Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coco85

KSD

Polecane posty

uwielbiam takie nowoczesne seriale ale głównie będę oglądała dla Przybylskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nudny, żenujący - taka ekranizacja Cosmopolitana czy innego magazynu "wyzwolonych kobiet". Sieczka i pranie mózgu, ukazanie życia ponad stan, seksu bez miłości; udawadnianie na siłę, że "kobiety mogą być takie jak mężczyźni" itd. No cóż, idziemy z duchem czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byłby fajny ale ten WESOŁOWSKI masakra!!!! po co go tam dali nie cierpię go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie seriale są może i fajne, ale trzeba być dojrzałym żeby to oglądać. Poważnie. Jak się dziewczynki naoglądają takich głupot jak to się mieszka w duzym mieście, zarabia i mieszka w supernowoczesnej willi, jeździ ekstrawaganckimi samochodami to później mogą się tylko rozczarować... No i jedna z bohaterek jest chyba matką dwójki dzieci - jak to możliwe, że ma czas co wieczór imprezować z koleżankami? Jej mąż również pracuje i to na zmiany, więc jak?? Przybylska w tym serialu rzeczywiście wygląda super, a Wesołowski... żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja już nie wiem
Jak dla mnie za głośny, za ekstrawagancki i nierealna. Przybylska boska ale Wesołowski zgadzam się żenua. Mogli dać jej jakieś fajne super ciacho a nie nastolatka. Nie trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werooonisia
no wlasnei tez mnie Wesolowski dobija a film fajny, moze byc chociaz jak beda to ludzie ogladac za 20 lat to sobie pomysla co ci Polacy tak narzekali, tak fajnei w Polsce sie zylo, kasa na imprezki, super zarobki, na brak pracy nikt nie narzeka, droigie chaty , samochody, kurde a realaia wygladaja tak, samochody stare i an raty, zarobki kolo 1500 i wieczna bida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaja
Właśnie i znowu dużo luksu w kolejnym serialiku na tvn. Podobnie jak w teraz albo nigdy wszyscy super domy, super samochody, pracę, ciuchy. Za krzykliwy ten serial. Zupełnie serial nie przystaje do rzeczywistości jaka jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe ale chodzi o to zeby sie oderwac od rzeczywistości na 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na kolejny odc
Właśnie, bo dużo jest takich seriali o zwykłych ludziach jak Klan czy Pierwsza miłość. O życiu na wsi: Złotopolscy i Plebania. Więc dobrze, że teraz jest KSD-odskocznia od szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukalamaammama
zeby sie oderwac od codziennosci to wystarczy na pudelke wejsc przeciez nikt z nas nei zarabia tyle kasy co ci bywalcy itp a jednak takie nierealne to jest i wiecie ludzi to drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne seriale na zagraniczny
ch licencjach!debilizm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierealny i glupi...
Jak kogos drazni to nie oglada. Proste. Jest tyle seriali, ze mozna wybierac i przebierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi na nerwy działa muzyka w tym filmie...no i ciągłe obmacywanie sie Dereszowkiej z Łakomską :P Ale ogólnie się wciągnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie bardzo podoba wlasnie muzyka i jak jest nakrecony serial.kazdy ma swoj gust i jak napisala poprzedniczka,tym co sie nie podoba nie ogladajcie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś wie co to dokładnie za autko? Bardzo mi się spodobało i pytam z czystej ciekawości co to za model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan dereszowski
ksd jest jak hmmm bez wulgarzymu nic sie tam nie dzieje zero wciagniecia nic -lekki bubel Usta Usta to jest to!!! pozdrawiam fanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DolcegabaNNa
Dereszowska jest za wielka baba do tego mini, widzieliscie jak sie schylala zeby otworzyc drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ten serial przypadł do gustu. Podoba mi się muzyka, no może jest ciut za głośna, ale da się przeżyć. Do tego podoba mi się motyw dzielenia ekranu w momencie rozmowy dziewczyn na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakim samochodem jezdzi Anna Przybylska czyli serialowa Karolina Słomka? Wiem że jest to Seat ale jaki model? Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollyx
jaki serialik taki topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzdzdzdzdzdzdzzzdno
ten wczorajszy odcinek to szkoda gadac kurde wielki slub Przybylskiej i od razu wolna nei chce juz z nim byc bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ona
nie chce juz byc z nim? tzn przybylska z wesolowskim??? tylko dlatego, ze poroniła? to znaczy, ze ta cala heca ze slubem byla tylko dla dziecka? omg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny wątek wczoraj z tym uśpieniem psa :( a Przybylska jak dziecko niezdecydowana, głupsza od swojego młodszego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeieee e se s
no faktycznei kto ten scenariusz napisal? Bez sensu to bylo jakos ta Przybylska ma beznadziejna role i kto tak od razu podejmuje decywje o rozstaniu tym bardziej ze Wesolowski naprawde byl ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×