Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omarta

Czy pamieta ktoś tą bajkę

Polecane posty

Gość omarta

Była kiedys w telewizji bajka- film dla dzieci, w której głównymi postaciami były zabawki. Zabawki żyły w swoim świecie, zamierały jedynie wtedy gdy do pokoju wchodził człowiek. Bardzo czesto była pokazywana w czasie świat. Wystepował tam pluszowy tygrys, jakieś lalki. Może ktoś pamięta tytuł. Bardzo chciałabym to obejrzeć Pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly filmy animowane \"toy story\" i \"toy story 2\" ale to w kinie, wiec chyba nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toy story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarta
Nie to nie jest toy story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłącze się pod Ciebie-z góry przepraszam. Bajka o dwóch psach- Jeden miał na imię Dyl, drugi też. Psiaki miały zabawne perypetie z całą swora kundli z sądziedztwa. Charakterystyczny był też terierek na kółkach(miał nóżki chore i chyba był stary). Bajka całkiem nowa, produkcji prawdopodobnie czeskiej...Google nie pomogły jak dotąd, serial emitowany był popołudniami ok 14 na TVP. 🌼 Jakby ktoś kojażył coś więcej proszę skrobnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie toy story
ale też sobie nie moge przypomnieć tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o jaka bajke chodzi
ale tytulu ni w zab nie pamietam, mnie to sie kojarzy cos z ala muppet show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie toy story
niech ktoś sobie przypomni, bo oszaleję zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam pamietam
to był : PIESEK W KRATKĘ ...pracowałam wtedy w przedszkolu i nagrywałam pare odcinków na video ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora wezwac super nianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co jaka to bajka w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde
Też mam taką swoją bajkę z dzieciństwa, gorzej że nikt jej nie pamięta, więc mam niejakie wątpliwości, może tu ktoś kojarzy taką... To była bajka o mamucie i neandertalczykach, wydaje mi się że leciała w czwartki, w sumie nawet nie potrzeba mi tytułu, tylko dajcie znać jak pamiętacie taką bajkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgfgfgfssss
te verde...czy to byly postaci z plasteliny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde
raczej nie, ale tak słabo to pamiętam że wszystko możliwe... mamut chyba został zamrożony, tak mi się kojarzy, i potem opowiadał 'późniejszym' o tych neandertalczykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój o pieskach to właśnie nie piesek w kratke. To juz fajnie zanimowana produkcja byla, jakies 4 lata temu na TVP(chyba)1 lecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek w kratke
moi drodzy tp produkcja z lat 80' ...pamietam bo to lata mojej młodości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooommmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam tę bajkę, nawet wspominałyśmy ją ostatnio z siostrą w święta, że mogliby puścić w tv. Ona w wigilię przeważnie leciała jako dobranocka - taka długa i wyjątkowa. Pamiętam tę bajkę w szczegółach niemal, uwielbiałam ją. Te wmocje :-D Ta groźna lalka pod choinką i śliczny tygrysek, który chciał znowy znależć w pudełku, ech... młodzieńcze lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi 777777777
Ja tez pamietam tą bajkę o zabawkach, leciała w każdą sobotę, uwielbiałysmy to z siostrą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiraa
i była mysz - kocia zabawka. Ktoś ją zobaczył i straciła swoje życie i wszystkie zabawki płakały, ale ona w jakiś sposób odżyła? To o tą bajkę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pamieta taka bajke o tro
o trolach, bagnach..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venusiq
The Secret Life Of Toys to ta bajka tez jej szukalam na youtubie sa filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyyyyyyyysle ze
fajny temat: niestety nie pamietam bajki o zabawkach ale, moze wy mi pomozecie - kiedys była taka bajka, kreskówka o zwierzetach, które mieszkaly w ogromnym lesie,były tam zajace, charakterytyczny ptak pustułka, chodziło tam chyba o budowe jakiejs drogi przez las... nie pamietam jak to sie nazywało fajny byl tam głos narratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyyyyyyyysle ze
ZNALAZŁAM to były ,,Zwierzęta z Zielonego Lasu" ma MOZE KTOS LINKI DO FILMIKÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyyyyyyyysle ze
znalałam na nostalgi ,,opowisci z zielonego lasu" ale to nie bylo to to nie byla chinska bajka raczej taka ładna, te zwierzeta były tak ładnie narysowane.... heeeeeej nikt mi nie pomoze? a swoja droga ja pamietam takie kreskówki: pomysłowy dobromir - ten dziadek byl super generał dajmos - uwielbiałam jataman, gigi la trotola, czarodziejka z ksiezyca, ulica sezamkowa, mis uszatek, buli, smerfy, gumisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×