Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letycja90

Marina---nowy serial

Polecane posty

Gość letycja90

Cześć! dzisiaj będzie serial marina a dokładnie 3 odcinek podoba się wam ten serial bo mi strasznie najlepszy narazie ze wszystkich. Ale ladny jest ten ricardo super wygląda a wam kto się najbardziej podobal????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbraa
Nie podoba mi sie aktorka grająca Marinę: okropna wada zgryzu, te jej niedomknięte usta wyglądają pretensjonalnie i trochę ordynarnie. Fabuła - nieco naiwna i sztuczna, drażni mnie tez w tych telenowelach maniera reżyserska polegająca na "mówieniu" myśli bohaterów, jak by nie można było "pokazać" tego w milczeniu, jako myśli osoby, którą akurat pokazują na ekranie. Ale zobaczymy, może wątek się rozkręci. Już niektóre sceny wydają mi sie przerysowane, jak ta wczorajsza awantura przy stole miedzy Adrianą i Mariną. No, ale to uroda takich produkcji. "Marina" Trochę przypomina manierami Barwy grzechu, które oglądałam tylko ze względu na Reynalda Gianechini. Nic nie zastąpi "Gorzkiej zemsty" oraz "Prawdziwej miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ten Ricardo
Tytułowa bohaterka- piękna. Główny bohater- potwornie brzydki, aseksualny. Nieatrakcyjny aktor skutecznie obrzydza mi ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochajacaRikarda
rikardo Rikardo jestes bardzo pieknym aktorem gdybym Cię zobaczyła to bym Cie wyściskała. a na temat filmu to powinneć byc z marina tak sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusiaa
Ludu wezcie mi przeslijcie ten tytul piosenki z czolowki... Plisss.... czekam pod www.manka170@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qapam
Marina jast bardzo ładna .Ten serial jest po prostu super!!! A jeżeli komuś się nie podoba to niech go nie ogląda i się zamknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej ze wszystkich postaci lubię Adrianę, świetny \"czarny charakter\", nie to co Marina, choć ładna, ale taka jakaś niezdarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielka Ricarda
Bardzo podoba mi się jak ten przystojniak wychodzi z basenu. On jest poprostu boski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELBICIELKA RICARDA
chcialbym spedzic z nim noc on jest boski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten serial trochę kojarzy mi się ze \'\'Zbuntowanym Aniołem\'\'. Rozwalił mnie wczoraj tekst wujka Mariny ,który stwierdził,że \'\'w dzisiejszych czasach trzeba mieć skończoną podstawówkę\". Czyli wychodzi na to,że Marina nie ma nawet podstawowego wykształcenia,z tym to już chyba przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarinaiRicardo
To jest mój ulubiony serial najlepszy ze wszystkich ! ! ! Bardzo podoba mi się Marina i Ricardo tylko ta Adriana jakaś łajdaczka nie nawidze jej ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinciaa
Marina jest bardzo ładna choc niezdarna......ale odgrywa bardzo fajna postac......rikardo niejest ani troche przystojny......zato andrea jest wredna suka.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinciaa
***ricardo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinciaa
***ricardo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata
Marina jest aktorka bardzo ładnom ricardo tez jest przystojny pasuja do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
Na początku jakoś nie podchodził mi ten serial ale teraz zaczynam się do niego przyzwyczajać i wydaje mi się że będzie całkiem fajny. Główna bohaterka Marina jest ładną dziewczyną i dobrze że daje sobie radę z tą okropną żoną Ricarda bo ona to jest nie do zniesienia. Za to Marina jest sympatyczna, miła i ma charakter gdy potrzeba. Liczę że będzie coraz bardziej ciekawszy ! a wiecie co będzie w jutrzejszym odcinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikardo jestes cudowny
Ricardo jest bardzo przystojny, ładny, schrupałam bym go. Marina pasuje do niego bo jest śliczna , a adrianna jest tak brzydka że nie wiem patrzec mi sie nie che na nią, taki buszmen zielony z niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoNieWytrzymamTuZarazD
Nie wiem czym sie podniecać,serial jak kazdy inny,zbudowany na tej samej zasadzie co reszta,biedna urocza dziewczyna bogaty przystojniak i jego zła żona,cała trojeczka pierwszy raz na ekranie,sztywne teksty w stylu"o jej zabardzo na nia nakrzyczalem musze ja przeprosic"albo"czy on zwroci na mnie uwage?".Uroczej dziewczynie ciągle sie coś przytrafia a bogaty przystojniak ciągle ja ratuje.A no i jeszcze zła mamusia ktora nielubi uroczej dziewczyny i chce ją wyeliminować.No serial pierwsza klasa.a jeszce te sceny na których mowią sami do siebiee to już w ogóle dno. A wogóle fajny tekst"Adriana jakaś łajdaczka nie nawidze jej ! ! " no przewalone masz skoro nie nawidzisz fikcyjnej odoby,to sie o shize ociera:) "a adrianna jest tak brzydka że nie wiem patrzec mi sie nie che na nią, taki buszmen zielony z niej ." no to po cholere to oglądasz jak taki z niej buszmen. adios:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina jest przesliczna a Ricardo wcale nie jest taki boski bleee. Fajny filmik ale obejrzalam juz sobie ostatni odcinek na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-elena
Macie może tą śliczną piosenkę ,która leci na początku !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
