Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FankaPodOsłoną nocy.

Moonlight - bedzie drugi sezon!

Polecane posty

Gość FankaPodOsłoną nocy.

Wszyscy fani Pod osnoną nocy niech się cieszą! W USA jest emitowana druga seria świetnego serialu. Czekajmy tylko kiedy puszczą drugi sezon w TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddison
taaa ciekawe czy tvp wyemituje musi hehe :P super serial mam na tapecie pulpitu Micka i Bett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirutka
Mam coraz większe wątpliwości czy będzie drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
DO Fanki Pod Osłoną Nocy: NAPRAWDE? BEDZIE 2 SEZON? TO WSPANIAŁE. JA POPROSTU KOCHAM TEN SERIAL NIE MOGE DOCZEKAC SIE 2 SERII LUB CHOCIAŻ POWTOREK. ML TO NAJLEPSZY SERIAL JAKI KIEDYKOLWIEK POWSTAŁ. :-) POZDRAWIAM WSZYSTKIE WAMPIRY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
DO FANKI POD OSŁONĄ NOCY: BEDZIE 2 SEZON? NAPRAWDE? TO WSPANIAŁE. KOCHAM TEN SERIAL MOONLIGHT TO WSPANIAŁY SERIAL OGLĄDAM GO OD PIERWSZEGO ODCINKA. SZKODA ZE SIE SKOŃCZYŁ TERAZ POZOSTAŁO NAM CZEKAC NA 2 SERIĘ LUB CHOCIAŻ POWTÓRKI :-) POZDRAWIAM WSZYSTKIE WAMPIRY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
PRZEPRASZAM ZE DWA RAZY, ALE JESTEM PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM I NIE MOGŁAM SIE NA POCZATKU POŁAPAĆ CO I JAK. MAM NADZIEJE ZE 2 SERIA BEDZIE JUZ NIEDŁUGO. WIECIE COS KONKRETNIEJSZEGO NA TEN TEMAT? NAPISZCIE. PROSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
CZESC. WLASNIE OGLĄDNELAM HAUSA ZA CHWILE 2 ODCINEK. PO MOONLIGHT TO CHYBA MÓJ ULUBIONY SERIAL. ZABAWNY I INTELIGENTNY ZARAZEM. A WY LUBICIE HAUSA? JEST KTOS WOGOLE NA TYM FORUM POZA MNĄ? HEJ WAMPIRKI! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
HEJ JEST KTOS NA TYM FORUM? CHYBA NIE ZAPOMNIELIŚCIE O MOONLIGHT :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralin
Do Beth13: Siostro, długo szukałam takiej kumpeli co by ponad wszystko ubóstwiała POD OSŁONĄ NOCY i do tego lubiła Housa. Tak przy okazji myślisz że Mick w drugiej serii stanie się znów człowiekiem, czy może przemieni Beth w wampira. Czekam na odp. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
MUSZE PRZYZNAĆ ZE DŁUGO MNIE TU NIE BYLO ALE NIE ZEBYM ZAPOMNIAŁA O ML. CO DO DRUGIEJ SERI, KOLEŻANKO, TO JESLI W OGOLE BEDZIE ( MIEJMY NADZIEJE) TO NIE SĄDZĘ ZEBY BETH BYLA WAMPIREM RACZEJ MICK ZNOW STANIE SIE CZŁOWIEKIEM CHOC MOZE NIE NA DŁUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma ktos moze link do tego serialu bo ja ogladnelam tylko cztery odcinki i nie moge znalesc wiecej i bardzo mi sie spodobal ale jestem za graniaca i w telewizji se nie obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agape88
Dziewczyny, ML (1 sezon) można sobie obejrzeć online na wielu sytronkach:) czekam i czekam na drugi sezon... to nie może być koniec bo płakać mi się chciało jak się dowiedziałam że nie ma 2 i nawet nie jest w planach.... Ktoś tu pisał że jest już 2 ale w USA, może da się skądś ściagnść? Fani łączcie się i może coś się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
mi tez brakuje tego serialu a czy w 2 serii MICKA bedzie grał ten sam aktor bo kiedys słyszałam ze mają go zmienić ale wtedy to nie byłoby to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisha V
Witam! ja muszę się przyznać, że niedawno co obejrzałam Moonlight i jestem zauroczona tym serialem! jest świetny jest w nim wszystko co potrzeba aby miło spędzić czas przez TV :) świetni aktorzy, konspekt dotyczący wampirów itp tak sobie myślała, że jeśli rzeczywiście jest w USA 2 sezon to może zjednoczymy siły żeby ściągąć i przetłumaczyć? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirek91
Kocham ten serial. Oglądałam go chyba juz z 10 razy. Mam go na płytach i ciagle nie mogę doczekać sie drugiego sezonu. Wariuje z niewiedzy czy powstanie czy nie :) Co tydzień szperam w internecie w poszukiwaniu nowych informacji co do serrialu. Wiem, że to nie jest normalne do konca.... Ale ja ten serial ubóstwiam jak również aktora który wcielił się w rolę Mick St. Johna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampierek 91
Nie no może nie az do tego stopnia, zebym stawiala ołtarzyki... no ale uwielbiam i tego sie bede trzymac :) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojajano
Chyba się już nie doczekam... A to był genialny serial, i uważam, że druga seria powinna powstać. Jak można ot tak go zakończyć w takim momencie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortal13
tak, ja tez bym chciała zeby powstał 2 sezon ale po takiej przerwie to chyba nie ma na co liczyć niestety. Świetnie ze tvp1 wyemitowało jeszcze raz 1 sezon ML, chociaz na powtórki możemy liczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ML <3
Jakieś zrządzenie losu bo ostatnio ciągle trafiałam na ten serial na tvp1 i tak strasznie mi się spodobał że nie chciało mi się czekać tydzień na następny odcinek wiec zaczęłam go oglądać w internecie. Przy ostatnim odcinku chciało mi się płakać pierwsze dla tego że wzruszająca scena była i że to ostatni odcinek : ( chcę więcej! Chce żeby wyemitowali 2 sezon najlepiej z tymi samymi aktorami bo jeśli zmienią to serial straci wiele na swojej wartość ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsd
Pierwsze 3 odcinki byly dosc drętwe -szczegolnie w momntach gdy jechali samochodem i nie ruszaly sie wlosy ni nic :D Obejrzalam jednak cala serie , szkoda ze nie ma 2 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie
Dzisiaj skończyłam oglądać na necie i na maksa się wkręciłam.Szkoda, że nie ma drugiego sezonu:( polecicie jakiś serial o wampirach?:) nie wiem, który warto oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renessme
też pokochałam ten serial pod osłona nocy nick jest zajebisty i ten jego przyjaciel. polecam też seriale czysta krew i pamiętniki wampirów, choć powiem szczerze ze książki pamiętniki są nie do pobicia czytałam je po całych nocach, zresztą jak zmierzch nic nie pobije tych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym chciała prosić o powtórkę chociaż tej jednej serii , bo bardzo mi się podobał. Podzielam zdanie innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co ukrywać ten serial był ciekawy połączenie serialu kryminalnego z wampirami no no ciekawe to wszystko było ale się skończyło a drugi sezon był ok ale trzeciego już nie zrobią a szkoda żal aktora grającego głowną postać oh zal :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Waszych wypowiedzi nie wynika , żeby mial być drugi sezon. Bardzo żałuję, i wielka szkoda, bo bardzo fajny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×