Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_123

Kto wogóle ogląda taki denny serial jak ,,M jak miłość?!

Polecane posty

Gość Asia_123

Kiedyś przyznaję że sama ogłądałam ten serial ale teraz zrobił się nudny jak flaki z olejem, drętwy i po prostu beznadziejny!!! W ogóle to powinni zdjąć go z anteny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BROWARKA
ja ogladam, bardzo lubie i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem......
Lubię ten serial. Oglądałam go jako nastolatka i oglądam go teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaluuuuuuu
ja rowniez lubie ten serial i jest o wiele ciekawszy niz kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, że czasem odcinki są o niczym ale ja oglądam i lubię i nie uważam, że serial jest denny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuniaaaaaaaaaaa
ja tez ogladam,choc wolałam go kiedys,postacie były ciekawsze a teraz zrobiły sie z nich "ciepłe kluchy",przypomnijcie sobie jaka kiedys byla Madzia,Paweł,Hanka a teraz sa zmienieni o 100 stopni chyba ludzie az tak sie nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuniaaaaaaaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczególnie Hanka się zmieniła. Wolałam ją kiedyś jak jeszcze nie była z niej taka \"matka Teresa\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adghjkl
oj tam serial jak serial, po ponad 5 latach emicji już jest bardzo trudno wymyślić coś orginalnego. generalnie nadal uważam, że ten serial trzyma poziom, wielu aktorów z serialu, to aktorzy teatralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moti
jam ogladam.spox codzdz przyznam staje c\sie juz nudny.chciaz julka jest nie zla.Na miejscu piotrka bym sie z nia kochal calwoac,seks ale bezd ziecka zobaycz czy dobra.a potem do kinig wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam z nudów i przyzwyczajenia. O 20 jestem zbyt śpiąca na internet i naukę, ale zbyt ożywiona, żeby zasnąć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ...i jego koledzy :o nie rozumiem, jak można ogladać taką szmirę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając lat 16 jeszcze to oglądałam, muszę się przyznać, ale później zaprzestałam na rzecz bardziej ambitnych seriali zagranicznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam wszystkie polskie
seriale typu Klan,M jak miłość czy Złotopolscy i jestem zdania,ze nie powinno se już tego ciagnąć,bo już wszytskie wątki sie praktycznie wyczerpały i to jest takie ciagnięcie na siłę.Same bzdury z tego wychodzą,coraz bardziej nierealne,jak ciąża Maryśki z M jak miłość czy te akcje w Pierwsze Miłości-to już kompletne dno,każdy aktor i każdy wątek to totalna porażka,to obraza mnie jako potencjalnego odbiorcę że daja nam taki chłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje że kiedyś oglądałam ale zrezygnowałam na rzecz Z archiwum x i dobrze zrobilam. Z resztą wszystkie polskie seriale są do kitu maja pokazywać normalne zwykłe życie jakie prowadzi większość Polaków a tu... bohaterowie serialu nie mają problemów dnia codziennego jak np. za co zapłacić rachunek bo są prezesem banku lub czegoś innego a gdyby się tak stało że stracą obecną pracę to oczywiście następnej będą szukać w zawodzie bo nie tkną się pracy fizycznej. A i po powrocie do domu zawsze myją rączki bo zarazki czyhają wszędzie na te zawsze ułożone istotki zjedzą kolacje w gronie rodziny i porozmawiają o swoich banalnych problemach oczywiście rozwiążą je razem i dla poprawienia samopoczucia pojadą na wycieczkę np. do Egiptu no bo oczywiście mają pieniądze na takie rozrywki To jest żałosne jeśli tak mają wyglądać polskie seriale to lepiej niech się skończą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka xD
Mój dziadek ogląda wszystkie tasiemce TVP :P Babcia się z niego nalewa równo a ten dalej swoje...;) Nie wiem jak można tracić czas na seriale , które są po prostu o niczym... Ja oglądałam MJM do momentu odejścia Kamila. (Był chyba jedyną ciekawą postacią w tym mdłym serialiku ) Teraz jak to przypadkowo włączę to śmiech mnie ogarnia. I tak samo jest z innymi polskimi serialami, jedynie Pierwszą Miłość lubię sobie pooglądać, mimo że jest tak samo denna jak i reszta polskich tasiemców, ale jest przynajmniej śmiesznie (Stefani, Artur, Patryk i Bartuś... sceny z nimi są bezcenne) i ciągle coś się dzieje... w MJM cały czas smuty, no aż żal patrzeć na to badziewie... nie ma to jak zagraniczne seriale... Polacy niestety nie umieją robić dobrych seriali... no, nie licząc Oficera, chyba jedyna perełka w tym polskim serialowym bagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×