Odpowiedz na ten temat

Grzech Fatmagul 6

• barnaby 2017.03.02 [23:21]
    Komentowanie i recenzowanie serialu "Grzech Fatmagul".
  • barnaby 2017.03.03 [00:54]
    Właściwy GF6 jest tutaj https://f.kafeteria.pl/nowy-post/6729180 .
    Żeby się nie mylić, piszemy w temacie założonym przez Panią KO, tam już są inni forumowicze.
  • barnaby 2017.03.03 [00:57]
    Jednak nie jestem guru informatycznym. To jest właściwy link: http://f.kafeteria.pl/temat/f23/grzech-fatmag ul-6-p_6729179
  • gość 2017.03.23 [23:23]
    Piszcie coś, bo i ten topik usuną
  • Gość Kasia 2017.03.24 [16:08]
    Nie mogą usunąć bo czeka na nas usmiech.gif !!
    Ten topik to nasza rezerwa .....lekarstwo na zszargane nerwy oczko.gifoczko.gifsmiech.gif
  • Gość Kasia 2017.04.14 [09:51]
    Poprzednie GF6 stroi fochy. Zawiesza się, ze strony 62.znikają widoczne wcześniej wpisy a nowych nie udaje się wysłać.
  • barnaby 2017.06.23 [19:00]
    Kasiu, nie wiedziałam, że tu zajrzałaś usmiech.gif . Masz rację, trzeba odświeżać ten temat, to nasza łódka ratunkowa.
  • gość Kasia 2017.07.03 [23:34]
    Tamto GF6 zabiera nam już 8 pozycji i utrudnia pracę GRA przy DobraNockach,której podbiera się linki. Może warto już skorzystać z tej opcji?
  • Pani KO 2017.07.11 [23:19]
    Sprawdzam czy działa smiech.gif
    edytowano 2017.07.11 [23:19]
  • barnaby 2017.07.16 [20:17]
    Musi działać! Gdzie się podziejemy ?
  • Basia54 2017.07.16 [22:13]
    Jesteście już tutaj?
    Widzę jeden wpis Barnaby usmiech.gif .
    Dobry wieczór usmiech.gif .
    Dziękuję za streszczenia KO i Wasze bardzo piękne komentarze. Zdążyłam obejrzeć tylko 9 odcinek BBO.
    Kasiu wczoraj 21:49, Barnaby 22:10.
    Nie wiadomo jakim człowiekiem stałby się Mustafa, gdyby Narin odwzajemniła jego miłość? Może wcale by się nie wyciszył i nie złagodniał, a stałby się jeszcze większym „panem i władcą”? Mnie się jednak wydaje, że te katusze, które przeżywa w związku z odrzuceniem swojej miłości, pojawienie się na horyzoncie rywala, który reprezentuje całkiem odmienny światopogląd powoduje u Mustafy dojrzewanie i zaczątki pozytywnej przemiany. Kto wie czy ta jego droga przez mękę, pełna dramatów dla niego i ludzi wokół, nie jest dla niego jedyną drogą do pełnego człowieczeństwa.
    gość wczoraj [22:12]
    Ja też padłam z wrażenia, gdy przeczytałam co oznacza imię Mukaddes smiech.gif .
    GRA, dziękuję za wczorajszą dobranockę. Uwielbiam piosenkę Always On My Mind najbardziej w wykonaniu Chrisa, Elvisa i Shakiry.
    KO, streszczenie 10 odcinka BBO przeczytam jutro i komentarze też po obejrzeniu filmu. Barnaby, czy Ty naprawdę nie wiesz jak ważne są dla nas Twoje komentarze? Nie powstrzymuj się i pisz co Ci serce dyktuje. „Przeleciałam” przez dzisiejsze komentarze do 10 odcinka BBO, nie wczytując się. Czyżby Barnaby była dzisiaj surowa dla Mustafy i Kasia prosiła o wyrozumiałość dla niego jezyk.gif ?
    Zabieram się za 30 odcinek GF, bo chcę być na jutro przygotowana. Wrócę późno z pracy. Ja oglądam GF z tego samego źródła co KO usmiech.gif .
