Odpowiedz na ten temat

M jak Miłość 2

• gość 2017.02.23 [20:23]
    Nowy wątek do komentowania serialu.
  • gość 2017.02.24 [15:22]
    witam wszystkich oglądających nasz Ukochany serialusmiech.gif ostrzegam bez żadnych hejtów i obrażania się wzajemnego. więc myślicie że powrót Teresy to dobry pomysł? dla mnie to niezbyt dobry pomysł i ciekawa jestem co z jej córką ona już pewnie pełnoletnia jest i stąd wiemy skąd Paweł ma zamiłowanie do kobiet z dziećmi. i ciekawa jestem co z Basią jego przyszywaną córką??
  • gość 2017.02.24 [16:07]
    Mnie bardziej ciekawi czy zamierzają rozwiesc Pawła i Ale. Chyba tak bo gdzieś czytałam że ta para to już historia czy coś w tym stylu. W takim razie jaki będzie powód ich rozstania, Teresa, wyjazd? A może zdrada Ali ale to by była powtórka z rozrywki historii z poprzednią żoną Pawła.
  • gość 2017.02.24 [17:06]
    Wg mnie ten powrót Teresy to kolejny poroniony pomysł scenarzystek. Pomijam już fakt, że do ulubionych, serialowych "bohaterek" trudno było ją zaliczyć. Ta Teresa była przeraźliwie smętna i całkiem bez życia, taka wyjątkowo przygnębiająca postać. Owszem, może wątek miłości młodziutkiego chłopaka do sporo starszej kuzynki, na dodatek mającej męża pijaka i samotnie wychowującej dziecko, może i był interesujący, ale całkiem im to nie wypaliło. Głównie z powodu kiepsko grajacej aktorki. Wg mnie za tym powrotem Sydor do obsady tego gniota stoi reż. M.Malec, jej były kochanek i ojciec dziecka. Pewnie kasa się jej skończyła, od dawna nigdzie nie grała, zajeła się zupełnie czym innym, no to trzeba było jakoś kobicie pomóc.
  • gość 2017.02.24 [17:14]
    Frycz chce mieć furtkę że jakby jej plany nie wypaliły to wróci do serialu jak swego czasu Małgorzata Pieńkowska i wchodzi w grę wyjazd i pewnie żeby rozwalić to małżeństwo Paweł ją zdradzi
  • gość 2017.02.24 [17:17]
    Jak postać nie umarła,to zawsze może wrócić.
  • gość 2017.02.24 [17:18]
    No chyba nie zamierzają tej drewnianej Ali uśmiercić..Chociaż wszystko jest w tym gniocie możliwe. Z drugiej strony, wyjazd za granicę to też kolejna powtórka z rozrywki, bo wyjdzie to tak, że wszystkie partnerki starszego Chochoła go porzucaja i dają dyla jak najdalej od niego. A co wykombinują z tą wyłupiastooką Baśką i jej dziadkiem? Paweł zostanie z zaciągniętym kredytem na mieszkanie, pasierbicą i jej dziadkiem? Pomijam już to, że gdzieś się scenarzystkom zagubiło to poprzednie mieszkanie Pawła, jakoś nie pamiętam, żeby kiedykolwiek w tym gniocie była mowa o jego sprzedaży, o wynajęciu i owszem..
  • gość 2017.02.24 [18:19]
    albo zrobią z Ali obłąkaną i zamkną w psychiatryku przez rok i tak Paweł przejmie opiekę nad Basią i tyle ha a tak a propo co się stało z pierwszą żoną Joanną? ona go wystawiła ze swoim byłym i co wyjechała za granicę czy do innego miasta?? a tak a propo od kiedy drewniana Ala mówi do Stefana tato? przecież to jej były teść i nigdy wcześniej do niego tak nie mówiła tylko Stefan
  • gość 2017.02.24 [18:58]
    oni mają problem bo tam coraz więcej aktorów odchodzi i każdego uśmiercać to by była przesada .. ale w sumie mogliby ją uśmiercić wcześniej umarła tylko Kasia .. no ale ona umarła dwa lata temu tylko kolejna młoda dziewczyna ma umrzeć?
  • gość 2017.02.24 [19:27]
    Nie tylko Kasia umarła. Umarła Hanka, Krzysztof, Norbert, Michał - młodzi ludzie.
    Może więc zafundują Ali "tylko" chorobę i jakiś wyjazd na leczenie.
