Odpowiedz na ten temat

Nadzieja i miłość nowy turecki serial

• fanka tureckich seriali 2017.09.07 [20:54]
    Może nie do końca nowy, bo z 2013 r., ale w tv nadawany dopiero od tygodnia oczko.gif
    Historia współczesnej patchworkowej rodziny z przedmieść Stambułu opowiedziana z perspektywy 23 - letniej teraz Umut. Przed laty jej mama, Zeliha, po śmierci taty Umut, wyszła ponownie za mąż za wdowca z trójką dzieci - taksówkarza Zafera. Umut miała wtedy 8 lat i niełatwo jej było wychowywać się z przyrodnim rodzeństwem i konfliktowym ojczymem... Pracująca w zakładzie fryzjerskim Umut zostaje poproszona, by wziąć udział w bankiecie organizowanym przez stałą klientkę zakładu, producentkę filmową Asude. Ma ona tam zastąpić modelkę. Na bankiecie pojawia się też pewien przystojny birbant i bogacz Ozan. Umut natychmiast wpada mu w oko. Postanawia być bliżej niej i zatrudnia się w tym samym zakładzie. Udaje też, że mieszka w pobliżu, aby z nią jeździć i wracać z pracy.
    Oglądacie?
  • gość 2017.09.09 [13:05]
    Moja mama ogląda więc i ja zerkam jednym okiem usmiech.gif . Zafer, Musa, Yelda i Zelda do utylizacji, świnie straszne jezyk.gif . Ozan ładniutki chłopak. Umut taka bidulka. Jej matce mam ochotę zrobić krzywdę, za to, że pozwala, żeby te ohydne dziady, Musa i Zafer tak nimi poniewierały zly.gif .
  • gość 2017.09.09 [16:55]
    Matka słaba jest, jest szantażowana przez męża ,że zabiła pierwszego, ojca Umut, boi się,że córka dowie się o tym, buntuje się w głębi duszy , ale nie ma odwagi, te niby siostry to
    latawice, widać to od razu, głupie i wredne
  • fanka tureckich seriali 2017.09.11 [13:57]
    Zafer jest obrzydliwy. Pamiętam jak kazał żonie, by ściągnęła mu skarpety(mimo, że miała zraniony palec i bez problemu sam mógł je sobie ściągnąć) to tylko trzepnął tymi girami i tyle. Pewnie nawet się nie myje dziad ohydny. Do tego złodziej - wykrada swojej pasierbicy pieniądze, bo swoją pensje prawdopodobnie przepija.
    Powiem szczerze, że trudno mi patrzeć jak w scenach w filmach i serialach kogoś leją, ale jak czworo facetów, których Musa wywalił ze swojej spelunki go lało, to aż miło było patrzeć. Szkoda, że Umut zareagowała, bo Musa już w dzisiejszym odcinku okaże jej ,,wdzięczność''.
    Zelda i Yelda to stereotypowe puste idiotki. Suma ich IQ nie wynosi więcej, niż poziom inteligencji pchły.
    Co do poprzedniego odcinka - były momenty. Szczerze mówiąc to byłam zaskoczona, że Umut taka porządna dziewczyna poszła na całość z Ozanem. Śmiać mi się chciało, jak Hale otworzyła drzwi, zobaczyła dwie pary butów i domyśliła się, co zakochana para wyprawia smiech.gif
  • gość 2017.09.11 [21:47]
    szkoda ze juz nie ma wspanialego stulecia
  • gość 2017.09.12 [15:03]
    O tak, Umut uratowała temu wstrętnemu Musie życie (a mogli zatłuc chama nieskrobanego na tej ulicy!), a ten jej ładnie "podziękował". W ogóle zaszokowała mnie reakcja Zelihy po słowach Umut, że "teraz ten porządny chłopak nie będzie mnie chciał". Głupie babsko zaraz odskoczyło od córki, jakby utrata cnoty sprowadzała trąd, wszystkie plagi egipskie i Armageddon na dodatek. Musa to już całkiem zachowywał się jak psychiczny. Mam wrażenie, że ten obwieś sam by się chętnie dobrał do Umut, bo kto normalny tak by przeżywał fakt, że dorosła dziewczyna poszła do łóżka z chłopakiem, którego kocha?Tym bardziej, że Musa taki jej brat, jak i mój jezyk.gif . Obcy facet włazi z brudnymi buciorami w prywatne sprawy PEŁNOLETNIEJ osoby. Granda.