    PS. Jeszcze mi się przypomniało: Brawo Inci, tak należy rozmawiać z Aslanem smiech.gifsmiech.gif , a Yaszara lubię i rozumiem.
  • Pani KO 2017.07.17 [08:53]
    Witajcie w nowym wątku !
    Barnaby, to bardzo przyjemnie uczucie, mieć wybór i z niego skorzystać usmiech.gif
    Zastanawiam się, co stało się z Twoją prośbą o usunięcie tego wątku ? ..... Mam nadzieję, że poszła, jako spam do kosza jezyk.gif
    Tamten wątek godnie pożegnałyśmy i gdyby nie blokowanie stron wczorajsza rozmowa pewnie byłaby dłuższa, ma temat Mustafy można się rozgadać usmiech.gif
    Miłego dnia usmiech.gif
  • Pani KO 2017.07.17 [08:55]
    "Jakim człowiekiem stałby się Mustafa, gdyby Narin odwzajemniła jego miłość? "
    Gdyby zbyt szybko odwzajemniła jego uczucie, to równie szybko mógłby się nią znudzić.
    Po tym czasie, jaki już mamy za sobą w serialu, po tym co razem przeszli, gdyby jednak teraz Narin przełamała się, Mustafa oszalałby ze szczęścia, to pewne. Ale co dalej ? To właśnie zdobywanie Narin, życie nadzieją, że spojrzy w końcu na niego łaskawie z uczuciem daje mu napęd do działania. On nie potrafi usiedzieć w miejscu, charakteru tak łatwo się nie zmienia. Jest o nią zazdrosny, więc kontrolowanie jej i ograniczenia, miałyby ciąg dalszy. Narin musiałby go równie mocno pokochać i zaakceptować pomimo jego choroby by nie odczuł jej chłodu i obojętności.
    Tak jak napisała Basia, pojawienie się rywala cyt. "... powoduje u Mustafy dojrzewanie i zaczątki pozytywnej przemiany" i z tym się zgadzam, do tej pory Narin była tylko jego. Konfrontacja z Doktorem, wywołała działania i zmiany, których Mustafa wcześniej nie robił dla Narin. Zrozumiał, że nie wystarczy przyciągnąć kobietę do domu, przykuć łańcuchem i już jest jego.
    Najpierw zaufanie, do tego doszedł z czasem.
  • gość Kasia 2017.07.17 [09:22]
    ........Dzień dobryusmiech.gif
    Dziś dzień Kerimausmiech.gif i Fatmagul ,ale ja nie mogłam sobie jeszcze odmówić ponownego obejrzenia przepięknego , czarno-białego klipu z Mustafą i posłuchania piosenki "Kimse Bilmez", którą GRA uraczyła nas wczoraj na doranoc. Jeszcze raz-dziękuję GRA usmiech.gif
    https://m.youtube.com/watch?v=qClLS0q0UCk
  • Pani KO 2017.07.17 [09:26]
    UWAGA !
    Za chwilę wrzucam "kolejny odcinek" odc. 30 GF
  • Pani KO 2017.07.17 [09:34]
    Grzech Fatmagul
    Odcinek 30
    "Dobrze proszę pana" Mustafa w nowej pracy, musi być nie tylko elegancki, ale też uprzejmy .....
    Uprzejmy i dziękujący Mustafa jednemu z "tych łajdaków" Yasaranów to wygląda, jak parodia stworzona przez szalonego reżysera... oczko.gif
    Mustafa, przywiózł P. Erdogana pod same drzwi dyskoteki, gdzie spędzi wieczór w miłym towarzystwie przyjaciół ..... Zabawi się, odpręży, takie życie ma P. Erdogan....
    To nie koniec przyjemności tego wieczoru ... Gaje, długonoga, ładna, blond kuzynka Meltem, wyraźnie zainteresowała Erdogana ...
    Mustafa, zupełnie przez przypadek (to przeznaczenie !) znalazł w samochodzie nowego szefa, zdjęcie Kerima z "przyjaciółmi" !!!!! .... Połączył fakty, twarz Kerima pamięta bardzo dobrze .....
