Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdasiowaLove

Na dobre i na złe. AdWi

Polecane posty

Gość AdasiowaLove

Witam. Czy są tu jakieś fanki AdWi z "Na dobre..."? Jeśli tak, to bardzo mi miło poznać ;) Chciałabym znać Wasze zdanie dotyczące tej pary. Jestem ciekawa, czy lubicie ich oglądać, co w nich lubicie, a może co Was drażni w tych bohaterach... Ja jestem wielką fanką AdWi :D Czekam na opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich uwielbiam ! Chyba zakochalam sie w Adamie :D Ale Wicky tez lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para napalonych szczeniaków, nie liczących się z uczuciami innych. Idole gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlusiaS
Nie przepadam za komentarzami typu tego powyżej, ale przejdę do sedna... Bardzo lubię parę Wiki+Adam, mam nadzieję, że po tylu przeciwnościach scenarzyści ich nie rozdzielą :) Wkurza mnie postać Anety, która na pewno łatwo się nie podda w walce o Adama. Jestem ciekawa, jak potoczą się dalej losy zakochanych w sobie dwójce lekarzy. Liczę oczywiście na parę komplikacji i kłótni w ich związku, ale z Happy End'em :D Dodam tylko, żeby autorka nie brała sobie tych obrzydliwych komentarzy do siebie, bo to forum już dawno przestało być miejscem kulturalnym. Nikt nie nadzoruje wpisów, więc naprawdę nie ma się czym przejmować. Ja chętnie z tobą podyskutuję na temat AdWi z "Na dobre i na złe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×