Odpowiedz na ten temat

Moonlight - bedzie drugi sezon!

• FankaPodOsłoną nocy. 2009.04.24 [14:04]
    Wszyscy fani Pod osnoną nocy niech się cieszą! W USA jest emitowana druga seria świetnego serialu. Czekajmy tylko kiedy puszczą drugi sezon w TVP.
  • maddison 2009.04.24 [20:58]
    taaa ciekawe czy tvp wyemituje musi hehe jezyk.gif super serial mam na tapecie pulpitu Micka i Bett
  • Kirutka 2009.05.09 [00:44]
    Mam coraz większe wątpliwości czy będzie drugi sezon.

• BETH 13 2009.05.14 [16:36]
    DO Fanki Pod Osłoną Nocy: NAPRAWDE? BEDZIE 2 SEZON? TO WSPANIAŁE. JA POPROSTU KOCHAM TEN SERIAL NIE MOGE DOCZEKAC SIE 2 SERII LUB CHOCIAŻ POWTOREK. ML TO NAJLEPSZY SERIAL JAKI KIEDYKOLWIEK POWSTAŁ. usmiech.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE WAMPIRY usmiech.gif
  • BETH 13 2009.05.14 [16:48]
    DO FANKI POD OSŁONĄ NOCY: BEDZIE 2 SEZON? NAPRAWDE? TO WSPANIAŁE. KOCHAM TEN SERIAL MOONLIGHT TO WSPANIAŁY SERIAL OGLĄDAM GO OD PIERWSZEGO ODCINKA. SZKODA ZE SIE SKOŃCZYŁ TERAZ POZOSTAŁO NAM CZEKAC NA 2 SERIĘ LUB CHOCIAŻ POWTÓRKI usmiech.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE WAMPIRY usmiech.gif
  • BETH 13 2009.05.14 [16:59]
    PRZEPRASZAM ZE DWA RAZY, ALE JESTEM PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM I NIE MOGŁAM SIE NA POCZATKU POŁAPAĆ CO I JAK. MAM NADZIEJE ZE 2 SERIA BEDZIE JUZ NIEDŁUGO. WIECIE COS KONKRETNIEJSZEGO NA TEN TEMAT? NAPISZCIE. PROSZE.
  • BETH 13 2009.05.14 [21:29]
    CZESC. WLASNIE OGLĄDNELAM HAUSA ZA CHWILE 2 ODCINEK. PO MOONLIGHT TO CHYBA MÓJ ULUBIONY SERIAL. ZABAWNY I INTELIGENTNY ZARAZEM. A WY LUBICIE HAUSA? JEST KTOS WOGOLE NA TYM FORUM POZA MNĄ? HEJ WAMPIRKI! usmiech.gif
  • BETH 13 2009.05.15 [16:56]
    HEJ JEST KTOS NA TYM FORUM? CHYBA NIE ZAPOMNIELIŚCIE O MOONLIGHT usmiech.gif
  • coralin 2009.07.09 [19:28]
    Do Beth13: Siostro, długo szukałam takiej kumpeli co by ponad wszystko ubóstwiała POD OSŁONĄ NOCY i do tego lubiła Housa. Tak przy okazji myślisz że Mick w drugiej serii stanie się znów człowiekiem, czy może przemieni Beth w wampira. Czekam na odp. Pozdrousmiech.gif
  • BETH 13 2009.07.28 [09:24]
    MUSZE PRZYZNAĆ ZE DŁUGO MNIE TU NIE BYLO ALE NIE ZEBYM ZAPOMNIAŁA O ML. CO DO DRUGIEJ SERI, KOLEŻANKO, TO JESLI W OGOLE BEDZIE ( MIEJMY NADZIEJE) TO NIE SĄDZĘ ZEBY BETH BYLA WAMPIREM RACZEJ MICK ZNOW STANIE SIE CZŁOWIEKIEM CHOC MOZE NIE NA DŁUGO
  • aneczka1415 2009.09.26 [01:37]
    A ma ktos moze link do tego serialu bo ja ogladnelam tylko cztery odcinki i nie moge znalesc wiecej i bardzo mi sie spodobal ale jestem za graniaca i w telewizji se nie obejrze.

