Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klejnotka 1

FILM NA TVN KRZYSZTOF WSTRZĄSAJĄCY !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość babska w
w jakim świecie ty żyjesz! przecież olewnik to mafiozo a zabili go koledzy którym podpadł! stary olewnik rządził ile wlezie- wystawne przyjęcia na których balowali politycy, policja , mafiozi- dziecko nie masz pojęcia o tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie miałam pojęcia aż do dnia dzisiejszego .Jak można trzymać człowieka 3 lata na łańcuchu na gołym betonie po co ???? Lepiej chyba zabić go od razu !!!! Film mną wstrząsnął bardzo !!!! DZIECKIEM JUŻ DAWNO NIE JESTEM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesssssss
wiedziałem ze ten film bedzie odwzorowany na Olewniku dlatego nie ogladałem mam juz dość uszy mnie bolą bo ciągle słyszę słowo Olewnik stała sie rzecz straszna na dodatek wszyscy spieprzyli sprawe od policji poprzez prokurature i sądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja już w zadną sprawiedliwość w naszym Państwie nie wierzę ,jak wszystko można zatuszować i nie ma winnych !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuita
Bardzo dobrze! niech w końcu chociaż media zaczną coś robić ! Pewna jestem że kolejny odcinek będzie "smoleńsk" cały rząd tylko umie zasłaniać się głupotami... wymyślają różne afery by przysłonić różne fakty! By media dziennikarze węszyli wokół aferowców niż tam gdzie się coś dzieje a trzeba to ukryć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gressssu powinni
ciebie trzymać, to myślałbyś inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektor cyrku
Mafiozo nie mafiozo, nie wiem czy ktoś z was czytał raport z sekcji zwłok. On miał w spodniach (tych samych przez 3 lata) wyciete otwory, zeby mógł sikac i defekowac przywiazany tym łancuchem - pod siebie. Podobno w niektórych miejscach miał z brudu przepalona skóre do zywego miesa, z braku mozliwosci mycia sie stracił wiekszosc zebów i miał tez dziury gnijace zamiast dziaseł. W takim stanie powolnej agonii spedził 3 lata. Żeby nie wiem jaki rauty dla polityków jego ojciec odstawiał, to jest to niewyobrazalne bestialstwo, a jak ktos dostaje alergii tylko dlatego ze słyszy wyraz "olewnik" to mu wspołczuje - słaby jest i tego co ten chłopak znosił przez trzy lata by nie wytrzymał. Niezaleznie od tego kim jest jego ojciec nikt nie ma prawa traktowac człowieka w ten sposób, gorszy niz całe to auschwitz i komory. A ojciec KAZDY bedzie walczył o dziecko. Wiec popukajcie sie w głowy "zmeczeni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektor cyrku
z szuflady. pewnego dnia otworzyłem kredens a tam w szufladzie raport ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektor cyrku
wiec pomyślałem "iii, a co mi tam, jest - to przeczytam!" a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomppponik
NIESŁYCHANE!! Nie słyszałam o raporcie z sekcji żeby był dostępny. Mimo wszystko nie chciałabym go czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie, ze mogl byc nawet
gorszy niz to co wyzej opisano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilabym ale nie mam
Tez obejrzalam ten film, chociaz wiedzialam jaki bedzie final, bo od lat sledzilam losy tej rodziny. Jednak film jest porazajacyi cholernie smutny. Zawsze podziwialam pania Danute za jej sile, madrosc i wytrwalosc, mysle ze aktorka grajace siostre byla doskonala w tej roli, jest nawet podobienstwo fizyczne. Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami, bez wzgledu na to kim jest Olewnbik, nikt nie ma prawa tak traktowac drugiego czlowieka. Bezradnosc rodziny wobec wymiaru sprawiedliwosci - druzgoczaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken life with mymmmm
skoro był tak źle potraktowany to albo ludzie byli bezwzględni albo zemsta. ja jakbym sie miala zemscić na osobach które zniszczyly mi życie też bym chciała patrzeć na ich powolny rozkład...zabicie od razu to żadna kara... cóz pieniadze szczescia nie dają... ja sie ciesze że nie mam kasy moi rodzice nie są wpływowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilabym ale nie mam
to po cholere chcieli okup? skoro zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.........
