Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merrrr

greys anatomy - odcinek finalowy

Polecane posty

Gość merrrr

czy ktos zna tytul piosenki z finalowego odcinka greys anatomy ? leci podczas sexu callie i marka ;) to znana piosenka duzo jej teraz w radiu ale nie znam ani wykonawcy ani tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
o jaki odcinek finałowy ci chodzi??????? przybliz cos... bo ja nie wiem o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie final episode tylko ostatni odcinek :D Nie mowi sie fanałowy po polskiemu :classic_cool: ale nei wiem co to za piosenka, nie lubie tego serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* finałowy a ten serial to ma u nas tytuł chirurdzy chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
hmmm nadal nie kumam w Polsce ,,Chirurdzy" - racja a ty skad piszesz? final - czyli ostatni? ten ktory ostatnio polecial w tv? czy ostatni z seri? czy chodzi ci o scene gdy lezeli w łózku? i patrzyli w sufit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrrr
lol jak juz sie nie zna odpowiedzi to sie czepia wszystkiego jak sie czujecie takimi polakami to nie ogladajcie zagranicznych seriali chodzi mi o finalowy ostatni odcinek ostatniej serii, nie tej z "polskiej" telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna liza
ten odcinek dopiero mi się ściąga, więc nie wiem o ktorą piosenkę chodzi, ale wejdź na oficjalną stronę grey's anatomy, tam jest dział music guide i napewno znajdziesz tytuł ktorego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy nie wiem ale ogólnie tam
była taka piosenka Snow patrol, Chasing cars czy cuś:classic_cool: O to chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringo21
to jest piosenka Duffy a tytul Mercy ja tam nie slucham takich ale wiedzialem o jaka chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllie
a czy ktos wie jak nazywa sie ta ostatnia piosenka? leci w ostatnich minutach tzn od momentu gdy meredith szuka dereka na jego ziemi i spotyka szefa nie wiem czy to nie czasem mary j blige, ale moge sie mylic czy ktos zna ta piosenke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelle
Bryn Christopher - "The Quest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_o
jeśli interesuje Was muzyka z ostatniego odcinka sezonu 4 to na tej stronce znajdziecie wszystkie utwory pozdrawiam:-)http://www.greysanatomyworld.fora.pl/poczekalnia,14/muzyka-z-grey-s-anatomy-sezon-1-2-3-4-soundtracki,765.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllie
o rany a ja bylam pewna ze to babka spiewa!!! hihih :) wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katioszkaa
a serial konczy sie na 17 odcinku czy jest wiecej bo mi udalo sie sciagnac tylko 17 z serii 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×