  • fanka tureckich seriali 2017.09.13 [12:15]
    Ozan pobił się z Musą. Wcześniej oglądał w tv boks, więc chyba zapamiętał parę ciosów, dzięki czemu poradziłby sobie z Musą, gdyby nie policja.
    Zafer narobił Umut obciachu idąc do rodziców Ozana i szantażując ich. Zresztą co taki ćwok innego potrafi, niż przynosić wstyd rodzinie.
    Jedna z bliźniaczek - ta z rozpuszczonymi włosami - nie jest aż tak bardzo wredna. Można w niej znaleźć odrobinę współczucia.
  • gość 2017.09.13 [17:04]
    Matka Ozana też się nie popisała tą rozmową z Umut smutas.gif . Szkoda tylko, że Umut nie chce z nim rozmawiać. Przecież takie rzeczy należy od razu zweryfikować i wyjaśnić. No ale wiadomo, najpierw musi być dramatycznie, żeby potem bohaterowie mogli żyć długo i szczęśliwie.
  • fanka tureckich seriali 2017.09.13 [20:19]
    Na szczęście ten serial ma 33 tureckie odcinki, czyli 66 polskich, więc bohaterowie szybko będą ze sobą.
    Negatywnie zaskoczył mnie dzisiaj młodszy brat Umut - Ali. Rozumiem, że mogło mu się nie podobać, że siostra poszła do łóżka z niedawno poznanym facetem, ale przeszedł samego siebie. Dziewczyna mogła nie przeżyć, widział, jak ojciec i rodzeństwo ją traktuje, a on jej jeszcze dołożył.
    Mam wrażenie, że Yelda i Selda zazdroszczą Umut siły charakteru i tego, że nie boi się przeciwstawić Zaferowi i Musie. Dziwne tylko, że nie zauważają ceny, jaką ich przybrana siostra za to płaci.
    Matka Umut to nie wiem, czy bardziej fajtłapa, czy egoistka. Boi się więzienia, więc pozwala pomiatać sobą i córką jakimś dwóm obcym dziadom. Zgadzam się - jeżeli od razu by się zgłosiła i dostała karę więzienia, to Umut trafiłaby do domu dziecka, ale teraz, gdy jest dorosła i pracuje to nie ma problemu. Mogłaby nawet utrzymać swojego wyrodnego brata(a właściwie niech zostanie z ojcem, skoro wziął stronę brata-niedoszłego mordercy), a koszmar by się w końcu zakończył, ale wiadomo - to przecież serial i w dodatku muzułmańskie społeczeństwo.
    Rodzice Ozana - wielka szlachta zasrana. Ojciec jest bogaty, bo sam na wszystko zapracował. Ta, zapracował, mając takie bogactwo to albo kradł, albo miał kontakty z gangsterami, bo sam w dwadzieścia parę lat to mógłby się dorobić garba, a nie aż takiego majątku. A mamusia nadal traktuje synka jak małe dziecko i próbuje go przed wszystkim chronić. Szkoda, że te mamusie nigdy nie chcą chronić swoich dzieci przed cierpieniem spowodowanym nieszczęśliwą miłością.
    Mąż Asude to podła świnia. Że też rzucała przedmiotami w jego zdjęcie, a nie prosto w ten głupi łeb.
  • gość 2017.09.13 [23:33]
    O tak, Ali tez mnie dzisiaj wnerwił. Powinien w trąbę zarobić za swoją bucerę. Obrońca moralności się znalazł, strażnik siostrzanej cnoty pechowiec.gif . Mentalność jak ze średniowiecza.