    Ale w sumie chorych i kalekich też już tam było multum: Ewa, Magda, Tomasz, Eryka, Aleksandra, ojciec Aśi, mała Ania, mała Lenka...
    Wszyscy cudem uciekli śmierci spod kosy.
    Ja obstawiam, że Ala dostanie propozycję pracy za granicą i pojedzie. Paweł będzie zły (sytuacja podobna jak u Magdy i Olka) i wtedy pojawi się na horyzoncie Teresa, która go "pocieszy".
    Czyli kolejny serialowy standardzik.
  • gość 2017.02.24 [20:04]
    Wszyscy aktorzy żyją poza Norbertem.
  • gość 2017.02.24 [20:07]
    Zgadzam się z przedmówczynią, Teresa będzie "pocieszycielką" Pawła po wyjeździe Ali. Moim zdaniem powrót Teresy jest złym pomysłem. To już lepiej byłoby, gdyby Paweł mocno zbliżył się do Magdy, której małżeństwo z Olkiem się niedługo (najprawdopodobniej) zakończy.
  • gość 2017.02.24 [20:11]
    A może uśmiercą małą Baśkę? Wtedy Ala zwariuje, wyląduje w psychiatryku, małżeństwo się rozleci i Paweł spiknie się z Teresą.
  • gość 2017.02.24 [21:39]
    mieszkanie Pawła- on był żonaty z Więdłocha nie pamiętam serialowego imienia, jak sie roztali to on sprzedał mieszkanie by ją spłacic - jako wspólny majątek albo długi jej matki -coś w tym stylu
  • gość 2017.02.24 [21:41]
    Wszyscy aktorzy żyją poza Norbertem.
    - nie zyje tez serialowy kisiel
    -oraz , serialowy Jaroszy ZAPOMNIAŁAM IMIENIA CHYBA NAZWISKO kOZŁOWSKI
  • gość 2017.02.24 [21:56]
    gość dziś [21:39]
    mieszkanie Pawła- on był żonaty z Więdłocha nie pamiętam serialowego imienia, jak sie roztali to on sprzedał mieszkanie by ją spłacic - jako wspólny majątek albo długi jej matki -coś w tym stylu
    x
    Nieprawda, matka Aśki wygrała w kasynie pieniądze i przyniosła Pawłowi, żeby miał na spłatę jej córki. Ale ostatecznie Aśka odstąpiła od roszczeń, bo zrozumiała że postąpiła nie fair.
    Później Paweł mieszkał w tym mieszkaniu z Alą i Baśką, do czasu aż przenieśli się do Grabiny. Z tego co pamiętam, mówili że mieszkanie wynajmą jakimś lokatorom.
  • gość 2017.02.24 [22:03]
    Logicznie rzecz biorac powinni najemcom wypowiedziec umowe. Chyba ze chca zatrymac zrodlo dochodu, ale mieszkac gdzies katem? Dla mnie bez sensu.
  • gość 2017.02.24 [23:19]
    Skonczcie juz o tym Pawle i Teresie bo to nudne jak flaki z olejem. Zajmijmy sie najwazniejszym watkiem mjm czyli trojkatem bialy murzyn - Asia - ruda prokurator
  • gość 2017.02.24 [23:50]
    To prowokacja, czy głupi żart..O tym haremie to sobie możecie pisać gdzie indziej, tzn w wątku bez nr 2.
  • gość 2017.02.25 [00:29]
    I już ktoś próbuje rządzić o czym mamy pisać. Wyluzujcie, co? Niech każdy pisze o kim chce: o Pawle, Teresie, Maryśce, Bilskim, Tomku, Aśce, Agnieszce, Natalii, Franku itd.
  • gość 2017.02.25 [09:49]
    Harem napisałam na stronie to jest harem Tomka a żadna patchworkowa rodzina i żeby ten trójkąt jak najszybciej skończyły bo ile można go przeciągać i żeby wreszcie Agnieszce znaleźli nową miłość ale nie Tomka ( żeby ją wyleczyły) i żeby byli z Marcinem przyjaciółmi i że nie podoba mi się to że Agnieszka zawsze tą trzecią w życiu Tomka najpierw za czasów Gośki teraz Aśki.. niewiem czy scenarzyści tego posłuchają ale mam nadzieje że tak .. co do innych wątków najbardziej ciekawi mnie czy Marta zacznie walczyć o Budzyńskiego?? no bo on zacznie tęsknić za Magdą i jej to powie a jej wyraźnie zaczyna się to podobać szkoda że nikt wtedy nie lituje się nad małą Anią która ojca straci i będzie miała go z doskoku a nad Wojtkiem się litują
  • gość 2017.02.25 [10:11]
    Mało prawdopodobne, że Marta wróci do Andrzeja. Ich małżeństwo to tak naprawdę fikcja, istnieje tylko na papierze. Andrzej jest zafascynowany Magdą, a Marta jest już w związku z innym mężczyzną.
