Odpowiedz na ten temat

Grzech Fatmagul 6

• gość 2017.09.13 [17:06]
    Pani KO
    Dzięki za streszczenie GF. Jak zwykle czytam z przyjemnością. Przynajmniej wspomnieniami mogę się przenieść w świat naszych bohaterów.
    Trochę chodzę po mieszkaniu w nowym bucie
    ( but Walkera ). Miałam też pierwsze zajęcia z fizykoterapeutą. Pomału następuje poprawa, ale jeszcze nie mogę stawać na nogę.
    Jeśli chodzi o Dobranocki, to nowe będą chyba nieprędko. Dopiero jak wrócę do domu, bo tutaj nie mam warunków. Ale chyba jeszcze macie co kopiować ? Jesteśmy na początku lipca - no, chyba, że Wam się znudziły ?
    Dziękuję za życzenia, a Kasi i Basi życzę dużo zdrowia.
    Pozdrawiam wszystkich.
    GRA
  • Basia54 2017.09.13 [17:58]
    Dziękuję wszystkim za troskę. Naprawdę tworzymy grupę wsparcia smiech.gif .
    Barnaby, GRA cieszę się, że czujecie się lepiej. GRA, nie napisałaś tego, ale tak się domyślam. Ten imbir to coś dla mnie, bardzo lubię zupy z dużą ilością imbiru i czasem robię sobie kawę z imbirem usmiech.gif .
    Spróbuję Twojego lekarstwa usmiech.gif . Kasiu, Ty też spróbuj.
    Barnaby, widząc wczoraj zagadkowe spojrzenie Fatmagul, ja też pomyślałam podobnie jak Ty, ale po dzisiejszym odcinku wycofuję się z tego. Jest parę scen, które dowodzą, że Fatmagul nie chce, żeby Kerima zatrzymano w areszcie. Scena rozmowy, pakującej rzeczy Kerima Meryem i Fatmagul, pokazała jak bardzo F. jest zagubiona i boi się tego co jeszcze ją czeka. Nie wierzyła, że dojdzie do śledztwa. I wygląda na to, że rozumie i boi się tego, że Kerim będzie sądzony tak samo jak pozostali sprawcy.
    KO, streszczenie jak zwykle znakomite. Bardzo dziękuję usmiech.gif .
    „Pobili Kerima! ... Fatmagul obiecuje jej, że w sądzie wszyscy zobaczą kto kłamie!" - ( I znów Kerim nie jest łączony z tamtymi łajdakami, oni go jeszcze pobili ! )”
    A Ty znów byłaś czujna i wyłapałaś znaczenie tych słów usmiech.gif .
  • gość 2017.09.13 [18:06]
  • gość 2017.09.13 [18:09]
  • gość 2017.09.13 [18:11]
  • gość 2017.09.13 [18:13]
  • gość 2017.09.13 [18:14]
  • gość 2017.09.13 [18:16]
  • barnaby 2017.09.13 [18:50]
    Wielkie dzięki Pani, która wstawiła post o 18:11 usmiech.gif . Zdjęcie z 1:02 z kociakiem boskie! Jeśli to nie fotomontaż (raczej nie, bo cień łapki pada na koszulę), to Engina na tych nocnych zdjęciach musiał zmorzyć sen, jeśli kociątko spokojnie usnęło.
  • barnaby 2017.09.13 [18:56]
    Post z 18:09 - 1:11 Omer w łóżku z kociakiem smiech.gif !
  • barnaby 2017.09.13 [19:17]
    Kadir postanowił pomóc Fatmagül, a pomógł sobie, a właściwie uratował siebie. Przed chorobą żony był alkoholikiem, później przestał pić, żeby być przy niej i prawdopodobnie, gdyby nie znalazł sensu życia, pogrążyłby się znów w alkoholizmie. W głosie Meryem w rozmowie telefonicznej usłyszał prawdziwą rozpacz i na człowieku dosyć sceptycznym, który w związku ze swoim zawodem poznał zło i fałsz w wielu postaciach, zrobiła ta obca kobieta duże wrażenie.
