Odpowiedz na ten temat

KLAN

• gość 2017.09.09 [19:51]
    Dominika nie chce mieszkać na Sadybie, wybiera hotel, Michał traktuje ją wrogo, Jurek postanawia z nim porozmawiać
  • Zobacz także: Bożenka z 'Klanu' w całkiem nowej odsłonie

• gość 2017.09.09 [19:52]
    xxxxx
  • gość 2017.09.10 [13:52]
    gość wczoraj [01:05]
    Weź już skończ!
  • gość 2017.09.10 [14:57]
    Myślałam, że już nikt tego gowna nie ogląda.
  • gość 2017.09.11 [06:01]
    Tadeusz postanawia zapłacić za okup, złodzieje sprytnie go oszukują, może porwą Anięlapka.gif
    X
    Nawet jeśli ją porwą to szybko tego pożałują.Kto wytrzyma z Surmaczową?
  • gość 2017.09.11 [18:25]
    To ile te monety Tadeusza są warte że aż mafia się na nie połakomiła?
  • gość 2017.09.12 [19:33]
    Ale Agatka szybko urosła
  • gość 2017.09.12 [20:04]
    gość dziś [19:33]
    Przecież wiadomo,że noworodków nie dają.
  • gość 2017.09.12 [22:49]
    Teraz niedawno była malutka dwa razy pokazana z zamkniętymi oczami, śniada, za kilka miesięcy dadzą dwulatkę
  • gość 2017.09.13 [08:01]
    Klanu to juz nawet nie warto komentowac-takie nonsensy.
  • gość 2017.09.13 [08:53]
    Tadeusz wszystko straci lapka.gif
    Dominika i Jaś spotkają się na uczelni, jak będzie do niej mówił: Dominiko czy ciociu? nie zna jej
  • gość 2017.09.13 [09:38]
    Jakim cudem przecież ona mieszkała w innym mieście?
  • gość 2017.09.13 [11:37]
    Ale będzie studiować w Warszawie.
    Będzie mówił do niej po imieniu, jeśli się poznają.
  • gość 2017.09.14 [08:52]
    Poruszyło mnie to jakim wrednym gnojkiem jest Jasiek. On ma obsesję na punkcie tej Ramony. Ja wiem, że miłość tralalala, ale on co chwila pokazuje jaki jest niedojrzały. Żyją z pensji Ramony i tego co rodzice mu dają, a wydaje mu się , że jest mega dorosły, bo maturkę sobie zdał i na studia się dostanie. Bardzo niefajnie się zachował jak powiedział,że Paulina może być zwolniona, ale jego Ramonkę ruszyć nie można. Paulina ma małe dziecko i pracowała tam przed Ramoną, a Ramona znajdzie sobie inną pracę, bo nie ma dziecka na wychowaniu i pracodawca lepiej na taka patrzy., a zresztą ramonka pokazała jaka to jest zaradna i nie wstydziła się rozbierać przed starymi dziadami, więc co to dla niej. Szczyl nie uważa, że powiedział coś niestosownego! No wkurzyło mnie to strasznie.
  • gość 2017.09.14 [09:18]
    Beata jest dziwna. Czmu Małgosia nie może pomóc przy siostrze przecież miliony starszych sióstr to robią i szkoły nie zawalają! Nie rozumiem jej w ogóle. Ona od zawsze się wypowiadała o macierzyństwie tak jakby żałowała, że tak wcześnie, że w ogóle zaszła, ale jak dzieci sa to już okej bardzo je kocha.
  • gość 2017.09.14 [14:01]
    Wkurza mnie Beata. W ogóle irytuje mnie gra aktorki, która się w nią wciela. Kurczę, zgarnęła wczoraj Małgosię do domu i nie dała dziewczynie poprasować ciuszków. A ta opieka nad młodszą siostrą to świetna terapia dla Małgosi, po jej zadawaniu się z sektą.
  • gość 2017.09.14 [14:12]
    Beata jest straszna egoistka i widac to na kazdym kroku - ciezko te dzieci z nia maja..
  • gość 2017.09.14 [15:02]
    Egoistka to raz, a dwa, że nie wszystko z nią w porządku. Ona się zachwouje jakby ten noworodek to nie wiadomo co było, jakieś złe towarzystwo czy co , że Małgosia zadań nie może odrobić itd. Mnóstwo dzieciaków ma młodsze rodzeństwo, chodzą do szkoły, mają dobre wyniki, a Beata jest p*****lnięta, gada jak potłuczona. Z kolei Ramona niby dobrze uważa, że Beata się wtrąca im do życia, ale patrząc na to z drugiej strony Jasiek jest na ich utrzymaniu,a zgrywa dorosłego, bo chodzi do łożka z dziewczyną i mieszka na swoim szkoda,że za kasę rodziców. Nie rozumiem czemu on nie pójdzie gdszieś do pracy? Czy też będzie zgrywał ważniaka, że dla pana studencika nie ma pracy i on za mniej niż 3 tysiące z łóżka nie wstanie? Na mijscu Jacka zwolniłabym Ramonę. Ona to zrozumie, szybko coś znajdzie. Fakt Jasiek w****iony będzie na całego, ale on nie ma za grosz empatii, nie myśli, że z dwojga złego lepiej żeby Ramona poszukała czegoś innego niż samotna matka z dzieckiem, bo ona będzie miała ogromne problemy z pracą.
