Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justysiaserce

Jak można ściągnąć serial Pogoda na milość?

Polecane posty

Gość justysiaserce

Jak można ściągnąć 1 serie tego serialu po polsku bo z angielskim u mnie krucho??? Ostatnio trafiłam przypadkowo na ten serial w tvn ( Baaaaaaaaaaaaaardzo mi sie spodobał ) lecz niestety leci już 2 seria i nie wiem co sie stało wcześniej...odpisujcie prosze...!!!!!pozdrowienia czekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. skad sciagnac po polsku niestety nie wiem..:( po angielksu mona nawet ogladac na jednej stronce. bez sciagania.. noo i napisy. tyle ci moge poradzic.. moze ktos tu ci znajdzie str. po polsku.. pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienqa
ejjjj a tak w ogole to niech ktos poda strone zeby sciagnac...nawet po angilesku moze byc!!!!PLIS...ale mi tak zalezy na 2 seriach albo i dalej...piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_Brook
Prosze niech ktos napisze mi jak mozna obejrzec te wszystkie 4 serie Pogody na milosc ale po polsku...To dla mnie wazne!Bo kocham ten film!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula_Brook hm.. na tej stronce sa wszystkie odcinki [noo z paroma wyjatkami..] i do tego napisy polskie i juz.. ja tak ogladam i jestem juz na 14 odc 3 serii.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonia100
HEJ:) MAM PYTANIE, bo zalogowałam się juz na www.torent.org i CO DALEJ? jak się ściąga ten serial na tej stronie?! PROSZĘ, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleen
a na czym polega samo załączanie napisów do filmu?? bo mam juz napisy sciagniete i nie wiem co teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colleen
latam z tymi napisami po całym bloku, rozwieszam je po klatce i ni cholere nie chcą zadziałać 😭 nawet dozorca mnie pacnął łopatą do odśnieżania przez mój pusty łeb .................buuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaa515
Hej. Bardzo podoba mi sie film Pogoda na miłość, dlatego chciałabym ściagnac serie tego filmu, ale nie wiem jak. Pomóżcie mi proszę. czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia114
jak można obejrzec ten serial bez ściągania ..jest na tej stronie juz podana jedna stronka ale nie chce mi sie właczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia114
tylko po polsku prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaczek15
Niewiem. Mi tez na tym zależy. Ja chcem sciagnać sobie pierwsza serie bo zadnego odcinka jak narazie nie oglądałam . POmózcie mi :) Madziutka zapytała sie o której on leci na tv lecie w te wakacje. jeśli tak do na jakim kanale i o której godzinie co ?:* czekam na odpowiedz:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugx12
eeeeejno sprawdzałam te stronki i żadna z noch nie odtwarza odcinków pogody na miłośc......MOMOY...PLEAS...BARDZO MI NA TYM ZALEŻY....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugx12
Pomocy zaraz dostane szału może być obojętnie języczna strona (ale najlepiej polsko lib angielsko języczna) posze, kocham ten film i musze szybko oglądnąć 3, 4 i5 sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugx12
dowiedziałam się że od 1 września 2008 ma lecieć w TVN 3 SERAI POGODY NA MIŁOŚĆ;* jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam serial
choc to wszystko sie potem strasznie pogmatwa to mimo wszystko cale 5 sezonow jest boskich;) wiecie ze w rzeczywistosci Brooke i Luke wzieli slub:) z niecierpliwoscia czekam na 6 sezon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghaeh
weszłam na tą stronkę niby z tymi odcinkami i co nie nacisnę to jest ta sama stronka ; / nie wiem co tam nacisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.serialeonline.pl www.seans24.pl www.eonline.pl Za darmo, wystarczy rejestracja, jakośc średnia, ale cóżl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×