    SPOJLER Kadir pewnie w najśmielszych snach nie przypuszczał, jak ta rozmowa zmieni jego życie. Jego dom stanie się znów prawdziwym, ciepłym domem, rozświetlonym jasnymi oknami, pachnącym domowymi potrawami, gdzie duża rodzina zasiada razem przy stole, od losu dostanie prawdziwą partnerkę, mądrą, odważną i dobrą, do tego dwoje dzieci, cel w życiu, wróci w wielkim stylu do zawodu. Postanowił bronić Fatmagül pro bono i dobro wróciło.
    Dobrze, że Meltem ma taką matkę, jak Ender (Alagöz to również nazwisko Haruna zera, snui, banalnego pana nikogo) - kochającą, wspierającą, uczciwie potrafiącą wybrać priorytety – dziecko jest ważniejsze niż kariera polityczna.
  • Basia54 2017.09.13 [20:04]
    Barnaby, pięknie usmiech.gif .
  • Pani KO 2017.09.13 [20:41]
    GRA, dzięki, staram się jak zawsze usmiech.gif
    Wytrwałości na fizykoterapii! usmiech.gif
    Cieszę się, że jest coraz lepiej i tylko lepiej usmiech.gif
    Dużo zdrowia usmiech.gif
    Dobranocki się nie nudzą, o nie, ale moment zaskoczenia co przygotuje dla nas GRA, był bardzo fajny oczko.gif
    Dzięki za przepis "dla chorych"
    Ja często piję, w tym tygodniu znów zaczęłam pić herbatę z świeżego imbiru. Gotuję w pół litra wody kawałki imbiru i mam napar na cały dzień, rozcieńczam go tylko wodą, cytryna lub miód też może w nim być, dzięki smiech.gif
  • Pani KO 2017.09.13 [20:53]
    Basiu, usmiech.gif
    Scena, w której Fatmagul w emocjach krzyczy do Meltem, że jej mąż, jego kuzyn i ich przyjaciel (jeden, czyli Vural)
    są łajdakami, a potem - "Pobili Kerima!" nie mogła przejść mi obojętnie.
    Ludzie, często w emocjach nie zastanawiają się nad doborem słów, poprostu chcą wykrzyczeć swój ból, swoje racje.
    Tak Fatmagul już robiła. Uwielbiam! - "Kerim zrób coś!" kiedy Rahmi załamał się po ucieczce Mukaddes.
  • gość 2017.09.13 [21:10]
    Dobry wieczór! Z przykrością muszę zauważyć, że temat chorób nie chce opuścić naszego forum. Ja jutro jadę na pobranie krwi, a w poniedziałek na usg, aby ocenić stan szkód po ostatnim epizodzie chorobowym... Życzę dużo, dużo zdrowia wszystkim potrzebującym! KO - skąd Ty bierzesz takie teksty - "ubogi w honor rybak z małej wioski"? Cymesik! Pozdrawiam serdecznie ! Michał.
  • Pani KO 2017.09.13 [21:13]
    Barnaby, wczoraj Ty, to dziś ja wrzucam Dobranockę oczko.gif
    Możemy podzielić się, np. na tygodnie lub inaczej oczko.gif
    >Dobranocka od GRA z 6 lipca usmiech.gif
    Cyt.
    "Dziś na DobraNoc może zaczniemy od GF ?
