Odpowiedz na ten temat

NAJGŁUPSZE REKLAMY

• gość 2013.08.04 [22:51]
    Jako że zniknął poprzedni temat o najgłupszych, najgorszych, powodujących odrazę i niechęć reklamach (telewizyjnych, radiowych i innych), zakładam nowy.
    Najgorsze reklamy w tv z ostatnich dni dla mnie:
    - Tymbark i koneser, a raczej głupawa rodzinka i dziewczynka na końcu mówiąca "tata to prawdziwy neseser!".
    - Proliver: po co ta kobieta gotuje, skoro mąż nie może nic tknąć, bo to niezdrowe, szkodzi na wątrobę, tłuste?
    - Reklama jakiegoś specyfiku do łykania na nadmierną potliwość... Beznadzieja, wciskają kit ludziom smutas.gif
  • Zobacz także:

• gość 2013.08.05 [11:33]
    reklama podpasek always wszystko na tip top!!!! ku*wa -,-
    wonga.com ...
  • gość 2013.08.05 [12:39]
    Dla mnie najgorsza jest reklama Vanishu!! Po prostu te lalki ubrane na różowo i usuwajace "trudne" plamy w 3 sekundy, wkladaja bluzke, zakreca w wodzie oczywiscie z cudownym odplamiaczem i plama schodzi... Nie moge patrzec na te reklamy!!!
  • gość 2013.08.05 [12:43]
    zgadzam się z reklamą tej baby co gotuje. Po cholerę gotuje? Sama to żre?
    I druga reklama nie wiem cyfry plus chyba o tych ogladanych meczach co już były
  • gość 2013.08.06 [16:02]
    reklama nimm2 i te dzieciaki "a więęęc" i ten co gada "no powiedz cos" jest taki brzydki. beznadziejna reklama
  • gość 2013.08.06 [16:10]
    Najgorsza reklama to Pepsi wyzwanie smaku. Boże kto tę reklamę wymyślił? A jak słyszę "zasłona dymna" to szlag mnie trafia na miejscu.
    No i oczywiście reklama Nimm2 lizaki.
  • gość 2013.08.06 [16:13]
    Najgorsza to reklama jogurtu naturalnego Bakoma. Spójrz zwykły jogurt cieknie, spływa i odbiera potrawą ładny wygląd. Nie nie niepechowiec.gif
  • gościniec 2013.08.07 [15:53]
    wykopano kamienny leżak - "źródło świadomego łomżingu" jezyk.gifjezyk.gif
    krew mnie zalewa, jak to widzę pechowiec.gifpechowiec.gif
  • dhghd 2013.08.07 [16:45]
    reklama jakiegos proszku do prania (chyba), gdzie facet jest "kura domową" a co najlepsze wie ja zapleść warkocz w kłos lub dobierany haha strasznie mnie ta reklama irytuje
  • gość 2013.08.07 [17:21]
    mnie tez wkurza ta reklama proszku, ale najbardziej to w jaki sposob ta gowniara wymawia "kuułosa" pechowiec.gif
  • gość 2013.08.08 [13:23]
    Pisałam o tym "kuuuosie" w poprzednim temacie o głupich reklamach, to jakaś się oburzyła, że ta reklama jest spoko, bo pokazuje, że nie tylko kobiety się zajmują domempechowiec.gif
  • dziewczynywczerni 2013.08.08 [13:35]
    reklama bakomy o tym jogurcie co wygląda brzydko , a na koniec dodają nowość zsiadłe mleko...no tak to prawdziwa nowość.
    reklama heyah z bobasami (złoty co się zlał w galoty i ta z diabłem) ta reklama jest najgorsza ze wszystkich!
  • gość 2013.08.09 [01:00]
    reklama z kuuosem moglaby ujsc gdyby nie ta dziewucha i jej tepy sposob wymowy
  • gość 2013.08.16 [10:20]
    reklama podpasek always "bliżej, bliżej"... i ta d**a w spódnicy sunąca niemal po twarzy innej z dziewczyn w aucie pechowiec.gif
  • gość 2013.08.16 [10:27]
    Reklama antyperspiranty z tym wyrwanym dzwonkiem.
    Nie mogla kurr... poczekac az on zejdzie i powiedziec ze sie dzwonek popsul? Lepiej wyrwac go komus?
    Idiotyzm ;/
  • tablety_uspokajające 2013.08.16 [12:01]
    Zdecydowanie reklama "Tabletów uspokajających". Wkurza mnie tam wszystko, włącznie z muzyczką. Rozpuszczone bachory które nie potrafią chwili usiedzieć na miejscu, a uspokoić je może tylko najnowszy cud techniki. Rodzice bezradni, ale wystarczy dać dziecku jakiś ogłupiacz i już jest spokój. A najbardziej mnie chyba wkurza że nie w świecie reklamy, a w realnym świecie, wcale nie jest lepiej- ile razy rodzic zamiast zrobić z dzieckiem coś konstruktywnego sadza je przed TV żeby oglądało ogłupiające kreskówki? Ile teraz takie dzieciaki spędzają przed kompem? No i przede wszystkim- dziecko koniecznie "musi" (wg niego oczywiście)mieć najnowszy model jakiegoś sr.aj-fona, żeby liczył się wśród innych, bo bez tego jest nikim. I oczywiście dostaje, bo o co gówniarz poprosi (albo wręcz zażąda), mamusia z tatusiem zawsze spełnią.