  • fanka tureckich seriali 2017.09.14 [21:27]
    Dobrze Umut zrobiła, że wyprowadziła się z tej patologii. Nie żal mi matki, ani jej brata, że tam zostali. Dobrze też powiedziała, że nie ma matki.
    Wydaje mi się, że Ali jest trochę rozdarty - kocha Umut, ale z drugiej strony jego siostrami są także Yelda i Selda, bratem Musa, a ojcem Zafer. Oni również wpłynęli na jego poglądy i podejście do życia.
    Marzeniem Musy prawdopodobnie jest zostanie eunuchem, ale nie może go zrealizować, gdyż Imperium Osmańskie dawno upadło, więc pilnuje dziewictwa swoich sióstr.
    Ozan to faktycznie zaczyna się zamieniać w młodego Wertera. Tyle, że ukochana Wertera nie odwzajemniała uczuć, a Umut go kocha. Nie dał jej szansy an wytłumaczenie się, a zgrywa wielce pokrzywdzonego.
  • gość 2017.09.15 [08:47]
    Musa eunuch - smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . W sumie to wystarczy ostry nóż i parę ruchów, żeby jego pokątne marzenie się spełniło. Będzie miał jak za czasów Imperium.
    Ten oskarżycielski ton Alego we wczorajszym odcinku mnie rozwalił. Wszystkie wartości wpajane mu przez siostrę legły w gruzach tylko dlatego, że ta poszła do łóżka z facetem. Ratunku!Chyba mniej by przeżywali, gdyby im powiedziała, że wymordowała pół miasta.
    Miny Zafera i Zelihy, gdy Umut im oznajmiła, że nie ma rodziny - bezcenne. Oni naprawdę byli przekonani, że ona potulnie wróci na górę i dalej będzie znosić tę patologię. Dziwię się tylko, że nie uciekła lata wcześniej, no ale taki scenariusz. W każdym razie Zeliha tak zawiodła jako matka, że głowa mała.
  • Edziaaaaaaaa 2017.09.15 [08:50]
    To jest turecki serial? Widzialam w info i myslalam ze jakis kolejny denny polski gniot, ale jak turecki to moze zacznę ogladac, bo Zraniona Milosc się konczy smutas.gif
  • fanka tureckich seriali 2017.09.16 [21:55]
    Myślę, że weterynarz mógłby zrobić z Musy eunucha. W końcu jeżeli kastrują zwierzaki, to takiego potwora tym bardziej powinni, by się nie rozmnażał - dla dobra społeczeństwa.
    Edzia - tak, to turecki serial. Zranioną miłość też oglądam i zastanawiam się, czy dadzą jakiś inny turecki serial, gdy się skończy 1 sezon.
    Ale z tego Zafera świnia. Beknął na cały głos po tym jak się nażarł. Już widzę jak on, Musa i te dwie pijawki kwiczą jak świnie, gdy Zeliha wlewa im żarełko do koryta.
    Najlepsza jest chyba Hale smiech.gif Prawie referat wygłosiła na temat powitania ,,dobry wieczór'', gdy dwóch gostków próbowało poderwać ją i Umut smiech.gif
    Niech tego Ozana już nie pokazują, bo mam ochotę go kopnąć tam, gdzie siedzi. Gdy tak patrzę, jak przeżywa swoją głupotę, to mam wrażenie, że nie może jeść śniadania, obiadu, ani kolacji, bo myśli o Umut, a w nocy nie może spać, bo jest głodny.
    Szkoda, że Asude nie udało się doszczętnie zniszczyć samochodu mężusia i że ją nakryli.
  • gość 2017.09.20 [22:40]
    wie ktoś gdzie można oglądnąć z lektorem po rosyjsku
  • gość 2017.09.22 [18:49]
    wygląda na to że nikt nie ogląda bo brak jest komentarzy
  • Edziaaaaaaaa 2017.09.22 [21:53]
    Ja obejrzałam jeden odcinek, ale po połowie mnie zmuliło.