    - w pierwszym klipie piękny Engin i turecka piosenka
    „Pazara Kadar” czyli " Do niedzieli " -śpiewa Mustafa Sandal :
    "https://www.youtube.com/watch?v=BbPAL8DoidU
    - w drugim klipie ulubieniec Barnaby - Mustafa B.
    i piosenka „Zorun Ne Benle Aşk”, czyli " Miłośc jest trudna" ,
    którą śpiewa Özcan Deniz :
    "https://www.youtube.com/watch?v=RyFi3mRMx70
    - w trzecim klipie zdjęcia z KPA i piosenka „The Magic Of Love”,
    ( tytułu chyba nie trzeba tłumaczyć ) , którą śpiewają
    Lionel Richie i Luciano Pavarotti :
    "https://www.youtube.com/watch?v=DeXYBdrCkYk
    i na koniec - jeśli tęsknicie za Enginem z Olene Kadar - fragm. z OK
    i nostalgiczna piosenka rosyjska "Синяя вечность" czyli "Niebieska wieczność' , którą śpiewa pieśniarz z Azerbejdżanu Emin Agalarov :
    "https://www.youtube.com/watch?v=HIbN2uoWVEo
    Już naprawdę późno a więc Dobranoc..... i Dzień Dobry
    GRA"
    Dzięki, GRA usmiech.gif
    Już pisałam, ale zdrowia nigdy za dużo, więc jeszcze raz zdrowia usmiech.gif
    Ale ten 6 lipca był owocny w komentarze, szukała i szukałam tej Dobranocki smiech.gif
  • Pani KO 2017.09.13 [21:38]
    Gość od 18:06-18:16 dziękuję za linki usmiech.gif
    Wszystkie są fajne, ale te dwie mnie zaciekawiły usmiech.gif
    -18:14 Całkiem fajna piosenka usmiech.gif
    -18:16 W którymś kraju, lektor czytał też imiona i nazwiska aktorów oczko.gif
  • barnaby 2017.09.13 [21:57]
    KO, możemy co drugi dzień wrzucać dobranocki. Zaczęłam od którego klipu smiech.gif ? Eee tam, wcale nie jest trudna!
    Michale, dużo zdrowia i pozytywnego myślenia usmiech.gif !
  • gość 2017.09.13 [22:05]
    Dziex Barnaby! Przydałoby się... M78.
  • Pani KO 2017.09.13 [22:08]
    Barnaby, 19:17
    Świetne usmiech.gif
    Alagöz w BBO było tłumaczenie - piwne oczy oczko.gif
    Oglądając drugi raz, już nie ma tej tajemnicy, ale jest głębsza analiza odcinków.
    Zgadzam się, dobrze że Meltem ma taką matkę. Poziom społeczny równy, albo i wyższy od Yasaranów, a córkę potrafili wychować na człowieka.
    Kadira chyba coś oświeciło, że nie zrezygnował ze sprawy Fatmagul. Nie chciał brać nowej sprawy, nic nie chciał, a tu takiego anioła dostał od życia. Meryem szukała pomocy, a on szukał sensu w życiu.
    Ponownie Meryem stanęła na drodze dobrego, ale nieszczęśliwego człowieka.
    Ona odnalazła Fatmagul po tamtej nocy, a teraz zadzwoniła do Kadira, kiedy on też stracił sens życia.
    Meryem dostała wspaniałą zapłatę od życia za swoją dobroć, rodzinę i męża.
  • Pani KO 2017.09.13 [22:19]
    Michale, dzięki usmiech.gif
    Dużo, dużo, zdrowia i przesyłam jeszcze duży worek pozytywnego myślenia, będzie dobrze!!! usmiech.gif
    > Teraz się wychorujemy, później będziemy zdrowi! smiech.gif
    Tego wszystkim życzę! usmiech.gif
  • Pani KO 2017.09.13 [22:36]
    Barnaby, mi pasuje, jeśli coś pomylę z Dobranocką, to krzycz! smiech.gif
    >
    Takie moje przemyślenia oczko.gif
    GF
    Meltem powiedziała cyt. "Selim odpowie za to, że tyle razy ją zdradził!" (Po usłyszeniu od Resata, gdzie jest Selim)
    Wiem, że Meltem była wtedy wzburzona, ale chyba nie tylko z tego powodu stanęła po stronie Fatmagul ?
    To była dla niej zdrada, ale też widziała krzywdę niewinnej dziewczyny.
