaków, Ule, Natalke, Mateusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieżz
A ja lubie Sylwię i Kubę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli Tomek jednak zyje
???????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnpol
Do Sylwii nic nie mam ;). A co Hanki, to niedługo czekają ją znów problemy z Natalką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnpol
Zyje, jakoś szybko po tygodniu go ze szpitala wypuścili, chyba lekka przesada przy takiej ranie postrzałowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieżz
Hanka to ma przejebane a w dodatku chlac zaczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfrwerwerwr
wezcie idzcie z tą sylwią bleeee rzygam ale na paskudna i ten glos tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek mnie wkurzył
oni tam chyba to z grobu nawet wyjdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek mnie wkurzył
a Natalka to taki szczur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doooopy
a jakie przeslanie zrobili jak hanka siedziala z tą blondynka w barze, zamówila sobie drina a ta blondynka ' no co ty przeciez prowadzisz' a hanka 'eee tam jeszcze troche tu posiedzimy to mi wywietrzeje' nooo nieee mooogeee :P raczej jej do krwiobiegu wejdzie a nie wytrzzezwieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieżz
Lepiej niech pije w barze a nie podkrada Luckowi nalewki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ogladam juz chyba 2 lata, wczoraj ogladalam jakas powtorke, nie znam polowy tych ludzi, pelno jakichs nowych panienek, jedna bardziej bezplciowa od drugiej, a cichopkowa caly odcinek dziecko placzace lula w wozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym przestała te
wszytskie badziewia oglądać,ale nnie mam nic lepszego do roboty akurat w tych godzinach.Modę na sukces szczęśliwie przestałam oglądać i teraz jak widzę to patrzeć nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja Hankę bardzo pozytywnie odbieram...Natalke tez lubię... Co do Sylwii to chyba jest najbardziej fatalna ze wszytskich tych nowych panenek powstawianych do tego serialu...choc bełkocze przez nos chyba tak samo jak Ewa, której juz bardzo dawno nie ma...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ta Niemak była przeciez taka odlotowa:)) no i co z jej synem? a z mężem Hanki?? Po jaką choinkę tyle tych nowych, beznadziejnych postaci a nie ma tych najlepszych??...litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
...Miało byc oczywiście: Niemka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
a mnie wkurza ta zona kuby i ten jej dzieciak wkurwoja mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też cała ich trójka gra
koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
myszkameister A ta Niemak była przeciez taka odlotowa no i co z jej synem? a z mężem Hanki?? Po jaką choinkę tyle tych nowych, beznadziejnych postaci a nie ma tych najlepszych??...litości...dokladnie te postacie byly przynajmniej jakies a teraz to takie dno i wodorosty w tym mjm ze patrzec nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Dokładnie...dno i wodorosty...:(( :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
poczekajcie tylko na dalszy rozwój wypadków. Zapewniam, że będzie tylko gorzej. Marysia w ciaży, Natalka zacznie palić, Hanka pić. Patologia jednym słowem (pomijam tu ciążę Marysi, bo akurat to nazwalabym po prostu przegięciem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgvbn
Powaliło ich totalnie, Marycha w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×