  • gość 2017.09.23 [18:50]
    nie jest taki zły da sie oglądać ale nie ma jak fatma była
  • gość 2017.09.24 [07:32]
    gość 2017.09.20 [22:40]
    https://youtu.be/AHNCMOSz6-0
    To link do pierwszego odcinka tego serialu po rosyjsku.
    Kolejne też są.
  • gość 2017.09.24 [17:10]
    do gość 2017.09.20 [22:40] tak tylko 10 odcinków jest z lektorem reszta z napisami a czytanie już tak nie idzie w rozum jak słuchanie
  • kwiat pomarańczy 2017.09.25 [15:28]
    "Rodzice Ozana - wielka szlachta zasrana. Ojciec jest bogaty, bo sam na wszystko zapracował. A mamusia nadal traktuje synka jak małe dziecko i próbuje go przed wszystkim chronić"
    Korkmazowie to rodzina z wyższych sfer. I to że są bogaci nie jest niczym złym. a to,zę chcą ochronić jedynego syna przed niedobrym dla nich wszystkich wyborem też jest rzeczą naturalną. Starali się o niego kilkanaście lat. Pewnie stracili już nadzieje na bycie rodzicami więc można sobie wyobrazić jak wielką radością i oczkiem w glowie jest dla nich Ozan.
    Słuchajcie , pomyślcie jeśli któraś z czytających jest matką to łatwo wczuje się w sytuację w jakiej znaleźli się Emel i Ragip. Ktora z nas chciałaby żeby syn zadawał się z dziewuchą z patologicznej rodziny. Czy my nie zrobiłybyśmy wywiadu na ich temat ? postąpiłybyśmy identycznie i tak samo by nas diabli brali. Wyższa sfera i margines społeczny. Nie ukrywajmy, przecież to wstyd przed całym światem, rodziną ,znajomymi. Co oni sobie o nas pomyślą ? Przecież to towarzystwo nie jest dla nas. Synowa może być ok! ale pozostaje jej rodzina z ktorą chcemy czy nie chcemy musimy mieć kontakt . Ja np. nie chciałabym spotykać z teściem alkoholikiem, bratem złodziejem itp. Dlatego rozumiem niechęć do Umut na dzisiejszy czas. Akcja się rozwinie to wtedy i moje przekonanie się zmieni.
  • gość 2017.09.25 [18:26]
    No tak, ale przecież Umut nie jest niczemu winna, że Zafer to cieć i pijus, a Musa menda i agresor. Ponadto to nawet nie jest jej rodzony ojciec ani brat. Ona sama nie jest jakąś patolką, uczy się, pracuje, a kto wie, może nawet zostanie gwiazdą filmową oczko.gif .
  • gość 2017.09.25 [18:27]
    Aha, no i przecież nawet Umut nie chce mieć do czynienia z Zaferem i Musą, więc tym bardziej Emel i Ragip by nie musieli.
  • kwiat pomarańczy 2017.09.25 [18:31]
    "Muszę stanąć na własnych nogach" - coś wam to mówi?kojarzycie zbieżność przypadków ale co się dziwić - ta sama wytwórnia, nawet ten sam lektor
    Spodobała mi się scena w szpitalu. Ozan trzymał dłoń Umut gdy wszedł ojciec, przytrzymał gdy weszła matka !!!!
    Asude ta babka ma gust i klasę. Jak Mete mógł zostawić taką fajną kobietę.
    Tak się zastanawiam ,ile lat może mieć Zeliha? Umut ma niby 23, gdy ją urodziła to podobno była mloda, więc pewnie ok.20 lat.No to siłą rzeczy nie powinna mieć więcej niż 45lat.Moim zdaniem wyglada na 50+i to sporo. Bliżniaczki są młodsze od Umut.Nie wiem ile im dać? 18-19 ? Będzie taka scena gdzie przyjdą prosić o rękę Yeldy i Zeliha będzie miala wątpliwości czy to dobre rozwiązanie bo ona jest jeszcze taka młoda.
