Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy lucjan w m jak milosc jeszcze zyje?

Polecane posty

Gość gość

czy spadł już z rowerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje i niech ma się dobrze. Nie zyje aktor grający kisiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co zrobili z kisielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zyje i niech ma się dobrze. Nie zyje aktor grający kisiela". A dlaczego niby tak się nim jarasz. Stary pryk z niego i niech znika z telewizji, bo nie moge na tego kapucyna patrzeć. Jak mozna byc tak zachłannym na forsę, tylko to sie liczy dla niebo. Jedno oko ma zamknięte, a drugie ledwo otwiera i to ma być niby aktor. Obrzydliwość, nie mogę na niego patrzeć!!! Co do ścisłości inni starzy aktorzy tak na mnie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz dziecinko on gra starego faceta a nie 20latka wiec chyba ma prawo miec zmarszczki i mimike starego czlowieka, ty tez kiedys bedziesz stara/y choc pewnie nie dozyjesz. Masz moze babke czy dziadka w rodzinie i pewnie tez sa niedolezni. Tacy ludzie sa wsrod nas czy tego chcesz czy nie.Jestes za glupi/a zeby to zauwazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie Kisiel umarl? szkoda, fajne sceny z nim były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, duraku, że jest stary i takiego gra. Przecież nie gra 20 latka. Ślepoto i głuptaku oraz niedojdo, nie mogę patrzeć na tego starego kapucyna w tym serialu i już. Chyba mam do tego prawo. W ostatnim odcinku prawego oka w ogóle nie otwierał, a jak otworzył gębę, to z jakieś 5 sek. jej nie mógł zamknąć. I co? Ładnie to wygląda!!!!!! Mogę nie dożyć 90 lat, nie zależy mi na tym. Nie jestem zachłanna na życie. Wiem, że tam będzie mi lepiej, dlatego nie chcę tu męczyć się tak długo. Za to Ty trzęsiesz ze strachu porciętami. Boisz się śmierci!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×