Odpowiedz na ten temat

Grzech Fatmagul 6

• gość 2017.03.20 [22:23]
    Dla zainteresowanych jeszcze drugi adres. Tam są tylko informacje o powstawaniu serialu FG i na końcu wywiad z Enginem.
    Sporo tekstu, ale niestety tylko po angielsku.
    Może ktoś podjął by się przetłumaczenia ?
    https://www.youtube.com/watch?v=SshS9CyFBJQ
  • Basia54 2017.03.20 [22:25]
    gość dziś [22:03]
    Nawet gdyby tak pomyślał czy powiedział, to dlatego miałby być łajdakiem ?
    Na to miano trzeba sobie zasłużyć poważniejszym przewinieniem. Następnego dnia już tak, ale wtedy na schodach jeszcze nie.
  • gość 2017.03.20 [22:35]
    Rozumiem, że te zarzuty odnośnie toalety Kerima wynikają z chęci zobaczenia go pod prysznicem? Trudno od serialu wymagać takich scen, które nie wnoszą nic do fabuły, a nagrywanie ich jest uciążliwe. Sceny często są powtarzane, żeby wybrać najlepsze ujęcia, więc aktor musi się zamoczyć, wysuszyć i poprawić makijaż, po to,żeby za chwilę zrobić dokładnie to samo. To nie Klan, którym wszyscy ogłaszają, że idą umyć ręce jezyk.gif
  • gość 2017.03.20 [22:37]
  • gość Aa 2017.03.20 [22:43]
    najbardziej denerwuje mnie jej wygląd zewnętrzny tzn. te potargane włosy i zły makijaż
    -myślę, że tak miała wyglądać, w linku porównanie BS w roli Fatmagul i Bihter z Zakazanej miłości
    https://www.youtube.com/watch?v=NNEQiRvLMN0
  • gość 2017.03.20 [22:54]
  • gość 2017.03.20 [22:59]
    Wydaje mi się, że Engin mimo swej niezaprzeczalnej urody i przymiotów charakteru też nie jest w typie Beren. Poza tym ona ma męża, bardzo podobnego pod względem charakterologicznym do niej. Więc zapewne podobają jej się tacy mężczyźni - niekoniecznie urodziwi, ale towarzyscy, z poczuciem humoru i lubiący bywać na tzw. salonach.
  • Michał78 2017.03.20 [22:59]
    Wg. mnie Beren - Fatmagul wygląda prześlicznie zwłaszcza wtedy, gdy się uśmiecha. Ma niezwykle miły, ujmujący uśmiech, śmieje się cała sobą, zwłaszcza tymi swoimi niesamowitymi oczami smiech.gif A tak poza tym to w GF najpiękniej wyglądała na kolacji u Kristin, podczas odwiedzin u Kerima w areszcie, w Walentynki oraz oczywiście w noc poślubną. Wiele jest pięknych tureckich aktorek, ale takie połączenie ślicznej buzi, cudownych oczu, promiennego uśmiechu, filigranowej acz powabnej figury, gracji w *****ch, wreszcie niewątpliwego talentu i radości życia jest tylko jedno i nosi imię Beren oczko.gif Zresztą podobnie można by napisać o Enginie-Kerimie. Zgadzam się z Panią Basią - jako para zostali dobrani doskonale!
  • Michał78 2017.03.20 [23:13]
    Jako ciekawostkę podaję wyniki wyszukiwania na YT dla poszczególnych, interesujących nas haseł:
    Fatmagul sucu ne - około 23 800 wyników.
    Fatmagul - około 110 000 wyników.
    Beren Saat - około 176 000 wyników.
    Engin Akyurek - około 60 600 wyników.
    ölene kadar - około 76 900 wyników.
  • gość Aa 2017.03.20 [23:19]
    Tureckie aktorki bez makijażu
    https://www.youtube.com/watch?v=RhAtuhfm4OM
  • Basia54 2017.03.20 [23:27]
    W sprawie Beren/ Fatmagul dodam jeszcze, że bardzo doceniam pracę specjalistów od wizerunku. Fatmagul ubiera się w skromne sukienki, zapewne same przez nią szyte, makijaż zrobiony jest w stylu „brak makijażu”. To wszystko dodaje wiarygodności postaci. Po prostu wykorzystano naturalne, dziewczęce piękno Beren. Wyobrażacie sobie co by było gdyby Fatmagul po przeprowadzce do wielkiego miasta i pokonaniu pierwszego okresu traumy, przeobraziła się wizerunkowo, nie mówię tu o ciuchach, ale o fryzurze i makijażu, w kobietę pokroju Bihter. Pękalibyśmy wszyscy ze śmiechu chyba smiech.gifsmiech.gif .
  • GRA1 2017.03.20 [23:30]
    A na DobraNoc .......oczywiście ENGIN...... tym razem w videoclipach z rosyjskimi piosenkami ( jak nie babnik to Kazanowa lub lubimczik) :
    https://www.youtube.com/watch?v=hWfTasYIAmE
    https://www.youtube.com/watch?v=4UF4wg4Ktnk
    https://www.youtube.com/watch?v=Ub38kvDwFKw
  • Basia54 2017.03.20 [23:40]
    gość Aa dziś [23:19]
    Dzięki za linka usmiech.gif .