  • gość 2017.02.25 [10:58]
    no właśnie a co z Anią? kolejne dziecko będzie wychowywało się w rozbitej rodzinie?? to już trzecie czwarte nawet po Helence Basi Rogowskiej i jak narazie Szymku które ma rozbitą rodzinę jakoś nikt się nad nimi nie lituje
  • gość 2017.02.25 [11:20]
    gość 19:27 ostatnio chora była też Helenka córka Tomka
  • gość 2017.02.25 [14:21]
    mnie też żal małej Ani -córki Marty i Andrzeja no cóż każde dziecko cierpi gdy jego rodzice żyją osobno i nieważne jak bardzo by się starali to i tak koszmar dla dziecka żyć w rozbitej rodzinie- coś wiem o tym
  • gość 2017.02.25 [14:53]
    Nie dosyć,że w rozbitej rodzinie,to jeszcze ciągle matka zmienia jej szkołę i środowisko.Dla małej dziewczynki takie zmiany nie są najlepsze.
  • gość 2017.02.25 [16:45]
    no tak a w przypadku Budzyńskich to jeszcze jest to że oni nie myślą o Ani tylko o własnych żalach i kolejnych partnerach mam nadzieję że nie wejdą na drogę sądową i nie będą walczyć o córkę tak jak zrobił to Tomek z Gośką że sądownie musiał walczyć o syna bo ta całkowicie mu chciała odebrać syna. ale mimo wszystko ciężkie jest dzieciństwo bez ojca- ja takie miałam i nawet jak masz zapewnienie że rodzice cię kochają ale nie chcą być ze sobą bo się nie kochają i tak trauma jest i takie dzieci mają żale i pretensje do rodzica potem że wybrał inne życie zamiast niej i ich rodzica .. żal mi Ani żal mi Helenki (nawet jak to dziecko będzie kochane przez Tomasza- temu nie przeczę bo widać że on Helenkę kocha i się nią interesuje ) to mimo wszystko dziecko zawsze będzie miało pretensje że wybrał Wojtusia zamiast niej a jak Andrzej zwiąże się z Magdą to Ania może mieć pretensje że woli Maciusia.
  • gość 2017.02.25 [17:55]
    Jak Teresa wróci do serialu pod koniec maja,to pewnie wątek z Alą zakończy się przed wakacyjną przerwą.
  • gość 2017.02.25 [18:14]
    W tym gniocie ŻADNE dziecko nie wychowuje się w pełnej rodzinie, z wyjątkiem dzieci Piotrkowych i Kingi.
    Każde inne ma albo przyszywanego ojca, albo przyszywaną matkę, którzy się co jakiś czas zmieniają.
    Ale weźmy pod uwagę też np. już dorosłych bohaterów: Marcin i Olek, Aśka Tomkowa, Aśka Pawłowa, Iza, Kaśka, Janka z Eryką, Olga, Hanka, Anna, Natka i Ula - to też były kiedyś dzieci z niepełnych rodzin, rozbitych, albo osierocone. Nawet Marychy biologiczny ojciec nie wychowywał, ale ona przynajmniej tego nie odczuła, bo Lucek z Baśką tworzyli przez ponad 50-lat zgodne małżeństwo - chyba jako jedyni.
    Reszta się przez cały czas kotłuje i wymienia, jak jacyś swingersi.
    I mało kto przejmuje się jakimiś tam dziećmi.
    A te ich wszystkie śluby (kościelne, czy niekościelne), to daremna podnieta, bo wiadomo, że i tak skończą się wszystkie rozwodem.
  • gość 2017.02.25 [18:34]
    Rozejrzyj się wokół siebie i też są takie sytuacje.
  • gość 2017.02.25 [18:35]
    18:34
    Owszem są, coraz więcej takich. Ale na szczęście to jeszcze nie do tego stopnia, jak w tym serialu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...