Odpowiedz na ten temat

M jak miłość

• gość 2015.04.26 [22:13]
    Nowy topik związany z serialem M jak miłość.
  • Zobacz także:

• gość 2015.04.27 [00:59]
    Właśnie mnie też to zastanawia...
  • gość 2015.04.27 [09:37]
    ale jaja, moderacja przesadziła pechowiec.gif
  • gość 2015.04.27 [10:29]
    Żal tamtego topiku,były fajne rozmowy,streszczenia przyszłych odcinków,a tak musimy budować nowy temat,a zaraz koniec sezonu mjm.smutas.gif
  • gość 2015.04.27 [10:39]
    A właśnie...Wie ktoś którego czerwca zostanie wyemitowany ostatni odcinek tego sezonu?
  • gość 2015.04.27 [11:11]
    Może usunęli przez ten wątek ze spoilerowaniem, każdy każdego wyzywał itd.
  • gość 2015.04.27 [11:33]
    Wszystko w porządku,tylko nie umiecie szukać...
  • gość 2015.04.27 [12:05]
    szkoda że zboczeńców z wątku o Klanie nie usuwają pechowiec.gif
  • gość 2015.04.27 [12:05]
    Skoro Ty umiesz, to się pochwal gdzie i jak znalazłeś.
  • gość 2015.04.28 [15:24]
    Bardzo dobrze, że Tomek postawił wreszcie ultimatum Agnieszce, no i jednak wybrała samotność. Chciałabym aby Tomek był konsekwentny. Co do innych wątków to dobry koniec jak Martucha wparowała do domu, a nota bene ładnie nawet wczoraj wyglądała - cera taka rozświetlona i włosy ładnie ułożone i jakaś taka domyta oczko.gif
  • gość 2015.04.28 [17:20]
    czlowiek sobie pisze na temat serialu i nawet to usuna.. ehh trzeba spadac z tej kafe
  • gość 2015.04.28 [17:30]
    wkurza mnie ta Agnieszka,lepiej zeby sie na dobre rozstali i już,ona tylko smęci,stroi fochy i nic poza tym
  • gość 2015.04.28 [20:31]
    Też tak uważam.
  • gość 2015.04.28 [21:56]
    Ale dlaczego skasowali tyle stron o serialu?
    Teraz od nowa .
    Marta jest okropna ,niech się cieszy paskuda jedna że Andrzej jej nie zdradzil. Jeszcze fochy stroi ,że nie potrafi mu zaufać .
  • gość 2015.04.28 [22:22]
    Zwłaszcza ze Sonia jest znacznie od niej atrakcyjniejsza.
  • gość 2015.04.28 [22:48]
    Czy Marta ma z Budzynem ślub kościelny czy tylko cywilny?
  • gość 2015.04.28 [23:59]
    Nie "mogła" brać ślubu kościelnego tylko cywilny, kościelny brała jak wyszła za mąż za Jacka, którego grał R.Gonera.
  • gość 2015.04.29 [00:12]
    R.Gonera i M.Sabiniewicz jakoś bardziej pasowali do Ostałowskiej.
    Wieczorek widać, że jest trochę młodszy od niej i swoją drogą, szczególnie teraz to Ostałowska bardziej wygląda na jakąś jego ciotkę. A te jej usta po botoksie to wręcz ją oszpeciły.
  • gość 2015.04.29 [00:15]
    To już lepiej od niej wygląda M.Pieńkowska, a przecież kobitka nie dość, że starsza od Ostałowskiej, to jest po naświetlaniach i chemioterapiach.
  • gość 2015.04.29 [00:17]
    Ostałowska wygląda jak jakaś matrona.
  • gość 2015.04.29 [00:32]
    Ale wy powierzchowni jesteście. Według was Andrzej powinien znaleźć sobie młodą, piękną, zgrabną i powabną laske, bo tylko taka jest go godna? Przecież Marta nie wygląda aż tak źle, bez przesady pechowiec.gif
  • gość 2015.04.29 [00:38]
    Andrzej i Marta nie pasują do siebie, podobnie jak Agnieszka i Tomek. Ale wkurza mnie Sonia, która wpieprza się w cudze małżenstwo i sama się pcha facetowi do mieszkania. Inna sprawa, że taki przystojny prawnik z kasą, to w realnym życiu pewnie nie raz by zdradził taką żonę jak Marta usmiech.gif
  • gość 2015.04.29 [00:38]
    Dziś poznaliśmy datę urodzenia Andrzeja: 13 listopada 1973 r.
