Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto poślubi mojego syna

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne kretyńskie reality jak Kawaler do wzięcia czy Tila Tekila . A te dziewczyny najgorzej na tym wyjdą jak tanie d******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to jest wyreżyserowana - która kobieta świadomie pakowałaby się w układ żona - mąż i jego mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilny program a te maminsynki i ich mamusie to porazka na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te kandydatki na zone tez nie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po prostu coś niewiarygodnego. Co jedna, to lepsza. Wszystkie zachwalają synusiów, a żadna nie wychowała ich na tyle, żeby nauczyć podstaw kindersztuby - jak się wita z kobietą, TO SIĘ WSTAJE. Jedna dyktuje synowi co ma powiedzieć (ta co się tak oburzyła, jak mu laska wyjechała, że jest zbyt niedojrzały żeby wychowywać jej dziecko), on klepie slowo w słowo to samo. Druga odrzuca wegetariankę - "bo przeciez my jemy mięso, to jak - dwa obiady w domu będą"? nie przyszło kretynce do głowy, że syn się kiedyś WYPROWADZI i zamieszka z żoną? Wszystkie rozgrywają tak, jakby nieszczęsna wybranka miała być skazana na życie w wiecznym trójkącie. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blONdyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być ustawione. Nie chce mi sie wierzyc ze tacy ludzie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack Strong
Ogólnie program nieciekawy....jednak zainteresowała mnie ta brunetka z córką, którą pakerek odrzucił. Bardzo mądrze mu powiedziała. Chciałbym ją poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliscie jakie oni maja chaty? zaden z nich nie mieszka w jakiejs dziurze na blokowisku czy kamiennicy tylko kasy maja od cholery...w d****h im sie przewraca , nie chcialabym zadnego znich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno mnie dziwi. Ze Kobiety zatrudnione w TVN nie protestują . W ich stacji powstał i jest 'puszczany' program poniżajacy Kobiety. I poniżajacy i osmieszający,na dodatek Kobieta robi to drugiej Kobiecie. Mamy też synka.Maminsynka.Młodzi mężczyżni...naprawdę tacy jesteście?To się potem nie dziwcie i zazdrością nie patrzcie na starszych od siebie ,że z młodymi dziewczynami się prowadzają:o Wiem że to jakiś tam Format,scenariusz,żeby było śmiesznie i takie tam...ale nie wszystko trzeba kopiować,kalkować. Krajem w środku Europy jesteśmy. A te Panie co wzieły w tym udział.Naprawdę nie tędy droga do bycia Kimś:o Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie oni znalezli takie straszne dziewczyny ?? moze kilka bylo ok , ta z dzieckiem co d***bala pakerkowi byla fajna laska i ta przy sobie z tatuazami tez ale reszta to MASAKRA JAK BY JE Z MELIN POWYCIAGALI nawet profesjonalna tapeta na facjacie nie pomogla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie niektore laski tragiczne!! Ta Carmen z nosem jak klamka masakryczna!!! I kilka innych rownie koszmarnych... A ten caly Patryk z przerwa miedzy zebami to mi na geja wyglada hahha i ta okropna maniera jak mowi... Mame ma nawet fajna. Znowu matka tego pakerka z tatuazami to koszmarne babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie!!! już wolę Ukrytą prawdę i Trudne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaa
Mnie najbardziej z nich wszystkich z wyglądu i charakteru podoba się Konrad :P Co prawda wiadomo ,że cięzko ocenić widzac kogoś tylko w tv ,ale jedyny z nich wszystkich jest naprawde ok. Mamę też ma fajna. Patryk najgorszy, taki pewny siebie cwaniaczek, a nieznoszę takich :O Ta jego mama co mówiła o sprzataczce też beznadziejna , nawet mimo tego ,że niby ma takie zarty to mało śmieszne... Artur taki sobie, ale średnio mnie do siebie przekonał, wygląd może być , z charakteru wyżej sra jak dupę ma, jego matka wygląda na bardzo wredną Paweł- niby wygląda nawet ok, miły, taki bardziej spokojny, ale nie powala Jego mama Danuta całkiem miła się wydaje ,ale chyba stara sie nim troche sterowac takie mam wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozwalilo to jak prowadzaca powiedziala ze wybierali kandydatki wg upodoban tych powiedzmy Panow- kandydatow na meza , po czym przyszly same paszczury :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softshell
mnie interesuje kim oni są i w sieci pokazuje się takie coś: http://www.goldenline.pl/konrad-rybak/ jak dla mnie na bank to ustawka. Facet pracujący na kebabie a jakieś dziewczyny zakochują się niby jakby był co najmniej księciem… Litości. Ustawka jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wiejskiej potancowce mozna znalezc lepszych kandydatow na meza ... hehe ogladam z nudow zeby sie tylko posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten program jest zenujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ustawione
jedna z nich z ruskim akcentem taka blondynka po 30 wystepowala w niani ze swoim dzieckiem i tam miala jakiegos przyjaciela:D A wiem, bo ttv powtarzal ostatnio ta nianie i ona tam byla, a teraz w kto poslubi mojego syna hehe. Zgarnela pare stowek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam tytuł jest dla mnie żenujący...Jakie mameje,niemoty i......sama se "wypikam"wychowały te Mamusie,że ciamajdy nie mają własnego zdania i nie potrafią znależć partnerki???Pewnie nie potrzebna im partnerka,tylko Mamusia,ale tą już przecież mają...to o co qźwa chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur ma owłosione nogi jak goryl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten caly Patryk jest oblesny w ogole zenujacy program, k***a jak mozna spac z matka w lozku ?? i jaka trzeba byc idiotka zeby brac udzial w takiej szopce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie macie wątpliwości, że ten program jest ustawiony? I zmanipulowany, zresztą dość nieudolnie, np. wycinaniem części wypowiedzi, żeby nadać jej inną wymowę? A ci ludzie robią to dla kasy. Nie przeżywajcie, jakby pokazywali prawdziwe życie prawdziwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz program jest marny same głupoty przerastają każdego widza aż się odechciewa niedzieli same bzdety zdejmijcie to z ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program jest tak durny ja ta cała mama kontra mama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Jakbym miala wybierac pod przymusem, to wybralabym Beate. Jest dla mnie najnormalniejsza z mamusiek. Ta co spi z synkiem wychowala takiego maminsynka i szuka mu sprzataczki, blondyna od wytatuowanego zbyt sie wcina. A ta czwarta blondyna to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie myślicie samodzielnie.Toż to wszystko ustawione!Jak Rozmowy w Toku Drzyzgi.Ble :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj oglądałam a właściwie mignęło mi na polsat cafe chyba ,program o samotnych ludziach szukających drugiej połówki i była tam jedna z tych dziewczyn cycata blondyna z dużymi ustami ,tam szukała tez faceta ale wyglądała tam dużo lepiej niż teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×