• agape88 2010.09.05 [16:27]
    Dziewczyny, ML (1 sezon) można sobie obejrzeć online na wielu sytronkachusmiech.gif czekam i czekam na drugi sezon... to nie może być koniec bo płakać mi się chciało jak się dowiedziałam że nie ma 2 i nawet nie jest w planach....
    Ktoś tu pisał że jest już 2 ale w USA, może da się skądś ściagnść?
    Fani łączcie się i może coś się udausmiech.gif
  • BETH 13 2010.09.10 [20:03]
    mi tez brakuje tego serialu a czy w 2 serii MICKA bedzie grał ten sam aktor bo kiedys słyszałam ze mają go zmienić ale wtedy to nie byłoby to samo
  • monisha V 2010.12.28 [12:10]
    Witam! ja muszę się przyznać, że niedawno co obejrzałam Moonlight i jestem zauroczona tym serialem! jest świetny jest w nim wszystko co potrzeba aby miło spędzić czas przez TV usmiech.gif świetni aktorzy, konspekt dotyczący wampirów itp tak sobie myślała, że jeśli rzeczywiście jest w USA 2 sezon to może zjednoczymy siły żeby ściągąć i przetłumaczyć? co o tym myślicie?

• wampirek91 2011.01.31 [22:24]
    Kocham ten serial. Oglądałam go chyba juz z 10 razy. Mam go na płytach i ciagle nie mogę doczekać sie drugiego sezonu. Wariuje z niewiedzy czy powstanie czy nie usmiech.gif Co tydzień szperam w internecie w poszukiwaniu nowych informacji co do serrialu. Wiem, że to nie jest normalne do konca.... Ale ja ten serial ubóstwiam jak również aktora który wcielił się w rolę Mick St. Johna
  • Lady_of_Shalott 2011.01.31 [22:56]
    Ubóstwiasz?W sensie, ze stawiasz mu ołtarzyki i takie tam?
  • wampierek 91 2011.02.01 [23:07]
    Nie no może nie az do tego stopnia, zebym stawiala ołtarzyki... no ale uwielbiam i tego sie bede trzymac usmiech.gif Pozdrawiamoczko.gif
  • nojajano 2011.07.06 [20:41]
    Chyba się już nie doczekam... A to był genialny serial, i uważam, że druga seria powinna powstać. Jak można ot tak go zakończyć w takim momencie!
  • immortal13 2011.07.06 [22:37]
    tak, ja tez bym chciała zeby powstał 2 sezon ale po takiej przerwie to chyba nie ma na co liczyć niestety. Świetnie ze tvp1 wyemitowało jeszcze raz 1 sezon ML, chociaz na powtórki możemy liczyć usmiech.gif
  • ML <3 2011.07.07 [15:38]
    Jakieś zrządzenie losu bo ostatnio ciągle trafiałam na ten serial na tvp1 i tak strasznie mi się spodobał że nie chciało mi się czekać tydzień na następny odcinek wiec zaczęłam go oglądać w internecie. Przy ostatnim odcinku chciało mi się płakać pierwsze dla tego że wzruszająca scena była i że to ostatni odcinek : ( chcę więcej! Chce żeby wyemitowali 2 sezon najlepiej z tymi samymi aktorami bo jeśli zmienią to serial straci wiele na swojej wartość ; /
  • sddsdsd 2011.07.08 [14:59]
    Pierwsze 3 odcinki byly dosc drętwe -szczegolnie w momntach gdy jechali samochodem i nie ruszaly sie wlosy ni nic smiech.gif
    Obejrzalam jednak cala serie , szkoda ze nie ma 2 sezonu.
  • a wiecie 2011.07.08 [23:30]
    Dzisiaj skończyłam oglądać na necie i na maksa się wkręciłam.Szkoda, że nie ma drugiego sezonusmutas.gif polecicie jakiś serial o wampirach?usmiech.gif nie wiem, który warto oglądać...
  • dsdsdsdsds 2011.07.09 [13:15]
    Pamietniki wampirow ,czysta krew.
    Ja teraz to bede ogladala http://www.filmweb.pl/serial/Detektyw+Amsterd am-2008-407677
  • renessme 2011.08.23 [23:07]
    też pokochałam ten serial pod osłona nocy nick jest zaj**isty i ten jego przyjaciel. polecam też seriale czysta krew i pamiętniki wampirów, choć powiem szczerze ze książki pamiętniki są nie do pobicia czytałam je po całych nocach, zresztą jak zmierzch nic nie pobije tych książek.
  • gość 2014.11.24 [12:51]
    Bardzo bym chciała prosić o powtórkę chociaż tej jednej serii , bo bardzo mi się podobał. Podzielam zdanie innych osób.
  • gosia444 2015.05.04 [18:28]
    nie ma co ukrywać ten serial był ciekawy połączenie serialu kryminalnego z wampirami no no ciekawe to wszystko było ale się skończyło a drugi sezon był ok ale trzeciego już nie zrobią a szkoda żal aktora grającego głowną postać oh zal usmiech.gif
  • gość 2015.09.02 [15:24]
    Z Waszych wypowiedzi nie wynika , żeby mial być drugi sezon. Bardzo żałuję, i wielka szkoda, bo bardzo fajny serial.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...