    Nie byłybyśmy kobietami, gdybyśmy nie umiały rozpoznać na których zdjęciach niby bez makijażu, ten makijaż jednak jest na pewno smiech.gif .
    W sumie to wolę Beren z takim skromnym, ledwie widocznym makijażem niż tym odważniejszym, gdzie mocno podkreślone są oczy.
  • gość 2017.03.20 [23:51]
    właśnie ten makijaż w stylu "brak makijażu" był momentami robiony źle, bo twarz Fatmagul wyglądała na opuchniętą... absolutnie nie chciałabym jej widzieć w mocnym czy wyzywającym makijażu czy też w ubraniach jak z wybiegu modelek. A czytałam na fb wiele opinii typu: myślałam, że po przyjeździe do Stambułu Fatmagul będzie się bardziej seksownie(sic!) ubierać, mogliby jej porządny makijaż zrobić, ona ciągle w tych botkach-mogłaby jakieś choćby małe szpileczki założyć... naprawdę... miałam wrażenie, że te osoby oglądają ten serial zupełnie bezrefleksyjnie...
  • barnaby 2017.03.20 [23:51]
    "Nie wierzę w szczęście ani przypadek. Ważne, aby mieć talent i charakter.
    Tak naprawdę formują nas szczęście, talent i czynienie właściwych rzeczy we właściwym czasie. Ale najważniejszym, wyróżniającym (szczególnym) czynnikiem jest talent.
    Aktorstwo nie polega tylko na zakładaniu kostiumu i wypowiadaniu swoich kwestii".
    To wolne tłumaczenie wypowiedzi EA na końcu filmu z linku z 22:23. Wywiad na żywo był niestety po turecku , ale i tak słuchałam jak zaczarowana.
    Pani Basiu, słusznie, ja bym pękała.
    Katarzyno, KO?
  • barnaby 2017.03.21 [08:57]
    Dzień dobry,
    Kasiu, KO, jesteście na alternatywnym GF6?
  • Gość Kasia 2017.03.21 [09:39]
    Dzień dobry.smiech.gif
    Barnaby.
    Ja ?! A gdzież tam ??!!
    Tu się dobrze czuję smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [09:55]
    barnaby wczoraj [23:51]
    "Nie wierzę w szczęście ani przypadek. Ważne, aby mieć talent i charakter. Tak naprawdę formują nas szczęście, talent i czynienie właściwych rzeczy we właściwym czasie. Ale najważniejszym, wyróżniającym (szczególnym) czynnikiem jest talent. Aktorstwo nie polega tylko na zakładaniu kostiumu i wypowiadaniu swoich kwestii".
    Biorąc pod uwagę powyższe słowa EA: jego potrzebę ciągłego rozwoju talentu, chęć jak najlepszego wywiązywania się z zadań aktorskich oraz stawianie samu siebie wymogu pełnego zaangażowania, nie powinno aż tak bardzo nas dziwić życie prywatne aktora. Po prostu w tej chwili w swoim życiu skupia się maksymalnie na pracy zawodowej i na tym polu daje z siebie wszystko. A my mamy to szczęście obserwować wyniki tych poczynań usmiech.gif
  • barnaby 2017.03.21 [09:55]
    Kasiu, który mamy odcinek?
  • gość 2017.03.21 [10:29]
    nie on jeden skupia się na pracy zawodowej...pozostali tureccy aktorzy układaja sobie życie prywatne. Zobaczcie aktorki partnerujące Enginowi...są zamezne, Tuba ma dzieci, Beren też się stara, czy to im przeszkadza w pracy? Fahrije również jest zaręczona, i też z bardzo znanym i utalentowanym tureckim aktorem, który znajduje czas na coś poza pracą. A Engin skupia się na pracy i rozwoju talentu. Nie może znalezc tej jednej jedynej...szkoda.
  • Gość Kasia 2017.03.21 [10:50]
    Barnaby.
    ....Mamy 23.tur.odcinek usmiech.gif
    Mukaddes zauważyła po powrocie Fatmagul z pracy , że ona jednak włożyła obrączkę na palec oczko.gif Oczywiście sądzi pewnie , że to za jej namową oczko.gif ...I mrugnięcie okiem do Kerima... miało być znaczące.....myślałby kto jezyk.gif
    ......Fatmagul tak się szarpie ze sobą...tak się tłumaczy z tej obrączki , aby Kerim nie czuł się zbyt pewny siebie...ale nic z tego usmiech.gif on i tak juź swoje wie usmiech.gif Przecież rano słyszał jak jego obrączka , którą zostawił w łazience, wpadła do umywalki ?
    Sama nie wpadła usmiech.gif !! A to znaczy , że Fatmagul widziała grawerkę usmiech.gifoczko.gif
    Dobrze jest oczko.gifusmiech.gif !! Jeszcze za mgłą ,ale światełko w tunelu już widać usmiech.gif
    Kolejny , maleńki kroczek.