    Poza tym, w ogóle wkurza mnie obraz uśmiechniętej i szczęśliwej do wyrzy.gania rodzinki w reklamach- tatuś, mamusia, synek i córeczka, ale to już pewnie jakieś moje osobiste przekonania smiech.gif
    Wywnętrzyłam się trochę, wybaczcie. Może przesadziłam ciut...
    Ale naprawdę nienawidzę tej reklamy!
  • gość 2013.08.16 [15:13]
    Trochę Ci się ulało, ale w sumie to całą prawdę piszesz smiech.gif
  • gość 2013.08.16 [17:50]
    Reklama ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia na wypadek śmierci. Dramat...
  • gość 2013.08.16 [17:52]
    Nienawidzę reklamy łomżing, plażing, kocing na trawingu. Co za idiota to wymyślił? Nigdy nie kupię tego piwa pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif
  • no i co jeszczee 2013.08.16 [19:54]
    Moim zdaniem wszystkie reklamy Nutelli są głupie. Jak zwykły czekoladowy krem do kanapek może tak łączyć członków rodziny? Bez przesady pechowiec.gif i ten ojciec gapiący się na córeczkę jak pedofil, brrrr
  • gość 2013.08.16 [23:28]
    aktorka z Klanu , Donata z misiem
    na blinku śmieszna, dziewczyna dzwoni do drzwi długo
    urywa klamkę , stres! pocimy się
  • gndhvh 2013.08.16 [23:38]
    to samo myslalam o tej babie z Proliver!! smiech.gif
    x
    dla mnie najglupsze reklamy to plynu Perwol! smiech.gif idziesz na koncert fotrepianowy/skrzypkowy/teatr/opere i do torebuni wkladasz butle plynu do plukania bo a nuz ktos moze ci zarzucic ze faktycznie stac cie na nowe ciuchy!! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    x
    x
    x
    x
    a ostatnia reklama kremu do twarzy Nivea - hydroefect to pokaz jak maja ludzi za debili - EFEKT WODY na twoja skore (bo tak sie to tlumaczy) powiedzcie co robi woida ze skora?!
    kto siedzial dluzej w wannie wie doskonale co woda robi ze skora, i nie, na bank jej nie nawilza jezyk.gif
  • gość 2013.08.19 [16:58]
    Reklama Camilli.Denerwujace jest to jak pod koniec jakies dziecko mowi bhawo,bhawo czy cos w tym rodzaju.W jakiejs innej reklamie tez bylo cos podobnego.
  • Pancerna Kołdora 2013.08.19 [17:01]
    Oreo,
    wszelkie reklamy o grzybicy pochwy,
    reklamy środków do seksu,
    ten obrzydliwy czarnuch,
    gołe d*pska dzieci pechowiec.gif
    grr
  • saskia233 2013.08.19 [17:04]
    ja nie moge patrzec na reklamy playa pechowiec.gif nienawidze tej tepej blondyny i tego koscistego pajaca pechowiec.gifpechowiec.gif a o babce od prolivera mialam podobne przemyslenia smiech.gif nawet ostatnio ojca sie pytalam czemu ona pichci takie tluste gowno skoro maz nie moze tego jesc? nie znalazl na to odpowiedzi jezyk.gif
  • saskia233 2013.08.19 [17:06]
    o z grzybica pochwy przeginaja pechowiec.gif niedlugo dojdzie do tego ze pokaza na zywo na jakiejs kobiecie jak ten szit na grzyby aplikowac sobie do pochwy pechowiec.gif
  • gość 2013.08.19 [17:06]
    najglupsza reklama to jak gada Komorowski
  • saskia233 2013.08.19 [17:09]
    o i jeszcze szampon DX2 "ale przeciez Tobie nie wypadaja wlosy" pechowiec.gif
  • Pancerna kołdora 2013.08.19 [17:09]
    Moim zdaniem powinni te reklamy o grzybicy usunąć, jest ich chyba z 5 pechowiec.gif
    Wstydzą się tylko kobiety, że faceci słyszą o takich intymnych sprawach pechowiec.gif
    grr
  • autorka to ja 2013.08.19 [17:10]
    Ostatnio mega denerwuje mnie reklama jakiegoś płynu do wc, co mówią, że ludzie zostawiają różne ślady, a potem koleś siedzi na wc i mówią, że pewnych śladów nie chciałbyś oglądać...Masakra!!!!
  • gość 2013.08.19 [22:49]
    wnerwiają mnie reklamy wonga.com (kreskówkowe postaci w reklamach zrobiły się już nudne), play też mnie dobija, ta blondyna jest żałosna. "Zasłona dymna" i pepsi też porażka, nutella nie lepsza. Dużo by wymieniać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...