Odpowiedz na ten temat

NAJGŁUPSZE REKLAMY

• gość 2017.08.09 [17:57]
    ludzie piany dostaję gdy widzę mutanta bełkocącego "mamo a dYlaczego wujcio pawcio>> wuj wie c tam, co ta tępa tzipppsko bądź wuj wymysłił to guano? I puszczają ten syf co kwadrans!
  • Zobacz także:

• gość 2017.08.09 [23:49]
    Reklama coli z aplikacją whoa. Na początku widac laskę w samochodzie, pijącą colę, a potem drącą się z rękami w górze. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ta dziewucha jest brudna i okropnie śmierdzi jej spod pachy jezyk.gifsmiech.gif .
  • gość 2017.08.09 [23:56]
    Pani Małgosiu!
    Pieńkowska po tabletkach postivum jest nienaturalna jakby ćpała, oszczędzaj nerwy
  • gość 2017.08.11 [00:22]
    Obrzydliwa i usiana brodawkami baba z reklamy plynu do demakijażu garnier. Wyglada jak kosmitka albo inne niewiadomo co.
  • dzika żmija 2017.08.11 [12:40]
    Mnie też załamał ten dialog z reklamy cośtam skurcz i zgadzam się z wszystkim co napisaliście. To samo cydr lubelski, po pierwsze w ogóle nie wiadomo o co tam naprawdę chodzi, dlaczego ojciec ma wydziarane jakieś dwie baby, a ten ton którym typ narrator wypowiada "nie filtrujemy" (i to aż dwa razy) brzmi tak jakby pokładał się po chodniku rzygając i jednocześnie próbował powiedzieć "ale ja nie jestem pijany"
  • dzika żmija 2017.08.11 [12:52]
    ktoś napisał o tej dziuni, która grała już chyba w piętnastu reklamach (ta szatynka z grzywką na pół czoła). Wyliczyłam w ilu dziełach zdążyła się do tej pory pojawić i wyszło nie tak dużo, a i tak mam wrażenie, że widzę ją non stop - pionierska reklama brawo ja plusa (pierwszy raz jak usłyszałam ten slogan skojarzyło mi się z serialem disneya nie ma to jak hotel i bohaterką London, która często wypowiadała to zdanie w wersji "hurra ja"), dalej kisiel z łyżwami, mcdonald i prowident. Tak się zastanawiam ile by mi musieli zapłacić, żebym zareklamowała cokolwiek, chyba ze sto tysięcy. A jakby kazali mi zagrać w czymś żenującym (90% reklam) to nie zgodziłabym się za żadną kwotę.
  • Edziaaaaaaaa 2017.08.11 [18:02]
    To ja wlasnie ostatnio wyliczalam w ilu reklamach ona grala smiech.gif Strasznie mnie ta dziunia irytuje i sprawia wrazenie kompletnej idiotki, zwlaszcza w tym biotebalu, jak tak rozwiera ryja i gapi się jak wol na malowane wrota smiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:16]
    A propos Biotebalu, to to ryże czupiradło na rowerze wygląda jakby piorun w szczypiorek walnął. To mają być ładne włosy do reklamy?!
  • gość 2017.08.13 [00:51]
    Iladiam 40 plus, iladian pregna, lactacyd,no tak bo to sztuka umyć pipsco bez tych specyfikow, az ginekolog musi doradzac.
  • gość 2017.08.13 [14:25]
    Środek na zaparcia reklamowane przez tę idiotyczną parę i ta głupkowata piosenka. Wrrrrrrr
  • dzika żmija 2017.08.13 [20:43]
    O tak, czupiradła z Biotebala są koszmarne. Wszystkie baby zachwalające ten specyfik jak na złość mają trzy włosy na krzyż. Najpierw ta pseudo fryzjerka z popalonymi odrostami, a teraz ta z lokami, które wyglądają jak peruka ze sklepu po 4zł. Chociaż w sumie można powiedzieć, że chociaż nie obiecują cudów na kiju, tak jak w reklamach szamponów albo farb do włosów. Albo tuszów do rzęs. Pamiętam już jako dziecko irytowało mnie że niby reklamują tusz, a baba ewidentnie ma przyklejone sztuczne rzęsy i to nawet nie takie dyskretne, tylko mega szczoty.
  • gość 2017.08.13 [21:43]
    Oblesni faceci z reklamy Selgrosa - won.
    Zwlaszcza ten "Mareczek" któremu siwe kłaki wystają spod czapki. brrrrr
  • Edziaaaaaaaa 2017.08.13 [22:57]
    I znowu w reklamach ciągle widzę tego ponurego pedala w obcislych gaciach ktory wachluje sobie łapą przy d***e zeby odgonic smrod. pechowiec.gif Nie moge sie na to patrzec, po prostu odrzuca mnie. Zastanawia mnie tylko jak mozna tworzyc takie niesmaczne odrażające reklamy. Czy ci ludzie nie maja zadnego poczucia estetyki?? pechowiec.gif
  • gość 2017.08.14 [09:34]
    Niech pokażą reklamę Pawłowicz żrącą hamburgera, okropnego babsztyla, stukniętą idiotkęlapka.gif
  • gość 2017.08.14 [15:59]
    Kto wybiera takie brzydkie babska do reklamy Biotebalu?
