Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cieszze sie bardzo

Ha! Ewa zostawiła Romana! i dobrze

Polecane posty

Gość cieszze sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loverona
JA TEż, CIEKAWE CZY BEDZIEM Z TYM BORYSEM......CZY JAK MU TAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszze sie bardzo
pewnie zrobia tak ze bedzie zalowac a romek bedzie z agnieszka ale zycze jej jak najlepiejj bo sie marnowala przy tym starym zgredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik tak tik
O KIM KAMAN???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww...wwpppp.ww
spoko wreszcie sie cos dzieje w tej rodzinie romek jest z astary dla ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah
Mál er at þylja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea22
i słusznie. trzeba bylo sie zainteresowac zoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutrutu
no moze i szkoda romana ale na nerwy mi działał straaaasznie, ja sie tam jej nie dziwie tyle proszenia o jakieś kino czy coś, a on nic. Fakt że sytuacja nie była łatwa ale zamiast sie tamtmi zachwycac to by się nią zajął a nie jeszcze skrzypce dawał hehe . no ale co zrobi c faceci tacy są dla nich wszystko w porządku nawet jak kobieta daje tysiąc sygnałów że się czuje olewana i do dupy. A później się dziwią o co chodzi. jak sie jakiś facet ewą zainteresował w koncu poczuła się kochana:) mimo że za nia też jakos nie przepadam w tym serialu no ale takie moje zdanie nt:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda2221111
e no bez przesady ile tego borysa znala zeby odchodzic do męza, ? jeszcze jak uslyszalam na reklamie filmu ze ten borys bedzie dzwonil do ewy i pytal czy wyjdzie za niego. no bez jaj pare razy sie spotkali a ten sie juz zenic chce, dziwne to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra mnie tez dopadla
ahhh ten ukrainski temperament.jak kochac to kochan na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwna
Wcale nie pochwalam jej zachowania. Wiadomo - facetom czasami czajenie załącza się zbyt późno ale nie można ich od razu skreślac! Gdyby tak było to każde małżeństwo kończyłoby się rozwodem bo w każdym związku są lepsze i gorsze chwile. A Roman zauważył, że źle postępował i chciał naprawic to wszystko a ona nawet mu szansy nie dała. Zresztą już wcześniej miała ciągoty do romansów jeśli dobrze pamiętacie sytuacje ze wspólnikiem od organizacji wesel...Dlatego mi żal Romana, a co do Borysa to znając życie rozkocha Ewę, wykorzysta i zostawi i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałą dosc
no właśnie ewa dosc długo czekała, a że sie nagle trafił tamten, zamotał jej w głowie, to po prostu roman jej opbrzydł i co tu dużo gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwna
zobaczymy jak na tym wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała dośc/...
ło matko jak na tym wyjdzie nie wiem kurde ale jak go już nie kocha to co na siłe ma byc? jejku to jest durny serial tylko, i czym tu sie podniecac!!! co z nią będzie w sumie to ja w dupie to mam, oglądam to czasem zeby sie posmiac jedzac kolacje czy cos ...z reszta dla mnie oni oboje mogą zniknac z tego serialu albo chociaż sie ograniczyc bo sa nudni jak flaki z olejem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
borys jest taki sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralia
ale w Ewie jakos tego seksu nie ma według mnie nie pasuje do Borysa-za brzydka i taka skrzywiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×