  • gość 2017.09.14 [16:23]
    Ale się plujecie!!!Ramona zostanie,a Paulinę zwolnią-dostanie sowitą odprawę.Póżniej Jacek zaproponuje jej posadę opiekunki do małej Agatki,a resztę to sobie można dopowiedzieć!I ja tam byłam miód i wino piłam...
  • gość 2017.09.14 [16:55]
    Tez mnie wk...wia Beata.Ona ma ewidentnie problemy emocjonalne-az dziw,ze najlepszy psychoterapeuta w Wa-wie sie jeszcze nie zorientowal.
    Ja tam bylabym bardzo zadowolona i dumna,ze moja corka tak mocno angazuje sie w opieke nad przyrodnia sistra.Inna mialaby to w d...i poszla na impreze albo do galerii hehe...
    Jaska nie cierpie ale Beata przechodzi sama siebie w urzadzaniu mu zycia.Ja rozumiem,ze ona go wciaz sponsoruje ale wybieranie wakacji doroslemu chlopu???
  • gość 2017.09.14 [18:30]
    Nie, nie plujemy się. Od tego jest to forum, żeby napisać co nas wkurza, a co podoba w Klanie, więc co Cię tak dziwi?.
    Zgodzę się z osobą powyżej, że inna matka byłaby zadowolona, że córka chce pomóc w opiece nad siostrą, ale z Beatą jest ewidetnie coś nie teges,a oczywiście jedyny psycholog w Klanie się nie pokapował w tym. To, że Paulinę zwolnią to wszyscy wiemy. Tak samo jak to, ze ona będzie z Jackiem , ale najpierw będzie nianią dola jego dziecka. Tu nie trzeba być geniuszem. To Klan. Tylko szkoda, że to takie nierealne, bo naprawdę to by taką Ramonę wywalili, bo ma krótszy staż w banku.
  • gość 2017.09.14 [19:41]
    Ramona ma znajomości,a to się liczy wszędzie i jest bardziej wiarygodna niż samotna matka.
  • gość 2017.09.14 [20:16]
    Znaomości liczą się bardziej niż doświadczenie i studia? Nie wiem. Ja jako szef wywaliłabym Ramonę, bo jest bez papierka, ma tylko maturę chyba . Jest mniej wiarygodna, a to że Paulina ma dziecko to nie znaczy, że jets ułomna czy coś. Jacek jakby był taki to by sie postarał, żeby żadnej nie zwalniać.
  • gość 2017.09.14 [20:41]
    Ale jesteś naiwna!
  • gość 2017.09.15 [08:42]
    Tu nie chodzi o to czy jestem naiwna czy nie i nie tobie to osadzać. Tu chodzi o to, że Jacek powinien pomyśleć, że co z tego że Ramona jest laską Jaśka, tu się liczy praca, wykształcenie . Ja doskonale wiem jak jest naprawdę, a nazywanie mnie naiwną jest na poziomie przedszkola. Wszyscy wiedzą, że nepotyzm rządzi wszędzie.
  • gość 2017.09.15 [09:13]
    Jak Jacek niby obciążał Małgosię? Bez przesady,. Prawie dorosła dziewczyna poprasowała i obiad zrobiła i to jest ponad siły? Ta Beata by chyba chciała, żeby jej dzieci leżały do góry brzuchem tylko z pracą domową, a Jacek kiedyś był bardziej stanowczy, a teraz ulega. Cieszę się, że Małgosia się postawiła tej egoistce, bo to tak wygląda jakby ona karmiła tam cycem, zmieniała pieluchy, wstawała w nocy, a Jacek spał smacznie i jeszcze rano o śniadanie prosił, a przecież tka nie jest. Ta Beata ma coś z deklem!
    Teraz przez X odcinków będzie pierdzenie o Sraczełłie i jego monetach :/
    Zabawne. Borys powiedział, że skoro Bożena pracuje to nie muszą się martwić o kasę. To ile ona tam zarabia 5 tysięcy czy jak smiech.gif Miłosz powinien zastanowić się nad jakąś pracą poza branżą, bardziej pewną i stałą, a nie że raz coś ma a potem nie. To bezsensu tym bardziej jak ma rodzinę. Ale on w ogóle z bożeną są niedorośli. Bawią się w dom, chcieli dziecko,a teraz każde narzeka.
  • gość ja facet 2017.09.15 [09:21]
    Ale wczoraj Borysek focha strzelił na Kamilę smiech.gif normalnie uśmiałem się do łez oczko.gif dobrze że ta za nim nie pobiegła jak sugerowała najświętsza Bożenka jezyk.gif
  • gość 2017.09.15 [10:09]
    Tadeusz odzyska monety, będzie miał sejf,żeby je zabezpieczy, Ani to bardzo nie podoba sięlapka.gif
    Ramona zostanie w pracy
  • gość 2017.09.15 [11:55]
    gosc 10:09> zaimek "sie" w tym ukladzie zdania stawiamy PRZED czasownikiem. Twoje zdania sa jak przyklad zlego stylu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...