Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edziowa22

MOMENT PRAWDY

Polecane posty

Gość edziowa22

oglada ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsiik
Pewnie, ja na przykład oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa22
a jak sie wczoraj skonczylo bo nie obejrzalam do konca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajQ
Ja tez ogladam A wczoraj się skończyło tak że ten chłopak oświadczył sie swojej dziewczynie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno momento seniorita
Dajcie spokój ten program jest totalnym zerem,a ludzie w nim występujący to po prostu jacyś psychole,którym tylko zalezy na kasie! Publicznie się oczerniają,do tego swoją rodzinę,przyjaciół...bo też o nich sa pytania...porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zobaczysz mnie
nieźle się idzie pośmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajQ
no posmiac się mozna. a zawsze jest po polskiej edycji zagraniczna na polsat cafe i zawsze ja ogladam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle zee
ci ludzie pewnie sa podstawieni i odgrywaja swoje role i z relanoscia to ma gó**o wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
Ja nie wiem jak publicznie ,można tak prać swoje brudy.I to za jakie pieniądze.Niby to jest dużo ,ale ja za tyle na pewno bym nie zrobiła z siebie pośmiewiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa22
a ta laska przyjela te oswiadczyny???? bo ja na jej miejscu bym go w doope kopla po tym co uslyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nooo masakra:D ale ona tez wyszla na takiego pustaka, ze glowa mala. On fantazjuje o innych kobietach w czasie ich seksu, a ona o tym wie:D zlota dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no,ten wczorajszy cwaniaczek był świetny. Prowokuje bójki, a na pytanie "Czy to prawda, że nie jesteś w staie byc wirenym jednej kobiecie ?" powiedział ze prawda. A potem oświadczył sie tej pannie, a ona go przyjeła. Potem powiedziała,ze wiedziala o tym wszystkim,ale i tak go kocha. No tragedia z tym kolesiem i ta panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaki prostaki
Nie wiem kto byl bardziej zalosny i zenujacy, on czy ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiupipiuoup
I ona i on taki glansik. Pkazówa totalna, kiełbie we lbie, żenada. Dobrze że nie jestm rodzicem żadnego z nich. I zareczyny na pokaz. Porażka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to durak
Przesłyszałam się czy ten goguś jak do niej podszedł żeby się oświadczyć to powiedział cicho:wstań.A to d..pek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa22
a ogladaliscie odcinek sprzed 2 tygodni co byl taki kolo co gral w pilke i jego zona taka blondynka w krotkich wlosach???? tez byli siebie warci pustaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta przezroczysta
no kurcze, czego sie spodziewacie? to jedyny chyba teleturniej, w ktorym nie trzeba miec zadnej ksiazkowej wiedzy, na niczym nie trzeba sie znac. a kasa niezla, kusi pustakow, ktorzy do zadnego innego programu by sie nie zalapali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna1111111
No i ? Jeśli się komuś nie podoba,to do widzenia ; / ! miewam kaprysy ... tylko to złamane serce nie pozwala mi żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtj
dobra zaczeło się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgte
Fajny ten program,ale trzeba odwagi zeby prac swoje brudy publicznie.Ja bym sie nei odwazyla...ale inni dla kasy zrobia wszystko! NAWET KOSZTEM RODIZNY! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarX
jedna panna wygrała 125 tys., i ktoś też wygrał 75 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała panna
też oglądam ale nie zawsze w całości ...wczoraj ta żona nie miała fajnej minki jak facet przyznał się ze umawiał się na randki przez net przyznaję że trzeba mieć dużą odwagę żeby tak publicznie przyznawać się do swoich grzeszków ...ale czy nawet duże pieniądze są warte tego żeby zniszczyć np rodzinkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
w tym programie zawsze bawi mnie to,ze na początku wszyscy się szczerza, pozują na luzaków a im dalej w las tym bardziej im miny rzedną to po co w ogóle w tym występują. Dla mnie to jest megaponiżenie sie i nie rozumiem jak można się tak sq..ić dla kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała panna
do tego programu to tylko jakaś zakonnica by mogła iść hehe a jeszcze kto wie czy nie zaszokowałaby kogoś swoimi wyznaniami zawsze istnieje taka możliwość że nawet najmniejszy grzeszek nic nie znaczący dla nas może zranić bliskich bo to wyolbrzymią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to, to naciągane i wyreżyserowane jest strasznie... :] ukazuje pazerność ludzi którzy za pieniądze poniżą się kompletnie. Odniosłam wrażenie, że wszyscy tam to pustaki. I te ich wyreżyserowane gadki których zapomniano wyciąć...w stylu \"Ja wiem jakiego pytania jeszcze nie było :(\" \"Ale ono będzie :o\" \"Będzie :(\" ... :o.... poprostu polsat to chała. już sobie wole na tvnie coś oblukać albo na tvp ... :] bo poziom jaki polsat reprezentuje to poniżej 0 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokoko
Przesadzacie :D Na początku też tak myślałam, ale tak szczerze to czasami w rozmowach w toku gorsze rzeczy odchodzą :D Klientki, z wyznaniami że są nimfomankami i pieprzą się nawet z żulami, bo im się chce :D Moment prawdy to przy tym pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała panna
no tak tylko w rozmowach w toku kobiety czy ogólnie goście mówią zazwyczaj to co chcą powiedzieć i w sumie nie dojdzie się czy mówią prawdę tak do końca czy nie a może mają parcie na szkło i zmyślają dla jakiejś chorej popularności .....a tutaj pada pytanie i trzeba powiedzieć prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×