Odpowiedz na ten temat

M jak miłość

• gość 2017.04.18 [22:25]
    Nie rozmawiamy na ten temat,żeby nie prowokować nawiedzonej baby!
    Marzenka dziś miała bardzo udane urodziny,widać,że wróciła do formy po przykrych wydarzeniach.
  • Zobacz także:

• gość 2017.04.18 [22:28]
    pppppppppphhhhhhhhhhhh
  • gość 2017.04.19 [06:11]
    jezu kup sobie gazete i przeczytaj pechowiec.gif
  • gość 2017.04.19 [10:35]
    .Marzenka była świetna,widać,że wraca do formy po przykrych wydarzeniach.Olek beznadziejny i tragicznie nudny i nieciekawy facet.
  • gość 2017.04.19 [22:06]
    nie ma żadnych newsów aktorka nagrała ostatnie odcinki w styczniu i pożegnała się z serialem podziękowali jej za współpracę tępo idiotko zrozum nie mają już na jej bohaterkę pomysłów po za tym widzowie nie lubię postaci która gra
  • gość 2017.04.19 [22:09]
    poszukaj sobie sama
  • gość 2017.04.19 [22:15]
    A poszukaj sobie sama!!!
  • gość 2017.04.20 [12:26]
    Franek pocałuje Justynę, chyba wciąż ją kocha, zbliżą się do siebie po tragedii...
  • gość 2017.04.20 [15:51]
    Nie przepadam za Natalią, ale Justyny wręcz nie cierpię! Nie znoszę takich nachalnych, wyrachowanych ludzi. Poza tym, Natalia i Franek tworzą zgraną parę i szkoda, że scenarzyści rozwalają ten związek.
  • gość 2017.04.20 [15:59]
    Justyna wykorzystuje wszelkie okazje,żeby omotać Franka.
    Szkoda,że 1 i 2 maja nie będzie kolejnych odcinków.
  • gość 2017.04.20 [17:24]
    Wkurza mnie ta Marzen(k)a.
    Drze się na ego Andrzej(k)a, traktuje go jak psa.
    Na jego miejscu- olałbym ją.
  • gość 2017.04.20 [20:01]
    jezus przestaniecie rozsiewać plotki są newsy o Olszewskiej są będzie z Aśką spędzała sylwestra a w Nowym ROku chce wyjechać na Mazury i zapisać na hiszpański więc po co te plotki? Gośka nigdy nie wróci co do Justyny ona specjalnie gadać bd o damskim bokserze żeby na nowo uwieść Franka przebiegła i wyrachowana kobieta to jest nie jest mi jej żal chociaż mam słabość do tego imienia .
  • gość 2017.04.20 [20:56]
    To przebiegła i cwana baba,do której dopiero jak dostała w pysk dotarło,co straciła i teraz robi wszystko,żeby odzyskać Franka.
  • gość 2017.04.20 [22:58]
    tak żal mi Natalii bo ona powiedziała zawsze będziesz mieć słabość do Justyny. Marycha szkołe rodzenia otworzy ciekawa jestem kogo z rodzinki tam zapiszę? może Iza będzie jej pacjentką albo Asia która ma zaciążyć podobno choć jej nie wychodzi.
  • gość 2017.04.21 [16:04]
    Franek rezygnuje z serialu znaczy Piotr Nerlewski dlatego wymyślą że on zbliży się do byłej i pewnie zdradzi Natalię aktor odchodzi z serialu
  • gość 2017.04.21 [20:45]
    No to długo szczęście Natalki nie potrwało (może za jakiś czas znowu będzie z ojcem Hani?).
    Oczywiście o ile Nerlewski naprawdę odchodzi i o ile nie są to takie zmyślone plotki, jak w przypadku pani Walach.
  • gość 2017.04.21 [23:08]
    Magdalena Walach nie odchodzi z serialu i Wieczorkowski wrócił do serialu szybko zatęsknił za łatwą kasą są kulisy i się wypowiada a wczoraj na fanpagu Magdy Walach są zdjęcia Walach i Wieczorkowskiego a Nerlewski odchodzi bo dostał rolę w serialu innym
  • gość 2017.04.21 [23:21]