    Kiedy Meryem mówi do Kerima, że Mustafa dał sobie już z nimi spokój, to myślę o tym zdjęciu, które znalazł w samochodzie Erdogana smutas.gifsmutas.gif ....
    Kerim, chce by wszyscy razem wyjechali za granicę, tam mogą rozpocząć nowe życie ... Martwi go obca dziewczyna, która ich szuka, ale to raczej słowa Munira o Erdoganie bardziej go martwią smutas.gif
    Meryem nie widzi problemu, wg niej wszystko się ułoży, sprawy z Fatamgul, również usmiech.gif
    Fatmagul idzie spać, gasi światło w kuchni i spogląda w okno Kerima, to już jej taki nawyk oczko.gif
    Przygotowania do Sylwestra ...
    Fatmagul ma dobry humor, z uśmiechem, bez słowa reaguje na grymaszenie wścibskiej bratowej usmiech.gif
    Kerim pracuje, szybko chce zdążyć na przyjęcie ...
    Mukaddes, najlepiej zorientowana w temacie, oczywiście nie w kuchni, ale w docinkach Fatmagul, krzyczy do Emre, że tylko Kerima im potrzeba !!!!!!! .... Dlaczego, akurat w tym czasie niczego nie jadła, mogłaby mieć zajęte usta !!!!!!! ....
    Na poprawę humoru, można wyjść do fryzjera ..... Hilmiye, w końcu się zgodziła ....
    Dla Perihan, jest prezent od męża .... Cóż za miły gest, ale treść liściku zdradza, że to pomyłka ! smutas.gif .... To, nie jest prezent dla Perihan smutas.gif .... Rozczarowana przykrą pomyłką, nie ukrywa bólu, który inni odbierają, jako wzruszenie smutas.gif ... Resat, w takim dniu nie myślał tylko o rodzinie !!! ....
    Meltem, jest wzruszona "gestem" Resata, chce, by ona i Seilm, byli tacy, jak jego rodzice ! .... ( Oj dziewczyno, za mało znasz jeszcze życie ! )
    "Jubiler się pomylił" !!!!!!! ..... To raczej Resat się pomylił, nie docenia swojej żony !!!! ....
    /c.d.n./
  • Pani KO 2017.07.17 [09:38]
    /c.d./
    Wieczór, czas na przyjęcie ....
    Mukaddes, już czuje się ugoszczona, dopieszczona i wyposzczona brakiem dobrej zabawy !!!!! .... Inni pomagają, a ona wcześniej zaczęła swoje przyjęcie !!!!! ....
    "Fatmagul w domu palcem nie kiwnie" !!!!!!!! ..... Co ona znów bredzi ???!!!! .... Jeśli znów mówi o sobie, to na nią, na pewno Fatmagul ani palcem, ani ręką, ani nawet nogą nie kiwnie, a szkoda, wielka szkoda !!!!!!!!! oczko.gif
    Kerim, jest już po kąpieli ( jezyk.gif ) .... Niedługo dołączy na przyjęcie .... Skorzysta jeszcze z okazji sprawdzenia, gdzie Fatmagul ukrywa jego list usmiech.gif .... Jest pod materacem, w miejscu gdzie Fatmagul kładzie swoją piękną główkę usmiech.gif .... ( Uśmiecham się razem z Kerimem usmiech.gifusmiech.gif )......
    Kolacja noworoczna w rodzinnym gronie u Yasaranów ....
    Perihan pięknie wygląda, jak bogini ....
    Erdogan ma dobry humor, plany z Gaje na wieczór i okazję by dokuczyć Resatowi ....
    Na przyjęciu w restauracji Erola, też jest ciekawie oczko.gif
    Na pierwszym planie Mukaddes i jej biust, podskakują w rytm muzyki, na krześle usmiech.gif
    Meryem i Fatmagul, dopiero teraz szykują się w łazience, bo na pewno pracy było bardzo dużo, a Mukaddes już dawno zapomniała, że przyszli również pomagać !!!!
