Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Kto juz widział nowe odcinki 4 serii Prison Break ???

Polecane posty

Takiego kiczu w zyciu nie widzialem ;/ Sciaglem 2 odcinki (bo tyle juz wyszlo) i w polowie pierwszego wylaczylem ;/ znudzil mnie ten serial ... w pierwszym odcinku juz widac ze ten sezon bedzie ciagniety na sile ;/ A srara żyje ... science-fiction normalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw
niestety, od 3 serii nie ma juz nic ciekawego w tym filmie. oglądam tylko dlatego, że chce wiedzieć jak sie skończy. wytłumaczenie zmartwychwstania sary bylo beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moge prosic o linki do odcin
kow 4 serii? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzialam w poniedzialek. Fakt, to juz nie jest to samo co w serii pierwszej ale mysle, ze moze byc ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priorytet.
Przed chwila wlasnie obejrzalam drugi odcinek. Zajebisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jasności
linki do odcinków sa w innym temacie, poszukaj Powiedzcie mi dlaczego Michael usunął tatuaż? o co tam chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priorytet.
Oto, aby go nikt nie rozpoznal po tatuazach. Myslicie, ze naprawde ten murzyn zabil pam i camerona?:( Jestem tez ciekawa, czy w ktoryms momencie nie pojawi sie kellerman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jasności
Z tego co wywnioskowałam to zabił ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialnie.
taa sara zyje, prawie wszystkich złapała policja, ztymze tajny agent chce rozpracowac FIRME i nakrecił skolfilda ten zebral ekipe z która uciekl - bez pedofila- + agent dodal chinola od siebie, speca od elektroniki i kaze ukrasc im dysk z jakimis danymi typom z FIRMY. laska co niby obciela baniak sarze jest torturowana przez firme bo niby współpracóje ze scolfildem. typ ktorego wyciagnbeli z soni niezyje, kula w łeb od firmy. rodzna tego agenta fbi co siedzial w soni niezyje tez robota firmy. nudaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam dwa odcinki 4-tej serii :) bardzo mi sie podobają :) co do niektórych wypowiedzi, pierwsza seria byla niesamowita, bo czegos takiego jeszcze nie bylo, ale wlasnie ten serial zapoczątkowal chyba mode na takie odcinkowe filmy ;) ktos obejrzal 1 serię i mial nadzieje, ze druga bedzie jeszcze bardziej skomplikowana, w przypadku tego serialu jest to prawie niemozliwe, a serial mimo to dalej mi sie cholernie podoba i malo tego w zyciu bym go nie wylaczyla po zadnych 15,20 minutach ;) dalej mnie zaskakuje i bardzo sie podoba:) dextera tez uwielbiam, ale tam fabula inaczej sie rozkreca, inaczej rozwija, leci innym rytmem :) a równiez czekam na ten serial, tak więc kiedy kolejny odcinek prison break i kolejna seria dextera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem, czemu wam sie nudzi, bo ja serio przypuszczalam ze sara bedzie zyla:) a to ze walczą z firmą to chyba zrozumiale, w koncu zniszczyla im cale zycie, wykonczyla rodziny, a i oni nie mają szans bez tej wali bo albo sprobują to rozwiązac, albo i tak czeka ich pewna śmierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby propaganda PO
nudzi nam sie bo ten serial to troche lepszy makgajwer:O taki dla 15 latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
to po cholere go ogladasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×