Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Druga Szansa w T v n kto oglądal

Polecane posty

Gość gość

Mi tam się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie Kożuchowskiej. Nie ogladałam i nie będę oglądać. A poza tym jest trochę za późno nadawany ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znakomicie się zapowiada. Świetni aktorzy i ciekawa fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę taki dobry serial. Wow a myślałam, że będzie to klapa. A Małgorzata K. gra tam dobrze? Mnie się jej granie i ona sama nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym odcinku bardzo dobre wrażenia mam. Dobry scenariusz, obsada, gra aktorska. Kożuchowska wiarygodnie gra, a bałam się, że jej gra będzie przypominała mamusię z rodzinki.pl. Trzymam kciuki, chyba będzie niezły serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy sa powtorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba, przereklamowany, nudny, przewidywalny. Świat bogatych polaków, mało realny. Moze jeszcze raz obejrze ale szału nie ma. Tvn nigdy nie zrobi nic ambitnego. Taki serial z nudną fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie zrobią w końcu serialu o młodych ludziach, studentach na przykład, zatrudniliby młodych, nieznanych aktorów a oni ciągle tłuką seriale o tym samym i zatrudniają opatrzone gęby w dodatku zawsze zachowują się jak przygłupy i te postacie wszystkie, rozwody, zdrady, rozchwiane 40, podstarzali rooochacze, nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapowiada się zbyt fajnie , jakość celebrycki światek i problemy bogaczy nie przemawiają do mnie. .. Aż po sufit jest ciekawsze moim zdaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bardzo lubie Az po sufit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAGEDIA- znowu Kozuchowska juz podstarzala lala, nie wiem czemu ja tak promuja, ludzie przeciez ile mozna? Świderskiego nie trawie od czasow Magdy M. czyli od zawsze, nie cieprie go wrecz, a tu juz sie zpowiada,ze bedzie romansidlo---przewidywalne do bolu, Serial nudny, glupi, nierealny ,jest tyle fajnych mlodych aktorek, ogolnie moglby byc serial o mlodych ludziach a nie jakichs w******nych zyciowo staruszkach Kozuchowska gra 40 latke, a asama ma juz coz z 44 ? Wszystko od razu pogmatwao sie w 1 odcinku az trudno bylo sie polapac, nie robia juz seriali dla zwyklych prostych ludzi, tylko high life, wielkie g****o z przerzutym Kożuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od razu zaznacze,ze nie uwazam ludzi 40letnich za staruszkow, bo sama mam 32,tylko po prostu chodzi mi o to,ze jest tyle fajnych aktorek w tymze wieku, a nie Kozuchowska ktora juz ma wiecej lat i jest juz nudna, wyskakuje z lodowki, rownie dobry moglby byc serial i perypetiach starszych ludzi, ale nie ciagle ci sami aktorzy i ciagle i wszedzie, Kozuchowska w M jak milosc, w Prawie Agaty, w rodzince, no wszedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az po sufit drugi sezon na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie "Aż po sufit", słaba oglądalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Jedyny serial ktory udal sie TVNowi, to Brzydula. Od tamtej pory nie stworzyli niczego dobrego, a na te prawa agaty itd patrzec sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się tez bardzo podoba. Na pewno będzie hitem TVN u. Ja lubię właśnie takie klimaty, przejaskrawione, nowoczesne, wszyscy wystylizowani, tak na bogato. Pani Kożuchowska już dawno przestała być Hanką, więc mi absolutnie nie przeszkadza. Fajnie że dali Bartosza Świderskiego, też lubię tego aktora. Pani Herman - czy mi się wydaje, wizualnie straciła na urodzie. Była bardzo ładna w innych filmach... teraz jakaś dziwna. Dla mnie serial fajnie się rozkręca, choć jest bardzo przewidywalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze 2 odcinki ok, trzeci nuda... nie będę dalej ogladać. Kozuchowska- masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też po trzecim odcinku (nawet nie obejrzanym do końca) stwierdziłam, że szkoda mojego czasu na to badziewie. Kożuchowska faktycznie masakra. Jeszcze w rodzince pl. jakoś ją trawiłam, choć też czasami działała mi na nerwy, ale w Drugiej szansie jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby serial :(... jedynie wątek siostry Moniki i gra Ostaszewskiej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy można obejrzeć powtórki w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dnoooooo i rozmemlana Kozuchowska , ło jeeezuuu, jaka ona znow swieta i biedna, jedyna sprawiedliwa....hanka mostowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też zawsze będzie Hanką Mostowiak, nawet jakby zagrała księżnę Dianę. Serial zrobił klapę, następna nieudana produkcja tvn z serii "mąż czy nie mąż", "aż po sufit" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, Polsat wykupuje duzo lepsze seriale,tak, jak np. teraz Powiedz Tak. Czeka sie z niecierpliwoscia na nowy odcinek a Druga szanse ja np ogladam tak, ze co chwile wychodze z pokoju albo pykam cos w tablecie...takie to jest interesujace. Przebudzam się tylko na scenach z P.Domagałą, ale zdecydowanie za malo go w tym serialu, by móc stwierdzić, ze go ratuje swa obecnoscia:p choc robi, co moze, chlopak :D Na widok Kozuchowskiej i Swiderskiego mnie mdli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądam i mi sie bardzo podoba, świetna gra kozuchowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalna, raczej . nie cierpie tej rozmodlonej baby. Ani to piekne ani przesadnie zdolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jest ten serial i pomyslec ze ma wyzsza ogladalnosc niz Powiedz Tak, ktore jest serialem na poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam z powodu obsady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że zaloty głównych bohaterów będą trwały dłużej, jakieś kilka sezonów. A tu niespodzianka, 4 czy 5 odcinek i jest bzykanko ; ) Fajny serial, miło się go ogląda. Niestety wygląda na to, że siostra Moniki nie pośle na drzewo swojego męża... Dziś w DDTVN był reportaż z planu i pokazali że są razem :/ Ja ram lubię panią Kożuchowską, ale trzeba już przyznać że widać po niej wiek - i tak fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×