    Ruda, nastroszona, blada wywłoka, fryzjerka zachwycona jaka to ona super opalona (?) a ta ma wypowiedzieć dwa słowa na krzyż i jeszcze nie potrafi "no ja wypoczEAm, ale moje włosy?"pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif Naprawdę tak ciężko powiedzieć wypoczęłam zamiast wypoczeam?pechowiec.gif widać, że jej mózg też wypoczywapechowiec.gif i potem jak jedzie na rowerze niby już z super włosami po zażywaniu Biotebalu, szopa ma maxa, że aż żal na to patrzeć! I takie coś reklamuje lek na super porost włosów?
    A Halitomin to jakaś masakra, smarkacz mówi ciotce, że śmierdzi jej z pyskapechowiec.gif i jeszcze jakaś inna jego ciotka zaraz jej radzi zażywanie Halitominu irytującym głosem 10 letniej słodkiej dziewicy, równie irytującym co głos w reklamie Hepasliminu "jestem w stanie je zaakceptować"pechowiec.gif
  • Edziaaaaaaaa 2017.08.14 [17:20]
    A swoja droga to gowno hepasliminu to juz stara reklama. Ila ma? 3 lata?
  • gość 2017.08.14 [20:18]
    Do galerii biotebalowych "piękności " dołączyła kolejna - blondyna, która wygląda, jakby jej te liche kudlęta obciął nie fryzjer, a pijany norweski drwal, siekierą i na dodatek po ciemku.
  • gość 2017.08.14 [23:39]
    Niedługo jak beda reklamować specyfiki na sraczke, to bedzie siedział osobnik na kiblu, a do tego odgłosy srania! Reklamy sa okropne. Ten ponury padał w leginsach jakie miny robi, przyklada pięść do mordy i się krzywi, jak mu nie dobrze, a potem macha łapskiem przy dooooopie, rzyg! Do tego reklamy na erekcje fiutow, zapalenia i grzybice pochwy fuuuuu!
  • gość 2017.08.14 [23:41]
    Ostatnio jadłam a tu reklama, gdzie dwóch wyploszy gada, o smrodzie z pyska i oczywiscie niesmiertelny halitomin. Aż się jeść odechciewa.
  • gość 2017.08.15 [11:49]
    Bohaterki Duofemu.Szkoda tylko,że nie występują pod własnym imieniem.Znane aktorki a udają kogoś innego.
  • gość 2017.08.15 [17:20]
    Durna reklama Lacalut active, gdzie dwie pary przy kawie, rozmawiają o nieświeżym oddechu i krwawiących dziąsłach. Kiedy ta babka opowiada że ma paradontozie, para na przeciwko jest w takim szoku jakby poinformowała ich że ma raka z przerzutami na mózgu...
  • Edziaaaaaaaa 2017.08.15 [18:00]
    Az dziwne ze nikt jeszcze nie wspomnial o tej infaltyjnej reklamie, jak to szlo? pechowiec.gif
    Jestem przy tobie gdy dobrze i zle
    Tule nad ranem twoj brzuszek laskocze
    To male rzeczy a tak wazne sa
    By pomoc rosnac ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    Ja p*****le nie da sie tego sluchac pechowiec.gif
  • gość 2017.08.15 [18:53]
    Ja się przy tej wyżej wspomnianej reklamie cofam w rozwoju. Naprawdę, jej idiotyzm powoduje obumieranie komórek mózgowych.
  • gość 2017.08.16 [09:15]
    Bardzo mnie dziwi, że jeszcze nikt nie napisał o reklamie Teva coś tam, gdzie występują bliźniaki:/ Kiedyś były inne bliźniaczki, teraz zastąpili je innymi, blond grubaskami no i jeszcze para facetów bliźniakówpechowiec.gif Nie wiem która para głupsza, w każdym razie jak słyszę "wyglądamy z siostrą/bratem tak..." i widzę te wykrzywione miny to...:[ i to sztuczne wymienianie zalet ich super lekówpechowiec.gif
    A właśnie chciałam wysłać tego posta i leci reklama, która mnie max wkurza - Lewandowski pokazujący swoje dziury w nosie do kamery bo goli brodę:/ obrzydza mnie ten facet sam w sobie, a tu jeszcze wygina ryjem do kamery i pokazuje zawartość swojego nosapechowiec.gif rzyg....
  • Edziaaaaaaaa 2017.08.16 [09:40]
    Tak wlasnie mialam napisac o tej powyzszej reklamie o grubych blizniaczkach pechowiec.gif
    Oba nasze leki zawieraja ta sama ilosc tego i tego
    Oba produkowane sa przez znane firmy
    Tyle ze moj jest tanszy!
    Trrrrrrrrrrrrrrr!
    To jakas nowosc?
    Po czym zamiast odpowiedzi pada zdanie "costam zdrowie w dobrej cenie" pechowiec.gif
    I przed chwila widzialam reklame na watrobe chyba, gdzie facet siedzi na kanapie i mowi
    Kochanie czuję się jakbym mial stukilowego faceta na kolanach pechowiec.gifpechowiec.gif
  • llllllllllll 2017.08.16 [10:29]
    cha cha cha cha cha
    cha cha cha cha cha
  • gość 2017.08.16 [11:07]
  • gość 2017.08.16 [20:24]
    Edziaaaaaaaa musisz mieć bardzo nudne życie, skoro tyle tv oglądasz smutas.gif
  • gość 2017.08.17 [00:01]
    To prawda, odbiło jej zupełnie , wybrzydza wszystko, sama nie jest lepsza, czepia się inności ludzi, używa wulgarnych słów, ma w głowie siano
  • gość 2017.08.17 [07:58]
    Czy możecie pisać na temat? Rozmawiamy tu o reklamach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...