Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heroska

Herosi

Polecane posty

Gość Heroska

No i jak Wam sie podoba nowy serial? Rozumiem większośc "darów", ale wytłumaczcie mi co ma ta blondynka-striptizerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie okaze
w nastepnych odcinkach, przeciez o to chodzi, zeby nie wiedziec, wszystkiego od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heroska
Wiem, wiem:) Ale ten dar mnie intryguje i jeśli ktos wie, to proszę o odpowiedz. Japończyk jest smieszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka, w swoim odbiciu w lustrze widzie swoje \"drugie ja\" ?? i wydaje jej sie ze ja ktos sledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial jest super a jeśli chodzi o blondynkę to siedzi w niej jej zmarła siostra bliźniaczka, która ma bardzo paskudny charakterek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu ten serialik
klon 4000 który był na TVP 1 to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriale
jest strona z opisami odcinków i tak się zastanawiam czy poczytać...ale chyba tego nie zrobię, bo stracę zainteresowanie. Tak było z Zagubionymi i Preason break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie ona ma rozdwojenie jaźni i to jej alter ego jest b. niebezpieczne. W ogole poznacie jeszcze duzo ciekwych bohaterów. :) Ja juz wiele odcinków obejrzałam, ale jestem fanem Hiro - japoniec jest odlotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Hiro jest najlepszy,ma taki fajny,marzycielski charakter,jak uciekał z komiksem to było bardzo zabawne.Jego przyjacie też jest ciekawy.Lubię jeszcze Nathana(chyba dlatego też ,że Adrian Pasdar jest jednym z moich ulubionych aktorów od czasów cynicznego "Profita"),to taka niejednoznaczna postać.Ciekawe też są wątki z Niki,Isaakiem,Simone,Mattem.Zastanawia mnie czy Claire przez swoją nieśmiertelność już zawsze będzie w tym samym wieku,bo chyba się nie starzeje? Już zawsze być nastolatką .Brrr.Znam streszczenia większości odcinków i wcale mi to nie przeszkadza w oglądaniu,a będą niezłe personalne niespodzianki.Pozdrawiam fanów Herosów.Wcale nie są tacy sami jak bohaterowie 4400.Dobrego nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooo
no niezle dzis było...obudzić się na stole w trakcie sekcji zwłok...mam nadziejęże mi się nie przyśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Wszyscy mi się podobają,nie ma ani jednej zbędnej sceny.To co zrobił Nathan Peterowi,to było podłe,ale nadal go lubię.Co nie zmienia faktu,że nie chciałabym mieć takiego brata.Wszystkie wątki bardzo ładnie zaczynają się ze sobą łączyć.I brawo dla Claire,ten sportowiec to" wyjątkowy" drań.Hiro jak zawsze słodki,a jego przyjacielNako(chyba tak ma na imię ) miał okazję zobaczyć Niki na żywo i ją przegapił.Gdyby nie ich perypetie serial byłby bardzo ponury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie
blondynka ma nadludzka sile - konkretnie jessica, niki - ta spokojna juz nie ma, ale znajac seriale to pewnie obie maja, tylko o tym nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Czyli wychodzi na to,że do łóżka z Nathanem poszła Jessica.Ciekawe co na to Niki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heroska
A kim z zawodu jest ojciec ten chirliderki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
serial ciekawy. Wątki zaczynaja się fajnie ze sobą łączyc. Oby rozkręcał się w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalilala
heroes.tvseries.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalilala
Nie znam się na tych linkach,niech ktoś mo podpowie jak je wstawiać,żeby były poprawnie.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalilala
Dzięki wielkie, wyświetlają się poprawnie,ale od strony technicznej co muszę zrobić,żeby poprawnie wklejać linki ?Proszę o jeszcze jakąś podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po linku enter
i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalilala
Jesteście super,wielkie dzięki.Serial jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heroska
co tam było w ostatnim odcinku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Niki vel Jessica próbuje odzyskać syna.Wyszło na jaw,że jej syn też ma zdolność-rozmawiał z Jessicą przez nieczynny telefon.Peter chce odzyskać obraz,który kupił od Isaca gangster Linderman(szantażuje on i finansuje kampanię wyborczą Nathana).Nathan powiedzial bratu(Peterowi),że owszem ma zdolność latania,ale gdyby ktoś się dowiedział o zdolnościach jego i Petera to by oznaczało koniec życia jakie prowadzą i byłoby niebezpieczne.Nathan nie chciał pomóc Niki w poszukiwaniach jej syna.Poznaliśmy jego żonęktóra od pół roku porusza się na wózku inwalidzkim.Woli nie wiedzieć,że mąż oże ją zdradzać.Zdradza męża za to żona Matta,wyczytał to z myśli jej kochanka,swojego przyjaciela.Sylar znowu uderzył.Podejrzany jest Sprague,który jest radioaktywny,może poparzyć dotykiem,ąle w czasie morderstwa był przy swojej umierającej na raka żonie.Matt pomógł im się pożegnać,czytając jej myśli przed śmiercią.Sprague twierdzi,że jest człowiekiem bombą.Peter ma dosyć dziwny talent-przejmuje umiejętności herosa,gdy ten jest przy nim,dlatego min. latał,malował przyszłość.Brat Claire znalazł kasetę siostry ( podrzucono ją z powrotem do pokoju przyjaciela Claire)i dowiedział się o jej zdolnościach,jest tym przerażony.W ostatni czwartek z powodu święta był tylko jeden odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że kafeterianki też przystąpiły do oglądania nowego serialu. Na którym jesteście odcinku? Ja niedługo skończę oglądać pierwszy sezon. A drugi to chyba premiera w przyszłym roku będzie dopiero :( Moje ulubione postacie to Mohinder i Bennet, przybrany ojciec Claire (z resztą sama Claire też jest fajna). Pozdro dla wszystkich fanów Heroes w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Ja oglądam tylko w TVP.Lubię wszystlich,ale najbardziej Petera i Nathana(co za rodzinka),Hiro, a nie wiem czy jak dojdzie Linderman ,to jego też może polubię,zwłaszcza,że gra go Malcolm McDowell(świetnie gra czarne charaktery). Zapomnialam dodać,że w ostatnim odcinku spotkali się na pustynnej drodze HiroI Ando z D.L i Micah,ale nic poza uratowaniem ludzi z płonącego samochodu(Hiro zatrzymał czas) nie wyniknęło.Hiro pokazał D.L komiks,w którym było to ich spotkanie opisane.A skoro obraz ma Linderman to jest pewnie na nim Nathan.Czytałam kiedyś wszystkie streszczenia,ale są tak obszerne,że większość faktów pozapominałam,ale tak lepiej mi się ogląda.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×