Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haniutka

Daleko od szosy

Polecane posty

Kocham ten serial...widziałam chyba ze 100 razy i jeszcze mi sie nie znudzil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka 32
ja tak samo uwielbiam klimat tamtych czasow i wogole serial jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważcie jak wytrzymywali bez komórek,,, spotykali się rzadko i jak się kochali w dzisiejszych czasach nie do pomyślenia nie mieć ze soba kontaktu przez kilka dni prawda? dzisiaj kolejny odcinek :) nie było mnie w tych czasach an świecie ale chciałabym tak posiedzieć kilka dni na takiej prawdziwej wsi i dni na pewno dłuższe i życie nie w takim zawrotnym tempie - super serialik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podoba mi się ten serial. Kilka razy go oglądałam. Leszek jest taki zabawny, zawsze mu \"śpieszno do roboty\":P no i Bronka to \"fajna dziewucha\";) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 303
Staszek gdyby byl facetem z dzisiejszych czasow moglby byc przystojny a ja bym tez chciala w tzmtzch czasach zyc teraz ludzie nie potrafia zyc bez kompa bez komorki- kiedzs sie spotykali,tanczyli na zabawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowny serial......ale jest też książka, tochę inaczej się kończy niż film. Tylko szoda, że rzeczywistość tak ich pokopała. ( Anię i Leszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brak kasy, pieniedzy.....aż w końcu musieli dziecko wysłać na wieś......i między nimi kuż inaczej, pretensje..etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralia
Jaki tytuł ma książka i czy jego autorstwa i jak się kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, to jest zajebisty serial i też widziałam go ze 100 razy:) ale to stary, polski serial... teraz to nawet choćby chcieli to takiego drugiego nie nakręcą:O tamta rzeczywistość już nie wróci... Byłam ciekawa dlaczego jakoś później nigdy i niedzie nie udało mi się zobaczyć czy to w filmie czy serialu aktorki, która grała postać Ani i poszukałam w necie informacji o tej aktorce. Tutaj możecie przeczytać co się teraz z nią dzieje: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/116432 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała 29 lat
jak zagrała Anie. Nieżle. Nie wygladała na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
wystepowala przeciez w filmacj i teatrze ale jej malo bylo wogole jest w wieku mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat to nie jest serial ktor
y lubie...prawde mowiac wrez go nie cierpie...od dziecka mnie draznil ale jak wam sie podoba to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwa z k-c
a właśnie, ku mej radości:) zaczęli puszczać Daleko od szosy na Kino Polska:)wczoraj był 1szy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też oglądałam to kilka
razy i podobał mi sie,ale strasznie mnie dołował.Jak wzięli ślub i nie mieli dokąd pójść i potem jak sie tak męczyli w jednym pokoiku z dzieckiem,ucząc sie jednocześnie....to były straszne czasy.Było mi też bardzo żal Bronki jak jej tak zależało,a on ja już zaczął olewać.Taka smutna była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubiłam ten serial, Leszek nie miał łatwego życia, teściowa go nie lubiła, bo był ze wsi, chłopak dobry, pracowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjklqlqqqq
wlasnie ze mi smutno nei bylo bo wtedy jednak ludzie mogli i awansowac i dobrze zarobic a teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozklapciocha jestem:)
powalilam chodzilo mi daleko od noszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos to chyba jest
Film został nakręcony na podstawie prawdziwej opowieści chłopaka, z okolic z których pochodzi moja rodzina. Bronka jest w Australi;) Swoją drogą film świetny, jak go po raz pierwszy puszczali w tv to w rodzimych stronach Leszka żywej duszy na podwórkach nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×