    Jest i przystojniak Kerim z prezentami dla dzieci usmiech.gif
    Fatmagul ma prezent dla Meryem, ręcznie robioną kolorową chustę usmiech.gif
    Mukaddes, zawsze wie co robi, picie alkoholu, jak lemoniady w gorący dzień, jej nie zaszkodzi oczko.gifsmiech.gif .... Jest szczęśliwa, Rahmi nie psuj jej zabawy, bądź człowiekiem !!!! smiech.gifsmiech.gif
    Wiedział, że ona przyjdzie ..... Wiedział, że spotkają się na przyjęciu... A pomimo to, jest pod wrażeniem, kiedy zobaczył ją wyszykowaną usmiech.gif .... Nie słyszy muzyki z przyjęcia, nie ma widzi nikogo oprócz niej .... Nie może powstrzymać się, by nie wstać na jej widok i przywitać się z nią ..... usmiech.gif
    .... Po wejściu na salę, jej oczy od razu znalazły oczy Kerima, ale szybko odwróciła wzrok ... "Nie chcę, nie powinnam, tak na niego patrzeć" .... Tak wyglądały jej oczy, kiedy szybko chciała usiąść na swoje miejsce przy stole .... oczko.gif
    Fatmagul odpowiedziała na jego "Witaj" nie skinięciem głowy, ale takimi samymi słowami "Witaj" .... Kerim, chciałby usłyszeć to jeszcze raz, nie mógł uwierzyć, że odpowiedziała usmiech.gifoczko.gif ....
    Co za wspaniały pomysł z tym przyjęciem, pewnie myśli Kerim usmiech.gif ..... Fatmagul, jest tuż przed nim, nie ważne, że nie wie co jej powiedzieć .... Może na nią patrzeć i to wystarczy .....
    Gdyby Meryem, chcąc pochwalić się chustą od Fatmagul, nie wychylała się mocniej w jej stronę, Kerim mógłby nie zauważyć cioci, tak był wpatrzony w Fatmagul ! oczko.gifusmiech.gif
    Murat powinien coś zjeść, bo Fatmagul chce się czymś zająć przy wspólnym stole oczko.gif
    /c.d.n./
  • Pani KO 2017.07.17 [09:44]
    /c.d./
    Mustafa, to dobry syn, świąteczny wieczór spędzi z rodzicami ...... Jego nowa koleżanka Asu, jest w domu (w czyimś na pewno, być może tak pomyślał Mustafa)....
    Asu spędzi wieczór sylwestrowy w domu Vurala, czyli nie w swoim i nie sama ....
    Na parkiecie, szok i szał, bo Mukaddes tańczy tam !!!! smiech.gifsmiech.gif ..... Szczęście, aż paruje ze zgrzanej tańcem Mukaddes usmiech.gif .... Przynajmniej ma zajęcie, nikomu nie dokucza !!!! smiech.gif .... Tańcz, głupia tańcz ... (Lady Pank, może jej zaśpiewać oczko.gif )
    Scena z piciem alkoholu....
    Emre nie miał nic złego na myśli proponując szklaneczkę alkoholu Fatmagul, ale ona odpowiadając, że nie traci po nim kontroli, chciała dokuczyć Kerimowi ...
    (Zawsze ta scena mnie porusza ... Kerim, jakby w głowę dostał słowami Fatmaguł "Ja nie" Zatrzymał na niej wzrok i przechylił swoją szklankę do dna ... smutas.gif )
    U Yasaranów, rodzinna atmosfera ....
    Planowanie miesiąca miodowego Meltem i Selima, Resat też próbuje wtrącić miłe słówko, na które Perihan nie reaguje usmiech.gif
    Munir "łysol wieczorową porą" też jest zainteresowany Gaje smiech.gif .... Albo mu się podoba, co mnie nie dziwi, albo chce wkurzyć Erdogana, co też mnie nie dziwi oczko.gifsmiech.gif
    "Jest i indyk" on zaspokoi apetyty zebranych smiech.gif
    Vural, nie chce być razem z Yasaranami ... Po prostu, chce pomilczeć z Asu do rana ....