  • gość 2015.04.29 [01:16]
    W 1139 odcinku ''M jak miłość'' Sonia ma wyrzuty sumienia i odwiedza Martę, żeby powiedzieć, że między nią i Budzyńskim do niczego nie doszło. Sonia zawsze marzyła o Andrzeju i wyraźnie dawała mu to do zrozumienia. Budzyński raz dał się ponieść namiętności i pocałował Sonię, ale szybko zrozumiał, że popełnia błąd.Przeczytaj:  M jak miłość. Artur w szpitalu po napadzie w nowym sezonie M jak miłość.Sonia wyznaje Andrzejowi, że planuje wrócić do Australii. Czy jeśli Sonia zniknie, małżeństwo Marty i Andrzeja będzie już bezpieczne? Budzyński zgodzi się nawet na terapię małżeńską!
  • gość 2015.04.29 [06:27]
    Ludzie jak mnie denerwuje tą Sonia!! Jeszcze gorsza od Marty, normalnie tragiczna jest, blee
  • heniutaa od bola 2015.04.29 [08:15]
    Mnie tez denerwuje, a w tej fryzurze wyglada jak stara ciotka. Ostalowska przez te wary to az sepleni, ciezko na nia patrzec. A swoja droga nie rozumiem co one widza w andrzeju, dla mnie od poczatku byl bezplciowy.
  • gość 2015.04.29 [10:15]
    Niektórzy nie rozumieją,ze to TYLKO film!!!
  • gość 2015.04.29 [10:16]
    Czemu Tomek i Agnieszka nie pasują do siebie?
    Co do tego, że Budzyń i Marta tragicznie nie pasują to jak najbardziej się zgodzę, a już najbardziej chodzi mi o to, że w realu taki związek miałby szansę chyba tylko wtedy, jakby ona była bogata, a on biedny i byłby z nią dla kasy. A swoją drogą Ostałowska zamiast zrobić z sobą coś na plus, to ona jeszcze pogorszyła swój wygląd. Nie jest jeszcze taka stara żeby miały wyglądać jak ciotka, powinna zabrać się za siebie i przede wszystkim schudnąć (wiem, choroba, ale teraz już pewnie mogłaby schudnąć). Po co jej ten botoks był jak teraz jeszcze gorzej wygląda, kiedyś była całkiem ładna i powinna postarać się trochę do tego upodobnić, włosy inne niż kolor sraczki, schudnięcie i lepsze ciuchy
  • gość 2015.04.29 [11:12]
    A mnie wkurza najbardziej Werner,zarówno ta jego maniera w głosie jak i wygląd niezbyt inteligentnego goryla pechowiec.gif .Przecież kiedyś Anka nie chciała absolutnie z nim być,a teraz gdy poleciała w latach nagle zapałała wielką,gorącą miłością,stając się jednocześnie przyjaciółką Ewy swojej największej rywalki do serca Marka-grabińskiego ranczera pechowiec.gifjezyk.gif
  • gość 2015.04.29 [11:19]
    Niektórzy nie rozumieją,ze to TYLKO film!!!
    x
    Niektórzy nie rozumieją różnicy między filmem a serialem pechowiec.gif niektórzy są GŁUPI smiech.gif
    Zgadzam się co do Adama i Anki, u Anki to wygląda tak, jakby po prostu z braku laku wzięła się za Adama, oni to dopiero do siebie nie pasują, a Adama nigdy nie lubiłam, taki desperat pechowiec.gif No i Anka desperatka, więc może jednak coś ich łączy
  • heniutaa od bola 2015.04.29 [12:04]
    Wlasnie Adam ostatnio jest bardziej do polubienia niz dawniej, nie jest takim bucem, a poprzez swoja p*****lowatosc tez pokazuje ze jest zwyklym czlowiekiem usmiech.gif Moze nie umie sie bic, ale jest dobrym prawnikiem. Ot i tyle.
    Rozbawila mnie ostatnio scena jak Marzenka mowi chyba do tego gbura pomocnika "jaka ta nasza pani abia piekna".
    Smieszne to bylo bo Arciuch sie upodabnia do marty jak dla mnie. Tyje, chodzi skwaszona, bez zycia, wiecznie sie czyms martwi, a jej usmiech wyglada jakby sie wyszczerzala na sile.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...