Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Najnormalniejsza osoba w Pierwszej Miłości!

Polecane posty

Gość anusia anusia anusia

O ile takowa jest. Proponujcie. Ja proponuję Renatkę, nauczycielkę geografii. poza nią cała reszta jest jakby przygłupami byli jakimiś. Chociaz gdyby nie te jego niektore nienormalne zagrywki co do Olki np, to uwielbiam Króla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łazankowa była
barwną postacią:), kobieta z jajami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
ej ej helloł.. a ja nie kojarzę tej baby, to ta co Patryk wynajmował u niej pokoj? :D Ale to powazny temat :D a nie o babach ktore boja sie ladowania UFO w pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
ze ja glupia pipa? :D no wiesz :D Sory ja w Wadlewie to tylko na maciorki zwracam uwage :D Ejj skad wzial sie Twoj nick? bo kojarzy mi sie z ta piosenką o cinquecento :D nie wiem czy wiesz o co kaman :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
no ostatnio się wyrobił nawet, przyznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
Kingusie to ja bym najchetniej walnela w ten wiecznie niezadowolony ryjek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się wyciszyła,a pamiętacie poczatkowe odcinki jak Kinia była nastolatką i dawała w kość rodzicą i nauczycielce,że o Majce nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłu robal
Majeczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
ja wlasnie poczatkowych nie ogladalam :) ogladam z połtorej roku, moze dwa. Majka to juz w ogole... wrrr... jakbym spotkala ta aktorke na ulicy kiedys to chyba naprawde bym sie nie powstrzymala... :D Wiem, wredna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioj
jak mozna ogladac tak durny serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
wciaga, powaznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co oglądali Pierwszą Miłośc od samego początku powiem tak. 1) Szkoda ,że Mateusz Janicki nie wystepuje już w serialu ale nasz obecny Paweł tez jest niezły 2)Ciekawe czemu scenarzysci przestali kręcić odcinki w studni i wogóle zrezygnowali z wątku Magdy Cegielskiej-kumpeli Kingi 3)Zastanawiam się czemu zamkniętą wątek rodziny Świątczaków-sąsiadów Żukowskich.Agnieszka poszła do więzienia za morderstwo i od tego czasu cisza o jej postaci. 4)Łukasz Dziemidok czyli Patryk na poczatku serialu grał Ziuka -kumpla z paczki Kingi a teraz całkiem inna postac ale jak widac o dobrych aktorów ciężko 5)No i ostatnie kiedyś w serialu pokazywali wadlewo były postacie typu : Andrzej,Aneta ,Rajmund Schmit,Dziadek Marysi i jeszcze wielu innych .W sumie akcja połowy serialu rozgrywała się w Wadlewie a połowa we Wrocławiu a teraz wioskę żadko pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się całkowicie z
powyższą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiałek jest fajny
taki chłopek roztropek.:) Siedział w domu i nic nie robił, jadł i pił. Pamiętacie jak Arur ćwiczył dykcję, Bartek śmiał się z niego. Mandaryna grała z nim scenę łóżkową, on nie chciał zdjąć majtek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×