    Jedyną parą siedzącą za stołem, są Fatmagul i Kerim, my wiemy dlaczego smutas.gif ... Sąsiedzi zachęcają ich do tańca, bo powinni się bawić, tak jak wszyscy .... Ale oni, nie są na tym przyjęciu jak wszyscy smutas.gif ......
    Jest i piosenka Mukaddes, Rahmi wyprowadził mnie z błędu, przecież wszystkie piosenki są jej ! smiech.gif
    Dlaczego Kerim pije przy Fatmagul ??????!!!!! pechowiec.gifpechowiec.gif ...
    To przez alkohol, ona nie może na niego patrzeć, ale jak już patrzy to z nienawiścią !!!!! smutas.gif ...
    Czy to nie ma dla niego znaczenia ????!!!! smutas.gifsmutas.gif
    Czy to było na odwagę, by poprosić ją do tańca ???!!! .... "Zapłacisz mi za to!" Fatmagul, nie może powstrzymać na niego złości smutas.gif
    Pomimo to zaryzykował..... Zatańczą razem ....
    Ruchem ręki, delikatnym, jak dotknięcie motyla, wziął jej rękę .....
    Fatmagul, na ile może zachowuje dystans między nimi ....
    Odwracając głowę, gdy tylko on się przybliża ....
    Delikatne i niepewnie kołyszą się razem w takt muzyki, Kerim próbuje choć na chwilę przybliżyć się do niej ....
    Niepewnie wspomina o liście, który jej zostawił .... Co w nim napisał .....
    Fatmagul ponownie zaprzecza, nie czytała listu, ale Kerim zna już prawdę....
    Nie wierzy mu, nie wierzy w jego słowa, to o czym on myśli, nigdy się nie wydarzy ... smutas.gif Takimi słowami kończy taniec z Kerimem i odchodzi ...
    Wybija północ ... Wszyscy składają sobie życzenia noworoczne, ale nie Kerim i Fatmagul .... Ona, zdenerwowana ucieka przed nim do stolika .... smutas.gifsmutas.gif
    (Czego w swojej pamięci szukała Fatmagul ? .... Czy słowa Kerima zrobiły na niej większe wrażenie, niż by chciała ? ...Przy stole, już nie wyglądała na rozgniewaną, raczej na zawstydzoną .... )
    Powrót do domu po imprezie, może być ciężki, zwłaszcza jeśli pije się wszystko co jest na stole smiech.gif (To o Mukaddes oczko.gif )
    Murat już śpi, czas położyć spać bratową oczko.gif
    Wydała się podła intryga Muki !!!! ... W jej szufladzie Fatmagul znalazła swoje pełnomocnictwo !!!!!! ... smutas.gif
    Ale podłej jędzy było za mało !!!!! ..... Wykrzyczała co myśli o Kerimie i Fatmagul !!!!!! .....
    Upokorzyła ją w obecności Kerima, wspominając o liście, o tym jak na niego patrzy !!!!!! ........ smutas.gifsmutas.gif
    Zapłakana Fatmagul nie chce rozmawiać nawet z Meryem, jest zawstydzona pechowiec.gifpechowiec.gif ....
    Kerim, po tym też nie czuje się dobrze .... Zaczynało się układać ....
    List Kerima podarty przez Fatmagul na kawałki skończył w piecu !!!! pechowiec.gif
    Jeśli rano Mukaddes boli tylko głowa, to wielka szkoda, że nie jeszcze poobijana gęba !!!!! .....
    Fatmagul zostawiła list i uciekła z domu !!!!! .... Nawet dla brata, nie wytrzyma tego dłużej pechowiec.gifpechowiec.gif
    Zadzwoniła do Asu prosząc o pomoc smutas.gif
    Rahmi jest załamany ucieczką siostry smutas.gif
    A wstrętna zołza siedząca pod oknem oskarża Fatmagul, że ona znów coś wymyśliła !!!!!! ..... (Trzymajcie mnie bo ją skrzywdzę !!!! )
    Wezwać policję, przeszukać Stambuł, Kerim zrobi wszystko by odnaleźć Fatmagul !!! ... (Mógłby jeszcze wpier... Mukaddes przy okazji !!!!!! )
    Fatmagul spotkała się z Asu ... Musi się u niej zatrzymać ... smutas.gif
  • barnaby 2017.07.17 [09:55]
    Dzień dobry usmiech.gif .
