Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty95

Czarodziejki... ogląda ktoś?

Polecane posty

Siemanko! Bardzo lubię serial \"Czarodziejki\". Jeśli ktoś podziela moje zdanie (a wiem, że są tacy ludzie) to napiszcie co was interesuje w tym serialu... Postaram się odpowiedzieć.........xD PS. Czy ktoś uważa tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piper
ja uwielbiam ten serial, ostatnio bylam chora i obejzalam cale 8 sezonow po raz drugi i znowu ryczalam jak bobr na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakim programie oglądałaś, bo wątpie, że na Polsacie... 1 odcinek=1 tydzień czekania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piper
niestety dalsze sezony to tylko za granica ja sciagalam z netu, szczerze to co do tej pory widzialas w tv to jeszcze nic w porownaniu z nastepnymi seriami :) http://www.torrentz.com/search?q=charmed tu jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pru
A kreca to jeszcze czy juz skonczyli na 8sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piper
niestety skonczyli na 8 sezonie, podobno mysleli o dalszym rozwoju, potem o tym aby byl o ich dzieciach, ale rozpadl sie zespol ktorzy krecili ten serial, podobno podchwycila to stacja cw ale tez nic z tego nie wszylo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj na allegro
do piper a nie chciałabyś :odsprzedac" tych sezonów ? Ja wiem ze to nieetyczne etc...ale uwielbiam ten serial. Jesli tak podaj tylko maila , odezwe sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj na allegro
sorki miało byc odsprzedać, nie wiem jak wkradła sie tam "buzka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj na allegro
i jeszcze jedno jesli sprzedaż jest niemożliwa to moze chociaz orientujesz sie jaki sezon leci obecnie w Polsacie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Uwielbiam Piper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piper
wiesz co a moze ci powiem dokladnie co i jak i sobie sciagniesz co :) to nie jest trudne :) o ile sie nie myle to konczy sie 4 lub juz zaczal 5 sezon ale chyba juz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj na allegro
dziękuje, spróbuje sama. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana-Lucia
Najbardziej mi szkoda Prue, bez niej ten serial nie jest taki jak kiedyś, a ta głupia ruda Pige (nie wiem jak się pisze) nie umie jej zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaPrue była super
teraz to już nie to samo.I beznadziejnie że Leo nie jest już z PIper.Mnie strasznie wkurza Phoebe,kreuje sie na taką boginię seksu,wydaje mi sie że specjalnie Alyssa tak kieruje swoją postacią bo ona ma sie za strasznie seksy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie od poniedziałku
na polsacie będą stare odcinki z Prue,z opisów widzę że tych nie oglądałam,może jakiś sezon którego nie puszczali w Polsce bo z tego co wiem to nie wszystkie były.Chociaz troche dziwnie będzie bez Paige,już sie do niej przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest od samego początku
jak jeszcze nie wiedziały że sa czarodziejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajper
Ja uwielbiam ten serial. Szkoda tylko, ze nigdy nie moge obejzec 1 odcinka. A te dalsze czesci bez Prue sa troche gorsze. I wogóle Leo nie jest juz z Piper. Czy beda znowu razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carl Johnson
czarodziejki z księżyca xd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×