Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzioucha

kochane kłopoty- gilmore girls

Polecane posty

ktoś jeszcze lubi tak jak ja? :) osobiście uważam że pierwsze serie były najlepsze, potem Rory zaczęła mnie wkurzać, ale Lorelai ciągle jest świetna. A może ktoś wie jak się potoczyły ich dalesze losy? Widziałam tylko te odcinki, które pokazał tvn7, więc ostatnie były gdy Rory zrezygnowala ze studiów a Lorelai oświadczyła się Luke\'owi... i nie wiem co dalej- nawet jego odpowiedzi nie znam... Jeśli macie te informacje to podzielcie się ze mna, prosze bo umrę z ciekawości!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem maniaczką gilmorek :D ściągam wszystko co popadnie, oglądam na tvn7 i jeszcze mi mało :D obecnie jestem na etapie 7 sezonu :D więc nie będę Ci psuła frajdy ;) ale sporo się będzie działo :) mnie Rory nie wkurza, wręcz przeciwnie, im starsza, tym lepsza, tak jakoś się \"wyrabia\", chociaż pierwsze odcinki były świetne, taki nowy rodzaj humoru i w ogóle... ech rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam oglądać dopiero w wakacje, ściągam odcinki z internetu i na razie jestem na etapie połowy 3 sezonu. Jestem zachwycona serialem. Świetne, inteligentne dialogi :) Uwielbiam Luke\'a i Lorelai. Już się cieszę, że będą razem, bo do siebie naprawdę pasują. A poza tym zabawne postacie to Kirk i Micheal, Francuz z recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
Ja kiedyś to oglądałam, dopóki mnie serial nie znudził. Interesuje mnie tylko czemu Rory zrezygnowałą ze studiów???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory mnie denerwowała bo zaczynała się dzwnie zachowywać (taka wnuczka swoich dziadków- jakby była totalnie rozpuszczona no i własnie a rezygnacja ze studiów z powodu opinii jakiegoś faceta?) nie wiem, może w kolejnej serii lepiej to wygląda;) a Kirk jest takim ponadczasowym idiotą że aż słabo czasem jak się patrzy na te jego \"przygody\", dlatego też należy do postaci mniej pzeze mnie lubianych:P niestey, prawdopodobnie nie obejrzę kolejnych odcinków dopóki mi je łaskawie tvn nie wyemituję, a znając życie może zrobią to za kilka lat, dlatego straznie zazdroszcze ci CGN możliwości ściągnięcia i obejrzenia serialu:( pozdro 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmniam
Moim zdaniem najlepsze z tego serialu to .... Jess :D jeden z byłych chłopaków Rory...smakowite ciasteczko ;) tylko charakter bym mu nieco zmieniła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam Jess... Logan! :D Rory z Loganem, a Lorelai z Lukiem ;) i byłoby miodzio gdyby tak się skończyło i gdyby już dalej nie szukały ;) ech Luke jest boski ;) sama bym chciała takiego faceta ;) z siostrą się nawet zastanawiamy którego byśmy same wybrały z tej dwójki, i nie powiem, ciężki wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzioucha pociesze sie:) tvn7 ma emitowac kolejne odcinki czyi 6. serie juz wkrotce-prawdopodobnie na wiosne. pewne info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeee:D:D strasznie się cieszę!:) a co do facetów z serialu to muszę się zgodzić z poprzedniczką \"mmmmmmmniam\" : Jess był najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy widzicie w Jessie?:) przeciez to cham niemyty :D a tak na serio, to wkurzył mnie tym jak olał Rory. Rozumiem charakter, rozumiem bunt, ale takie coś go u mnie skreśla na zawsze :) chyba jednak nie lubię niegrzecznych chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbialam ten film, ogladalam jak bylam w Polsce i ogladalam tu gdzi ejestem,ale niestety skonczyli emisje,ale chyba jestem z was najbardziej do przodu.... Duzo sie jeszcze wydarzy,badzcie cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Jessie widzię to, że.... jest CHOLERNIE przystojny;) a rzeczywiście zachowywał się chamsko, aczkolwiek był odcinek, w którym Rory już była na uczelni a on do niej przyjechał zupełnie, no może nie zupełnie ale znacząco, inny (zmianę o nim nawet Lorelai zauważyła), a Rory już go nie chciała, naiwna hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling a w którym miejscu jesteś? ja teraz czekam na 4. odcinek 7. serii :) a Logan jasne, był chamski, ale teraz dla mnie tworzą idealną parę... i już mają taki dojrzalszy związek, co mi w sumie jakoś imponuje :) i taki facet mi się podoba :) a Jess był dla mnie za nerwowy, taki niepoukładany trochę... I w ogóle z sympatycznych postaci jeszcze Sookie! Ta dziewczyna mnie rozwala :D ech ale chciałabym pracować kiedyś w takiej kuchni