Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filuterna

napisy CSI Miami

Polecane posty

pilnie poszukuje napisów do 4 sezonu CSI Miami :) bede bardzo wdzieczna ! mail moj: lilkalo@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcinha
Poszukuje napisów do 5 sezonu CSI: Miami :) Karcinha@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch23
Pomozcie!Poszukuje napisow do 1 sezonu CSI:MIAMI do 7 odcinka :(. Szukalam juz chuba wszedzie i tyklo na Napi-projekt sa ale nie zgrane z czasem!Z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch23
witch23@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretks84
poszukuje napisów do csi miami 5 mogłby ktos przeslac mi je na poczte byla bym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diksia
Hejka wszystkim! Czy moze mi ktoś odpowiedzieć, który sezon leci teraz w Polsacie, bo się pogubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diksia
Hello! Ma może ktoś napisy do 5 sezonu odcinków 16-24. Jeśli tak, byłabym wdzieczna, jakby ktoś mi je przysłał na pocztę. Mój adres to: diksia@poczta.onet.pl Z góry wielkie dzięki! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO. Poszukuje napisów do pierwszego sezonu csi: miami. Może ktoś mnie poratować. Mój adres: natus24@wp.pl. dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie sezony CSI z litarami :) dobra wersje:) czy ktos jest w stanie pomoc mi i sprzedac co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaczek22
witam ,jak nie za póżno to ja bym sie podpisała pod prosbą , własciwie to poszukuje napisów od 2 sezonu az do 5 ,własnie zagadek miami Podzieli sie ktos? podaje maila pantofelek34@wp.pl z góry wielgasne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solaris15
Witam poszukuję napisów do CSI Miami następujące odcinki: Sezon 1 18-24 Sezon 2 cały Sezon 3 22-24 Sezon 4 8-12 czy ktoś pomoże?? Mój adres mail starostazip@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa .
Mógłby jakiś dobry człowiek wysłać napisy do pierwszego sezonu CSI: Miami? usmiechsmierci@o2.pl Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybek
Mam pytanie!Gdzie można ściagać CSI Miami??Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa . ------> wyżej podałam linka do napi. sciągnij go niewiele wazy i dostaniesz napisy dopasowane do twojej wersji. inna alternatywa to napisy.24.pl Grzybek------> z torentów, emula, warez\'ów (wpisz w google wazer a wyskoczy ci tysiące forów nawet p2p nie będziesz musiał instalować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa.
nibys - dzięki ci, ten program to cudo. ^^ ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybek
Dzieki za to naprowadzenie na napi.ale mam teraz inny problem,pobralem te napisy do filmu i teraz leca mi dwie wersje naraz w trakcie filmu.co z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanMat
Poszukuje napisów do CSI Miami od odcinka 08 do konca. Moj adres danmat666@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterfazi
dzień dobry mam prośbę ma ktoś napisy do CSI Miami sezony od 1-5 będę bardzo wdzięczny za wysłanie na maila misterfazi@interia.pl z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginger.nex
Witam! Wręcz desperacko poszukuję napisów do CSI Miami sezony 1-5;) Z góry dzięki za pomoc, kontakt na maila ginger.nex@interia.pl. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka18
Hejka Potrzebuje napisów do Csi Miami sezon 1. Jak ktoś ma to proszę niech wyśle mi na pocztę... Dzięki. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaaaaaa
Poszukuje napisów POLSKICH do CSI miami caly sezon 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karolcia9513@wp.pl z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaty
prosze o wyslanie na miaila napisow do csi: miami sezon 1. dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosnapewno
hej mogla bym prosic o polskie napisy do 10 odcinka z pierwszego sezonu i do odcinkow od 18 do 24? bede bardzo wdzieczna z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×