    Tak się złożyło, że ich rozmowy były bardzo nerwowe. Ale w ten sposób poznały się trochę.
    Fatmagul i Meltem broniły się przed oskarżeniami. Meltem po wysłuchaniu Resata, szybko postanowiła zadzwonić do Fatmagul, miała jeszcze jej numer telefonu.
    Chyba była bardzo pewna, że ona jej nie oszuka. W dniu ślubu, Fatmagul ostrzegła ją, a ona jej nie uwierzyła. Teraz nazbierało się za dużo niewyjaśnionych podejrzeń i jedyną wiarygodną osobą, okazała się obca dziewczyna.
    edytowano 2017.09.13 [23:29]
  • Basia54 2017.09.13 [23:04]
    Dobrej nocy wszystkim życzę i dużo zdrowia usmiech.gif .
  • barnaby 2017.09.13 [23:19]
    KO, Ty też krzycz usmiech.gif !
    Basiu, GRA, Kasiu, Michale, spokojnej nocy przynoszącej odpoczynek i siły do walki z chorobami. O matko! Ale nas przycisnęło.
    Dobrej nocy wszystkim usmiech.gif .
  • Pani KO 2017.09.13 [23:40]
    Widzę, że pora na dobranoc, bo już księżyc świeci oczko.gif
    Wszystkich Naszych osłabionych chorobami, kontuzjami czy zabiegami serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiego, bezbolesnego powrotu do zdrowia! usmiech.gif
    Spokojnych snów!
    Dobranoc usmiech.gif
    edytowano 2017.09.13 [23:51]
  • gość Kasia 2017.09.14 [09:42]
    Dzień dobry.
    ............Bardzo dziękuję za życzenia zdrowia usmiech.gif
    Wam WSZYSTKIM również życzę zdrówka.Oj.Co się porobiło usmiech.gif
    Basiu usmiech.gif Nie daj się choróbsku!
    Pójdę za Twoją radą i z przepisu na imbirowy napój również skorzystam-dziękuję GRA.
    Już lepiej kontaktuję i chyba obejrzę GF 59. i 60.usmiech.gif
    Pozdrawiam Was serdecznie♡....Udanego dnia!
  • Pani KO 2017.09.14 [10:54]
    Witajcie!
    Trochę mnie przytrzymał 60 GF, było w nim dużo ważnych słów, które chciałam umieścić w streszczeniu oczko.gif
    > Czy jutro oglądamy 33 KPA, macie siły?! usmiech.gif
    Pozdrawiam wszystkich gorąco z uśmiechem, żeby było lepiej przetrzymać ten dzień usmiech.gif
    Nie dajcie się! usmiech.gif
    Ja już wypiłam dużą porcję herbaty z imbirem smiech.gif
    Miłego dnia usmiech.gif
  • Pani KO 2017.09.14 [11:20]
    UWAGA !
    Za chwilę wrzucam "kolejny odcinek" odc. 60 GF
  • Pani KO 2017.09.14 [11:30]
    Grzech Fatmagul
    Odcinek 60
    W Izmirze na swoich zasmarkanych podopiecznych z dobrym słowem czeka Munir oczko.gif ..... Wujek wszystko załatwi, Selimek nie powinien się martwić! .... Erdogan musi sam się pocieszyć, Munir nawet na niego nie spojrzał usmiech.gif ...
    Kerim spokojnie pije herbatę usmiech.gif ... On wie, po co tu przyjechał, nie buntuje się, w przeciwieństwie do byłych "kumpli" usmiech.gif ...
    Erdogan pierwszy "niewinny" rzucił się na "oszczercę" Kerima oczko.gif .... Kerim poprosił o rachunek od "kumpli"?! ... Powiedział - "Czas się rozliczyć" usmiech.gifusmiech.gif ...
    Chłopaki czas do paki!!! smiech.gif .... Później złożą zeznania oczko.gif ... "A gdzie ten Twój wujek?!" - pyta Erdogan Selima smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ...