    Nie mogę zacytować, co mnie wzruszyło i rozbawiło w streszczeniu, bo piszę ze smartfona. Podziękowania i uśmiechy, KO.
    W czarno-białym klipie z Mustafą w początkowych kadrach wyglądał jak Książę Orientu w swoim zamku, a po zobaczeniu go w szpitalu oczy mi się spociły - to taki mój odruch warunkowy.
  • Pani KO 2017.07.17 [10:36]
    - Kasiu, dzięki że przypomniałaś czarno-białego smutnego Mustafę, na końcu uśmiecha się przez łzy, wtedy mam ciarki gdy na niego patrzę smutas.gif
    Dzięki usmiech.gif
    - Barnaby, dzięki usmiech.gif
    Mogę się tylko domyślać, które fragmenty chciałabyś zacytować oczko.gif
    Rozbawiły ..... to te z Sukaddes ? oczko.gif
  • Pani KO 2017.07.17 [11:12]
    Barnaby, ja często cytuję na smartfonie, poprzez stuknięcie palcem w wybrany tekst, przytrzymanie palcem wyświetlacza, później mam kreski do zaznaczenia wybranego fragmentu i wybranie opcji - kopiuj. Potem wybrany fragment - mogę "wkleić"na innej karcie, poprzez stuknięcie w pole odpowiedzi, wybieram z paska, który pokazuje się na wyświetlaczu - wklej - i gotowe oczko.gif
    Kiedyś pisałaś, że nie możesz wkleić filmiku z YT bo piszesz ze smartfona. U mnie w telefonie, na filmikach z YT pojawiają się różne znaczki, jednym z nich (skrzywiona strzałka) można skopiować link do danego klipu. Wciskam go, następnie mam do wyboru kilka opcji, w tym "skopiuj link" naciskam, pojawia się info. "skopiowano link" Wtedy przechodzę do karty z np. odpowiedzią do tematu (często też do Notatnika oczko.gif ) i stukam w ekran, pojawia się pasek z ikonkami do wyboru, wybieram "wklej" i skopiowany link pojawia się na ekranie usmiech.gif
    Barnaby, nie chciałabym, żebyś poczuła się pouczana przeze mnie, ale chciałbym Ci pomóc, bo to może przydać się nie tylko na forum.
    P.S. Nie umiem tłumaczyć, mam nadzieję, że coś z tego zrozumiesz oczko.gifusmiech.gif
  • barnaby 2017.07.17 [12:26]
    KO, no coś TY. Jestem ci bardzo wdzięczna, wiem, że robisz to z życzliwości usmiech.gif .
    Na razie kopiowałam do schowka tylko te fragmenty moich odpowiedzi, które były uznane za spam, żeby w wolnym czasie przemyśleć, co można wyrzucić, żeby forum to zaakceptowało.
    Próbowałam naprawiać system za Twoja poradą z "punktu przywracania systemu", ale mój laptop po wpisaniu tego hasła w ustawieniach (ikonka lupy) nie rozpoznaje tego.
    Podobno ci, którzy wymyślają te trefne aktualizacje orientują się po jakimś czasie i wysyłają program naprawczy, Na razie coś mnie trafia za każdym razem, kiedy muszę się logować.
  • gość 2017.07.17 [13:00]
    Zaczynamy nowy tydzień.
    Zaczynamy nową stronę.
    Dla urozmaicenia nowego początku chciałabym przedstawić Wam klipy z nowymi czołówkami do serialu "Grzech Fatmagul" .
    Fani serialu zrobili sobie zabawę robiąc czołówkę do GF z muzyką z innych , popularnych tureckich seriali.
