Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samosia821

Nowe Seriale od Września 2017

Polecane posty

Gość Samosia821

Cześć Orientujecie się może jakie nowe seriale wchodzą od tego miesiąca w telewizji? Oczywiście wracają te bieżące, ale chodzi mi o jakieś nowe... Na jakich kanałach i co warto obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie lubisz? ja jestem fanką obyczajowych (wiem, trochę to jak dla ciotki gatunek... ;) ale jest kilka nowych z tej kategorii, na TV Puls szczególnie teraz ostatnio np Lombard. Życie pod zastaw oglądałam, albo coś o lekarzach ogólnie przejrzyj program tv to się zorientujesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Bardzo lubię Lombard. Życie pod zastaw. Strasznie mnie wciągnął i oglądam codziennie! Fajna alternatywa dla reszty seriali lecących około godziny 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tv Puls jeszcze Lekarze na start , moim zdaniem hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie na TV Puls są fajne seriale, a od września wprowadzili nową ramówkę i znowu jest co oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka787
Lekarze są super!!! Ja oglądam codziennie! A dla tych co przapili od dziś na Pulsie 2 o 22 powtórki od pierwszego odcinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka2312
Dobrze wiedzieć! Strasznie lubię ten serial Pulsu, a nie oglądałam początkowych odcinkow więc z chęcią nadrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinnn21
Ma pojawić się albo już się pojawił nowy sezon świetnego serialu Miłosz na biwaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem wszystkie odcinki z poprzedniego sezonu ,zawsze w wakacje czekam na wrzesień i nowe sezony seriali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaishaa
Marcinnn21 tego pierwszego sezonu jest 5 odcinków ?? tego serialu Miłosz na biwaku ale tylko na youtube jest obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×