A ja uważam że Marina jest ładną dziewczyną , a Adiana taka sobie. Ale trzeba przyznać że dobrze wcieliła się w złą postać Jak się denerwuje to się cała pieni hihihi A macie gdzies streszczenia dalszych odcinków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julis
to chyba najlepszy serial z tych wszystkich, ktore do tej pory lecialy. to cale "paro pozadania" wydawalo mi sie takie cudne, ale tamto w porównaniu do "Mariny" jest niczym. serial niby jak akzdy inny, ale fajny. Marinna jest bardzo ładna a Ricardo przystojny :P . A Adriana to wredna suka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
a widzieliscie dzisiaj jak podżucili ten naszyjnik Marinie? Mam nadzieję że ta służąca się przyzna że to jej sprawka na prośbę Adriany , tej wrednej jędzy. A wogóle to mi się wydaję czy ta druga służąca która przynosi jedzenie do piwnicy temu ''przyjacielowi Adriany '' jest nim zainteresowana? przecież on nawet by na nią nie spojrzał hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka22
widzieliscie dzisiejszy slub ? obydwie mialy piekne sukienki? ciekawe co bedzie dalej jak Marina bedzie w ciazy? bo gdzies wyczytalam ze nikt jej nie uwierzy ze to jest dziecko Ricarda. Pewnie wszystko przez ta matke Ricarda. Ona to jest wredna jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1233
hey czytałam wasze komenty mi tez podoba sie ten serial. To sa nastepne odcinki mariny : 24.09 Marina, po podróży poślubnej, odwiedziła starych znajomych. Spotkała też Papalote, który niespodziewanie ją pocałował. Świadkiem tego jest detektyw zatrudniony przez Albertę. Detektyw robi kilka zdjęć, które przekazuje Albercie. Alberta pokazuje jej Ricardowi, który wpada w szał. Nawet nie prubuje słuchać wyjaśnień Mariny. Alberta wykorzystuje okazję, żeby wywieźć Ricarda z Meksyku, zanim jej syn dowie się, że Marina jest w ciąży. Marina jest zrozpaczona. Nie pociesza jej nawet przyjazd don Guillerma. Rosalba postanawia wyjechać do siostry, do stolicy i tam urodzić dziecko i oddać je do adopcji. 25.09 Gertrudis dzwoni do Julia. Zawiadamia go, że Marina spodziewa się dziecka. Julio obiecuje, że wróci do Acapulco, kiedy Marina będzie rodzić. Rosalba jedzie do Acapulco. Na próżno czekała na powrót Federika. Alberta wynajmuje dom w Madrycie. Mija pięć miesięcy. Marina nie ma żadnych wieści od Ricarda. Nie może uwierzyć, że nie chciał usłyszeć jej wersji wydarzeń. Popada w coraz większą depresję. Nie wierzy w powrót Ricarda. Elias próbuje pomóc Marinie. Alberta znajduje nową towarzyszkę życia dla Ricarda, piękną, wykształconą i z dobrej rodziny. Alberta namawia Ricarda na rozwód z Mariną. Mijają kolejne cztery miesiące. Marina pogrąża się w rozpaczy. Marina dostaje skurczy i trafia do szpitala publicznego. Leży obok Rosalby, która również spodziewa się dziecka. Rosalba nie chce urodzić dziecka. Uważa, że jest winna śmierci rodziców, których zabił wstyd, że córka będzie mieć nieślubne dziecko. Marina rodzi syna. 26.09 Rodzina nadal nic nie wie o losach Mariny. Podejrzewa, że zaczęła rodzić. Mimo obaw lekarza o los dziecka Marina zostaje zwolniona ze szpitala. Na ulicy podchodzi do niej Julio, który czekał tam przez całą noc. Porywa jej dziecko i ucieka. Zostawia je na pobliskim śmietnisku. Tam płaczącego noworodka znajduje żebraczka. W opiece nad malcem pomagają dwie znajome Lupe. Przynoszą od sąsiadów pieluchy, trochę mleka i ubranek. Ricardo od brata dowiaduje się o zaginięciu Mariny. Postanawia natychmiast wracać do Meksyku. Julio namawia Gertrudis, żeby na strychu ukryła wszystkie oszczędności, całe sto tysięcy peso. Marina trafia do kliniki psychiatrycznej. Tam nikt nie wierzy w zamaskowanego porywacza, ani nawet w istnienie dziecka. 27.09 Ricardo dowiaduje się, że Marina jest w zakładzie psychiatrycznym. Lekarz zajmujący się nią, mówi jej, że wpadła w depresję prawdopodobnie na skutek śmierci dziecka. Dziewczyna nie chce się z tym pogodzić i twierdzi, że jej syn został porwany. Tymczasem Chela i Lupe nadają chłopcu imię Chuy. Elias wyrzuca Gertrudis. Mija miesiąc. Marina niedługo opuści szpital. Ricardo zastanawia się nad adopcją dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane3ek
nie wiem jak mozecie pisac, ze ricardo jest brzydki...:/ asreksualny??!!! pogielo was.... jest cudowny.. to jego spojerzenie na marine delikatnosc.. ja osobiscie dalabym wszystko za takiego faceta.... rozbraja wzrokiem gestem.. przekochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabicho
jak możecie mówić że Ricardo jest beznadziejny? asexualny? Moim zdaniem jest fantastyczny a Marina bardzo pasuje do niego! i jest śliczna! Tylko nie podoba mi się to , że obecnego Ricarda zastąpi inny aktor, który nie jest już taki ładny. A film jest poprostu zajefajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabicho
Ps. to znowu ja. Może wie ktoś, co rozłączy Ricarda i Marinę? Bo przecież jak w każdym takim serialu, główna para najpierw jest razem a potem coś ich rozdziela. Są małżeństwem, dziecko znika i co dalej? Cały serial Marina będzie szukała swojego synka? A gdzie rozdzielona miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARINA RIKADO
marina to najlepszy serial jaki widzialam w zyciu ale blagam zamknijcie chulia zamknijcie za kratkami plisssssssssssss bo onnnnnnnnnn mi przeszkadza i blagam zeby sie skonczylo szczesliwie NO TO PA BUZIACZKI 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×