    Zobaczmy, co z tego wyszło :
    - Muzyka z BBO 1
    "https://www.youtube.com/watch?v=aVQDJRBqC5o
    - Muzyka z BBO 2
    "https://www.youtube.com/watch?v=MoYaM4jKLo8
    - Muzyka z serialu "Sila "
    "https://www.youtube.com/watch?v=xoyXaJwdyDE
    - Muzyka z serialu " Wspaniałe stulecie"
    "https://www.youtube.com/watch?v=1Ja2xBzEb1c
    - Muzyka z serialu l "ASK I MEMMU" ( Zakazana miłość )
    "https://www.youtube.com/watch?v=gnN_v5yjrLM
    - A na koniec dwa klipy z oryginalną muzyką z GF ,
    ale z nowymi czołówkami :
    "https://www.youtube.com/watch?v=iUqMlZyLM4M
    "https://www.youtube.com/watch?v=A1K5IcnlzGU
    No to jak na początek nowej strony jest co oglądać.
    Ciekawe, która czołówka podoba Wam się najbardziej ????
    GRA
  • gość 2017.07.17 [13:23]
    a ja trochę nie na temat - z góry przepraszam usmiech.gif trafiłam wczoraj w nocy przypadkiem na serial Netflixa (już go ktoś "wyprowadził" do cda usmiech.gif ) "Ania, nie Anna" o Ani z Zielonego Wzgórza... obejrzałam 2 odcinki i mam bardzo mieszane odczucia... to raczej wariacje na temat książki; pozmieniane wątki, dodane nowe; Ania jest raczej niesympatyczna, zbuntowana, czasem bezwzględna. Podobają mi się plenery, wnętrza i gra aktorów. Jeśli któraś z Pań będzie miała ochotę zerknąć podaję link do pierwszego odcinka (resztę można znaleźć w wyszukiwarce cda) https://www.cda.pl/video/1421559ee?wersja=720 p usmiech.gif
  • gość Kasia 2017.07.17 [13:47]
    KO.
    .....Dziękujęusmiech.gif
    Było pięknie.... trochę romantycznie usmiech.gif i ...trochę spontaniczniesmiech.gif
    ..GF 30.
    Gdy Mustafa zobaczył na zdjęciu Kerima z przyjaciółmi,natychmiast skojarzył sytuację gdy widział go rozmawiającego z Fatmagul.Chciał sam sobie uwierzyć , że była to jedna z ich potajemnych schadzek
    ?!Czy to znaczy, że jednak ma rację oskarżając Fatmagul o zdradę?!
    Szybko znalazł potwierdzenie?! Jak łatwo można uwierzyć w coś w co chce się uwierzyć byleby tylko zrzucić z siebie ciężar odpowiedzialności za podłe potraktowanie i brak wsparcia dla dziewczyny , którą tak podobno kochał i której tak wierzył.
    ....Dziwne, że Kerim zastanawiając się kim była ta kobieta,która pytała o Fatmagul, słysząc prawdopodobne dla Meryem wyjaśnienia, że to mogła być Meltem , nie powiedział jej o tym, że Meltem mówiła mu , że trafiła do nich śledząc Sukaddes. Nie sądzę,żeby chciał ukryć przed ciocią fakt jakichś potajemnych gierek tej..... Zapomniał?A może nie chciał martwić Meryem podejrzeniami , że to może być sprawka Yaşaranów?
    P.S.
    (Jakie śliczne są te 2 białe, gr***ające na dachu gołąbki usmiech.gif ; ale niestety smutas.gif ,jeszcze dużo za wcześnie na symboliczne usmiech.gif )
  • gość Kasia 2017.07.17 [14:37]
    GRA.
    Fani mieli fajny pomysł wymyślając te czołówkiusmiech.gif
    Bardzo podoba mi się oryginalna muzyka do serialu ale chcąc się pobawić i przez chwilę o tym nie myśleć i coś wybrać, to .... najbardziej podobało mi się zestawienie czołowki GF z muzyką z serialu "Wspaniałe stulecie". Świetnie połączono tę muzykę z najbardziej dramatycznymi scenami z naszego filmu i taka czołowka mocno przykuwa uwagę. Może być co prawda cokolwiek myląca i być może nawet sugerująca inny gatunek filmowy ale... na pewno zachęcająca do obejrzenia.