Ja też uważam, że nikogo nie powinno się traktować tak jak potraktowali Olewnika. Co nie zmienia faktu, że nie on jedyny został uprowadzony i zamordowany w ostatnich latach a tylko z nim takie wydarzenie ogólnonarodowe zrobili. Bo miał wpływową rodzinę i kasę. Jak mordują zwykłego Kowalskiego to dobrze jak w lokalnych wiadomościach w dwóch słowach wspomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże co ten chłopak wycierpiał
wierzyc sie nie chce ze tak potrafili potraktowac czlowieka!! Wczoraj płakałam kilka razy podczas filmu. Nie wyobrazam sobie jak czuje sie jego rodzina po takiej tragedii.Co ten chlopak przezył to sie weirzyć nie chce.... piszecie ze macie juz dosyc olewników???ludzie gdzie w was empatia...jak można przechodzic tak obojetnie obog tak okrutnego cierpienia????? ja na miejscu tej rodziny walczyłabym do konca zycia aby sprawiedliwosci stalo sie zadosc!! podziw dla siostry krzysztofa... tak sie zastanawiam jak ona sie nie bała???? wstrzasneły mnie słowa porywacza: " jadł kasze , nie kąpaliśmy go wcale a był tak zawszony ze wszedzie były wszy":( nie wiem jak mozna cos takiego zrobic drugiemu czlowiekowi...3 lata cierpienia??? wolałabym umrzeć niż zyć w taki sposob 3 lata!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże co ten chłopak wycierpiał
w....... stuknij sie w glowe!!czlowieku czy ty naprawde nie masz uczuc???? czy slyszales kiedykolwiek o takiej zbrodni???o takim bestialstwie????nie wierze jak czytam niektore tego typu komentarze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże co ten chłopak wycierpiał
a propo filmu...aktorka grajaca siostre krzysztofa była fantastyczna, dawno nie wiedzilam tak dobrego aktorstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilabym ale nie mam
do w...... czy ty rozumiesz w czym rzecz? W tym ze ta wplywowa rodzina i kasa byla bezradna wobec policji prokuratorow, prowadzonego sledztwa, bo policja robila wszystko by zatuszowac sprawe. Tylko dzieki tej siostrze bylo tak glosno bo ta kobieta chciala wyjasnic co sie stalo z jej bratem Gdyby nie ona ta sprawa do dzisiaj nie bylaby wyjasniona, a KO nie zostalby pochowany na cmentarzu bo jego szczatki gnilyby w tym miejscu. Wielki szacunek dla Danuty Olewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże co ten chłopak wycierpiał
poza tym wszytskim cierpieniam nie moge pojąc jak ci zwyrodnialcy potrafili wmawiać krzysztofowi ze jego rodzice nie chcą zapłacić za niego haraczu....ich syn umarł ze swiadomościa ze jego rodzice nie chcieli zapłacić pieniedzy za jego życie.....to strasznie smutne.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Boże co ten chłopak wycierpiał>>> ja też jak czytam niektórych to wierzyc mi sie nie chce co do obojętnosci :O moze i wielu ludzi zostaje uprowadzonych, ale sami przyznacie, ze 3 lata tortur nie należy do codziennych i zwykłych przypoadków? samego filmu niestety nie widziałam, ciekawe czy mogłabym go gdzieś znaleźć online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat tu mieszkam
dyrektor cyrku] dobrze piszesz!! p.s. ale tym kredensem mnie rozwaliles totalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nazywa ta aktorka
jak sie nazywa ta aktorka co grała siostre???swietna gra aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilabym ale nie mam
Byla doskonała: Gabriela Muskała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilabym ale nie mam
W niedziele o 0.30 na tvn bedzie powtorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nazywa ta aktorka
Gabriela Muskała??? tak dobrej aktorki dawno nie było...czemu jej tak mało???kojarze ja z londynczyków ale tutaj pokazała jak wspaniała jest aktorką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×