  • gość 2017.09.25 [19:27]
    Bliźniaczki nie są córkami Zelihy, więc ich wiek nie ma znaczenia usmiech.gif . Jedynym wspólnym dzieckiem Zelihy i Zafera jest Ali, on ma około 15 lat. Aktorka grająca Zelihę miała w serialu 48 lat, rzeczywiście poważnie wyglądała, chyba że ją postarzyli celowo, żeby wyglądała na sponiewieraną.
  • gość 2017.09.25 [19:30]
    stać twardo na własnych nogach to ciągle powtarzala Nur i przez to ciagle klócila się Yitem. i chyba w tym przypadku bedzie tak samo
  • fanka tureckich seriali 2017.09.25 [19:53]
    kwiat pomarańczy - Nie można skreślać dobrej dziewczyny za to, że pochodzi z patologicznej rodziny. Przecież ona jest inna. Z drugiej strony Zafer i Musa to żadna rodzina Umut.
    Co do wieku bliźniaczek - serial jest z 2013, więc zakładając, że przedstawia 2013 r, a bliźniaczki mówiły, że urodziły się w 1991, to znaczy, że są o rok młodsze od Umut, więc mają 22 lata. Zeliha może wyglądać na starszą, bo nie ma łatwego życia - ciężko pracuje, jest nieszczęśliwa i w przeciwieństwie do matki Ozana nie stać ją na drogie kremy przeciwzmarszczkowe.
    Dzisiaj rozwaliło mnie szczere wyznanie Zelihy ,,Cieszyłam się, że jestem w ciąży, bo wtedy nie miałam miesiączki, podczas której bardzo bolał mnie brzuch''(może nie w słowo w słowo, ale sens ten sam).
  • kwiat pomarańczy 2017.09.25 [20:08]
    Ja nie skreślam ludzi z nizin społecznych bo sama nie pochodzę z arystokracji ale to Korkmazy nie chcą Umut. Ojciec chyba nawet próbuje zrozumieć miłość syna do niej.Może kiedyś sam taką nieszczęsliwą przeżył.
    Umut nie chce kontaktowć się ani z Musą ani tym bardziej z Zaferem ale co z tego. Zafer zrezygnuje i wyrzeknie się jej. Nigdy . On uważa ją przynajmniej przy obcych ,że to jego córka. Emel już ma go na karku a co by było gdyby stali się rodziną?
    Bliźniaczki miałyby 22 lata? Coś takiego ?! Dla mnie ich zachowanie i sposób rozumowania świadczy na 15.
    Biedna Zeliha nie miała pojęcia o ciąży . Co się dziwić - u nas też zdarzają się takie przypadki !
  • gość 2017.09.25 [20:56]
    widze ,ze troche sie ruszylo na tym forum wiec chyba sie do was dolącze. jestem fanka "tylko z toba" i "krolowej jednej nocy". to byly dla mnie najlepsze, ukochane seriale . nie myslalam ze jeszcze jakis inny mnie zauroczy. no i stalo sie tak ze milosc i nadzieja jest teraz dla mnie nr 1. bardziej podoba mi sie Hakan niz Ozan i chcialabym aby Umut wlasnie z nim byla.
  • kwiat pomarańczy 2017.09.25 [21:03]
    Zapraszamy ! Zapraszamy! Im więcej nas tym ciekawiej ale wybierz sobie jakiś charakterystyczny nick , żeby było łatwiej się kontaktować.
  • fanka tureckich seriali 2017.09.25 [21:31]
    gość dziś [20:56] Ja też wolałabym, żeby Umut była z Hakanem, a poza tym najbardziej podobały mi się te seriale, które wymieniłaś usmiech.gif
    kwiat pomarańczy - Nie napisałam, że skreślasz ludzi, ale ewidentnie robi to Emel. Skoro Umut nie znosi ojczyma i przybranego brata to rodzina Ozana wcale nie musiałaby się z nimi spotykać. Jej rodziną są jedynie matka i młodszy brat.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...