    Wujek Munir rozmawia ze szwagrem na dole usmiech.gif .... We trzech trafili do aresztu .... Kerim oddzielnie, a Erdogan i Selim razem ...
    Resat wierzy w moc oszusta Munira! ... Sam siebie już dawno przekonał, że "ich chłopcy nie tknęli tej dziewczyny"!!!! .... Semsi też zostanie pouczony, bo on najmniej się udzielał w ich naradach .... Ma duże braki w wiedzy o tej koszmarnej nocy! ... Jest jeszcze Vural, który może powiedzieć prawdę, on jest psychicznie zmęczony! ... To będzie jego wybór, a Semsi go uszanuje oczko.gif ....
    Resat nie lubi nieposłuszeństwa! .... Ostrzega Semsiego, by nie mieszał prywatnych spraw!!!! ... Powinien przekonać Vurala do ich prawdy!!! .... Leman popiera Resata, powinni go posłuchać!!! .... Ona wie, że Vural nie wytrzyma konsekwencji przyznania się ...
    /c.d.n./
  • Pani KO 2017.09.14 [11:32]
    /c.d./
    Vural zaczął reagować ... Rodzina na razie nic nie może wiedzieć ...
    W tym samym szpitalu, był też Kadir, już wychodzi do domu ... Zabierze dokumenty z biura, musi być gotowy, rano wyjeżdża .usmiech.gif ...
    Fatmagul ogląda pełnomocnictwo od Kerima ... Wścibska Mukaddes pyta, czy zamierza rozwieść się z Kerimem, gdy on trafi do więzienia? ... Ona nie rozumie, po co Fatmagul wściekła się na Kerima, przecież było między nimi dobrze ... Fatmagul milczy, nie ma ochoty tłumaczyć się ograniczonej uczuciowo bratowej ... Bardzo dobrze zrobiła! oczko.gifoczko.gif ...
    Meryem nie może spać ... Jutro leci do Kerima smutas.gif ...
    Erdogan zaczepia Kerima .... Prowokuje do kłótni ... Nawet Selim rozumie, że to są tylko jego popisy! oczko.gif .... Jest zły na Erdogana, że dał się namówić na jego świetne plany! ... "A gdzie wujek?!" Pewnie Munir obmyśla plan! oczko.gif ... (W tej rodzinie, to sami specjaliści od świetnych planów!!! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ) ....
    Mustafa wrócił do domu Asu ... Opowiedział Asu, że Fatmagul zaczęła mówić ... "Policja zgarnęła tych kundli Yasaranów ... Wszystko wyszło na jaw .... On myślał, że sprawa jest zamknięta i nikt do niej nie wróci, ale Fatmagul znalazła odwagę ... Już po nich i po mnie! ... Jeśli rozgrzebią tę sprawę, zaczną mnie wypytywać co robię z tymi łajdakami! ... Jak to wytłumaczę, mam powiedzieć, że jestem podłym łajdakiem, że sprzedałem swój honor, że stałem się niewolnikiem władzy i pieniądza?! .. Mam powiedzieć, że uległem tym łajdakom, żeby jeźdźić luksusowym autem i jadać tam gdzie oni?! ... Co mam powiedzieć?! ... Niech mnie szlag trafi!" ... (No i widzisz Łajzo, sam sobie odpowiedziałeś - "Niech mnie szlag trafi!" ... To nie były trudne pytania! smiech.gif ) ..... Do tego sprzedałeś coś czego nie masz, jesteś super biznesmenem!!! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ) ...
    Po użalaniu się nad sobą, Mustafa dowiedział się od Asu, że jego rodzice byli u niej ... Oni nie zgadzają się by byli razem, ale to on ma podjąć decyzję .... Jest jeszcze jedna sprawa, Asu jest w ciąży ... Zagubiony w swoich troskach Mustafa, spojrzał na Asu, jakby mu walizkę z pieniędzmi ukradła!!!!! ...
    /c.d.n./
    edytowano 2017.09.14 [11:34]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...