    dziewczyny tu macie linka o serialowym Franku http://party.pl/seriale/piotr-nerlewski-odcho dzi-z-m-jak-milosc-110700-r1/ a Magdy się jedna nawiedzona chciała pozbyć ale jej się scenarzyści nie pozbęda
  • gość 2017.04.22 [12:28]
    jestem ciekawa czy z Franka teraz zrobią czarny charakter? albo pewnie za jakiś czas wróci Darek ze Stanów i nawróci się i będzie wspaniałym ojcem i na nowo rozkocha w sobie Natalię ale się zmieni o 180 stopni jak ojciec Basi
  • gość 2017.04.22 [13:03]
    Strasznie przykra informacja. Zmarł Witold Pyrkosz, czyli serialowy dziadek Lucek smutas.gif
  • gość 2017.04.22 [13:19]
    Bez Lucjana to już nie będzie to samo...
  • gość 2017.04.22 [14:38]
    właśnie przeczytałam tę wiadomość smutas.gif szkoda pewnie Lucjan też umrze w serialu na pewno na serce . ten serial się posypie bez Pyrkosza kwestia jednego dwóch sezonów
  • gość 2017.04.22 [15:17]
    Lucek nie grał sam w serialu.Może teraz otworzą się inne możliwości,bo jest taka okazja-na pogrzeb z reguły zjeżdża się cała rodzina,więc jeżeli w serialu to zrobią,to z Ameryki przyjechać może nie tylko Gośka,ale też Janka i jej siostra....
  • gość 2017.04.22 [15:35]
    Witold Pyrkosz zmarł 4 dni przed 10-tą rocznicą śmierci Mariusza Sabiniewicza,który również grał w "M jak miłość"
  • gość 2017.04.22 [16:31]
    Franek - ciagle jedna mina, niezależnie od nastroju.
    Ogromna szkoda, ze odszedł Witold Pyrkosz smutas.gif
  • gość 2017.04.22 [16:56]
    i to będzie pretekst żeby trójkąt Aga- Tomek- Joasia zamienił się w czworokąt ach teraz odpieprzyły scenarzystki z rodziną patchworkową że szok niech Małgosi wróci z nowymi dziećmi to będzie tragikomedia niech jeszcze Asia w ciąże zajdzie
  • gość 2017.04.22 [17:26]
    Serial posypał sie juz kilka sezonow temu, mniej wiecej z pojawieniem sie miliona dodatkowych watkow typu Olga, jej ojciec, jej szofer, mąż magdy, adoptowany pawelek, alicja drewno i wytrzeszcz basia, marcin jest katastrofa ogolna, wszystkie jego afery, laski, o jaki z niego hiro, ze juz nie wspomne o idealnej rudej ewie, natalce ktora jest pierdoła a zostala policjantka, prowadzi sklep i uwodzi lesnika, ulka z cadilaciem, andrzejek i marlena... Aaa i drewno tomek i nadmiernie entuzjastyczna playowka, przenadrzala zosia i sepleniact wojtek smutas.gif bez tych osob byloby duzo fajniej.
    A Lucjana bardzo bardzo żałuję smutas.gif wspaniały aktor, wiadome bylo że kiedys to nastapi, świetnie sie trzymal na 90lat
  • gość 2017.04.22 [18:03]
    powrót Gośki to będzie prawdziwe tornado ona przecież miała wrócić jak się otrząśnie po śmierci Michała i ich córki tylko jak ona wróci? przecież paszport ma skradziony przez Tarnowską bo ona uciekła na jej papierach przed sektą i Janka wróci nie znoszę jej
  • gość 2017.04.22 [22:55]
    Tomek zginie i joaska zajmie sie jacek
  • gość 2017.04.22 [23:05]
    co wy głupoty opowiadacie? pan Andrzej nie odchodzi z serialu z tego co wiem ten facet co go Karski postrzeli będzie planował zemstę na Tomku pewne on wyląduje w szpitalu może go pobije nie wiem może Tomek wpadnie w śpiączkę i nikogo nie będzie poznawał nie na darmo Aga i Asia nagrywały sceny w szpitalu i teraz też kręcą nowe odcinki i obie są na planie przynajmniej w czwartek były może Chodak będzie miał amnezje

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...