    .....Kerim widzi i słyszy ile radości sprawił Fatmagul pierwszy dzień w pracy , pierwsze przez siebie zarobione pieniądze i jaka jest szczęśliwa , że wreszcie robi coś czego nikt jej nie narzuca i może sama o sobie decydować. Tak szczerze radosną i uśmiechniętą widzi ją chyba pierwszy razusmiech.gif
  • Pani KO 2017.03.21 [10:55]
    Witajcie!
    Jak miło nadrabiać takie zaległości usmiech.gif
    GRA1, witamy u Nas ! usmiech.gif
    Dziękuję za linki z Enginem usmiech.gif
    - Gość wczoraj [22:07] , wczoraj [22:23]
    Dzięki za linki, dobrze wiedzieć więcej usmiech.gif
    - Barnaby jestem za Wami nigdzie się nie błąkam usmiech.gif
    Niestety, nowa reforma edukacji dotyczy mojej córki, która jest w 6 kl. Dzieci i rodzice są tu chyba najmniej ważni bo nic nie wiemy, co dalej a decyzję trzeba podjąć. Telefony między nami -rodzicami, rozgrzane do czerwoności a jutro dopiero zebranie w szkole !!!!! oczko.gifusmiech.gif
    Miłego dnia usmiech.gif
  • Gość Kasia 2017.03.21 [11:00]
    KO.
    Współczuję, ale to niestety walka z wiatrakami pechowiec.gifsmutas.gif
    Wspieram Cię i córcię całą sobą smiech.gif
    Na odreagowanie aplikuj sobie nas smiech.gifsmiech.gif
  • Pani KO 2017.03.21 [11:27]
    Kasiu, dziękuję usmiech.gifusmiech.gif
    W świecie, gdzie pewne sprawy można wyjaśnić przez internet - napisać i wysłać do wielu osób - tu komunikacji brak, ach co za szkoła ....... a raczej ludzie ....
    W celu skutecznego odreagowania, jestem tu z Wami smiech.gif
    edytowano 2017.03.21 [11:32]
  • gość 2017.03.21 [11:43]
    Też mnie dziwi, że taki facet jak on nie ma kobiety. Coś podejrzana sprawa. I raczej nie chodzi tu o nadmiar pracy, bo jak wynika z jego dorobku, pomiędzy serialami ma spore przerwy. Coś musi robić poza nurkowaniem.
  • Pani KO 2017.03.21 [12:04]
    Kasiu, idziecie z odcinkami z Barnaby szybciej niż w TV, z opcją Pauza na pewno lepiej się ogląda usmiech.gif
    Mukades zauważyła na palcu Fatmagul obrączkę, ona nawet zauważy kto, którym palcem w bucie ruszył !
    Na pewno, jak zawsze przypisała sobie nie swoje zasługi......
    Scena z obrączką w łazience ..... Fatmagul, wcale nie była ciekawa obrączki Kerima, ......... wcale oczko.gif a już grawerki najmniej ...... aż rączki jej zadrżały oczko.gifsmiech.gif
    Na jej szczęście/ nieszczęście było cicho, Kerim za drzwiami .... i usłyszał spadającą obrączkę ...... oczko.gifusmiech.gif
    Wtedy naprawdę mnie zaskoczyła, wzięła jego obrączkę i oglądała ją. Podobnie myślałam (?) kiedy weszła do niego i przeglądała rzeczy przed wyjazdem do Belgii, była ciekawa czy naprawdę wyjeżdża. W tej sytuacji okazja sama się trafiła, aż trudno ? ....... a może, nie aż tak trudno było jej się oprzeć ? usmiech.gif
    - Pierwsza wypłata i pierwsze zakupy, o tak ! .... radość ukochanej cieszy jeszcze bardziej oczko.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [12:59]
    "gość dziś [11:43]
    Też mnie dziwi, że taki facet jak on nie ma kobiety."
    Mnie też, ale może po prostu nie trafił na właściwą osobę. Poza tym dotychczasowe związki mogły go rozczarować.
  • Michał78 2017.03.21 [13:06]
    Dzień dobry!
    Ale fajnie, że przypomniały Panie cudowną scenę obrączkową! BS i EA fenomenalnie to zagrali: Kerim już wie co czuje i czego chce, ale nie może tego tak jawnie okazywać, aby nie denerwować oblubienicy i nie prowokować Muki do głupich zachowań i wrednych tekstów, a Fatmagul też już coś czuje, ale ucieka przed tym uczuciem i myślami z całych sił i na razie nie okaże tego Kerimowi za nic w świecie smiech.gif
    Miłego dnia!
  • GRA1 2017.03.21 [13:35]
    Na wiosenny dzień piękna piosenka z pięknym klipem, który zrobiła Pani Margarita ( z polskim tłumaczeniem tekstu) :
    https://www.youtube.com/watch?v=Q2fcswbkVNY
  • gość 2017.03.21 [15:48]
    "gość dziś [12:59]"
    Mogło tak być. I teraz woli poświęcić się w 100% pracy zamiast szukać drugiej połówki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...