Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

costerco

GOTOWE NA WSZYTSKO SEZON 4

Polecane posty

czy ktos widział ten premierowy odcinek? Ja właśnie skończyłam ogladac 3 serie i była super :) teraz czekam z niecierpliwością na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz co nie co
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec.. Edie nie umarla w wyniku powieszenia, zaplanowala to tak, ze Carlos wlasnie wrocil do domu i zdazyl ja odciac. w ten sposob zatrzymala go przy sobie, wyrzutami sumienia. cdn...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lynette przyznala sie ze ma raka, gaby chciala uciec z Carlosem juz w swoja noc poslubna, ale Carlos nie zgodzil sie na to po wypodku z Edie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy
:DDzięki za te streszczenia;)Napisz proszę coś jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Brie nie byla dosc uwazna i przy kilku okazjach omal nie wydalo sie ze nie jest w ciazy. na Wisteria Lane sprowadzila sie nowa rodzina, maja jakis sekret zwiazany z corka. Susan jest w ciazy. co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaby ciagle nie jest szczesliwa w malzenstwie. probuje o tym rozmawiac, che wyjechac na wakacje, ale maz nie ma czasu az do Kwietnia. to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy
dzięki za opisy:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:-) nie ma za co:-) sama wiem jak ten serial uzaleznia i jak sie czeka na kazdy kolejny odcinek. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it dzięki. Oj, obejrzałam 1 odcineki teraz będe ogladac na bierząco. Super się zapowiada wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it a z kim suzan jest w ciążY???ja uwielbiam ten serial tylko późno strasznie jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susan jest w ciazy z Mike\'em oczywiscie:-) myslala ze przechodzi menopauze a okazalo sie ze to ciaza. Mike szczesliwy bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meangirl2627
mam prośbę...moze ktos mógłby wystawic tutaj jakies do tego premierowego odcinka 4tej serii Desperate housewives??bo własnie koncze ogladac 3 sezon i juz nie moge sie doczekac następnego.. zgodze sie z wami ten serial uzaleznia jak zaden inny:Dplizzka dajcie linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym wkleiła tego linka, ale zupełnie nie wiem jak. ja po prostu wpisałam w moim programie ściągającym i pobrał serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan07
ale ta edie przepiekna jest.jak sie umaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×