    P.S.
    Muzyka-Toygar Işıklı ..super ! ...a inni wspaniali?...może chociaż w nawias ? (smutas.gif )
  • barnaby 2017.07.17 [15:09]
    Mustafa łajza przede wszystkim nie powinien grzebać w cudzych rzeczach, zdjęcia były w kopercie.
    Uwielbiam Kerima:
    - przy pracy;
    - w szaliku i w szarej marynarce;
    - kiedy indziej też, ale dzisiaj rzucał na kolana.
    Sukaddes w czasie tańca uszkadzała rogówki Rahmiego swoimi włosami, a jej biust żył własnym życiem.
    Niektórzy wredni ludzie na trzeźwo są nie do wytrzymania, ale po pijanemu różnie bywa, a ta szuja trzyma constans. Może trzeba odwrócić sytuację i samemu się znieczulać przed oglądaniem odcinka, chociaż... szkoda zdrowia.
    Fatmagul na powitanie dała Kerimowi marchewkę - przywitała się z nim, a potem dostał kijem między oczy - "Ja nie".
    On jeszcze traci cierpliwość, jeszcze nie wie, że trzeba długo czekać, aż najpierw wypali się jej gniew, a później powoli zdobywać zaufanie w rytmie jeden krok do przodu, dwa w tył.
    Nie przyzwyczaił się do myśli, że jego pragnienia mają zejść na drugi, trzeci, dziesiąty plan, do tej pory był panem swojego życia, układał je według swoich potrzeb, sądził, że miał na coś wpływ. Może jednak nie do końca - to ojciec ucieczką od odpowiedzialności i matka swoim samobójstwem zdefiniowali jego dzieciństwo, teraz jedna noc zaważyła na reszcie jego życia.
    Wydaje mi się, że pił raki trochę na zasadzie przekory - Fatmagul powiedziała coś niemiłego, więc on, wiedząc, że ona tego nie toleruje, nie tylko wypił więcej, ale zmusił do tańca stawiając w sytuacji bez wyboru. Dopiero uczy się, że w ich małżeństwie nic nie jest normalne, taki mały odwet nie skończy się przekomarzaniem jak u innych par, u nich to tak nie działa - nic nie działa!
  • barnaby 2017.07.17 [15:36]
    GRA, jakie miłe powitanie w nowym temacie usmiech.gif !
    Najbardziej podobała mi się czołówka siurpryza! z muzyką Aytekina Ataşa do I serii BBO. Dynamiczna, dobrze się to oglądało.
    Najmniej - pierwszy z oryginalną muzyką Toygara Işıklı. W tym klipie zdjęcie i nazwisko Fırata Çelika było drugie, a Engina trzecie, a ja takich rzeczy nie wybaczam! Grafika też nie rzucała na kolana.
    Kasiu, masz całkowitą rację, to chyba nawet podpada pod prawa autorskie.
  • barnaby 2017.07.17 [15:44]
    Gość 13:23,
    czytałam recenzję tego serialu, bardzo pozytywną i zachęcającą do oglądania. Było tam napisane, że to nowe spojrzenie na Anię, bardziej współczesne, feministyczne, biorące pod uwagę uwarunkowania związane z poprawnością polityczną. Uwypuklony jest wątek odrzucenia Ani, ponieważ jest inna, osierocona, potrafi artykułować swoje zdanie, nie boi się mówić śmiało o swoich uczuciach, a także ukazane są jej dramatyczne losy maltretowanego dziecka przed adopcją przez Marylę i Mateusza.
    Nie przepraszaj, czasami polecamy sobie różne produkcje, przede wszystkim związane w jakiś sposób z GF, ale Anię czytał chyba każdy.
  • gość 2017.07.17 [17:16]
    Korzystając z okazji muszę zadać to pytanie: czy któś pamięta,w której części tematu jest link do filmu ,,Mały problem/romans wrześniowy"?
  • gość 2017.07.17 [17:21]
    *ktoś

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...