jaką ona ma w Dragonfly... :) Śliczny jest ten ich hotelik swoją drogą, nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm u mnie to sie juz jakis czasu temu skonczylo ,ale co pamietam,to moze to ze Logan wyjechal gdzies za granice na dlugi czas, nie pamietam czy to z powodu pracy czy studiow . Chyba to pierwsze Lorelai rozstala sie z Lukiem i slubu nie bylo Dowiedziala sie o jego corce, moze nie w taki sposob jak powinna,jest zazdrosna ze on zzajmuje sie teraz ta mala... Ojciec Rory ma klopoty wychowawcze ze swoja mala, Gigi Ci mlodziency ,niestety nie sa w moim typie,no ale Luk jest niczego sobie hihi O kurcze teraz patrzylam na necie , oj bedzie sie dzialo Lorelai calowala sie ze swoim bylym mezem,Christopher\'em Widze ze w sieci jest na razie opisywany piaty odcinek z 7 czesci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luke ma córkę?! Z kim? Z tą panią adwokat- była żoną?! Logan wyjechał? To co z nim i Rory?! Kurcze ja chce dalsze odcinki!!!!! chyba napisz epetycję do tvn7 żeby się pospieszyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luke ma córke, ale z kimś kogo jeszcze wcześniej nie było w serialu ;) a Logan wyjechał \"na praktykę\" do Londynu, mieli jechać razem z Rory zwiedzać Azję, ale nie wyszło:) wyjechał w ostatnim odcinku 6. serii więc wątek się dopiero rozwija :) Wkurzają mnie te zawirowania między Lorelai a Lukiem, niech oni się w końcu zdecydują że się kochają, no! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak już zdradzamy przyszłość serialu, to teraz Lor jest z Christopherem... nie lubię go :D jest taki nijaki :D stanowczo wolę Luke\'a :D a Wy? kogo byście wybrały na jej miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA powaznie,ja skonczylam na tym co autorka! To mnie zasmucilas, a mialo byc tak pieknie!Przeciez Luke i Lorelai sa idealna para. Dziewczyny skad wy macie te dalsze odcinki,wszystkie z netu czy idzie na jakims kanale?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ściągam z sieci :) następny odcinek powinien być jutro albo w czwartek jakoś z tego co pamietam ;) też mi się wydaje że Luke i Lor są dla siebie stworzeni :D i oby kiedyś pokazali ich ślub... ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy goes nuts ---> moglabys mi podac wszystkie szczegoly wyszukiwania?Ja bardzo nie lubie sie w takie rzeczy bawic,chcialabym wpisac haslo i juz miec :P Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za granica wiec u mnie lecialy te odcinki w Tv . Tez jestem za Lukiem, oni do siebie pasuja ,a ten caly tatus to taki snobistyczny bardziej do babci towarzystwa by pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdsd
ogladalm ten serial ale czym dalej to gorsze odcinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czym ściągasz rzeczy, ja zwykle Gilmorki wygrzebuję z torrentreactor.net, dział \"Series/TV Shows\", później \"Gilmore Girls\". Dzisiaj właśnie obejrzałam następny odcinek, pokłócili się z Chrisem, ale jak się już cieszyłam, że nic im nie wyjdzie i w ogóle to postanowili razem do Paryża jechać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czego ja się tu nie dowiem! Wrrr już mnie skręca, że nie mam jak oglądać kolejnych odcinków (choć zgadzam się z kimś powyżej, że im dalej tym słabsze te odcinki...) no i nic to- wszystko ładnie, tylko ja ciągle czekam na tvn7 żeby kontynuowali serial:P ale z chęcią poczytam co tam się jeszcze wydarzy- co u Rory i Luke\'a? Bo o Lorelai i chrisie już wiem;) pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyw Luke\'a nie jest chwilowo jakoś bardzo rozbudowany, chłopak się realizuje w roli ojca, jest tak słodko nieporadny :D ale jakoś mu idzie, trzeba przyznać :) a Rory dalej na Yale, W tym odcinku Logan jej zrobił niespodziewajkę i się zjawił ;) Poza tym Paris ciągle oryginalna ;) upiedliwa i śmieszna ;) A rodzice Lor bardzo zadowoleni z jej nowego-starego związku, aż z nich kipi radość że to nie Luke :) No, to takie małe streszczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też czekam aż będą puszczać znowu na TVN7, nie wiem czmu oni to przeplatają jakimiś bzdetami jak można tak ładnie nasz serialik puszczać non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:D i czekam z niecierpliwością na wasze dalsze relacje, co się będzie działo, chociaż w taki pośredni sposób będę uczestniczką wydarzeń ze Stars Hollow;) a sama zabieram sie za pierwszy sezon, któy właśnie dostałam:classic_cool: pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×