Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O MNIE SIĘ NIE MARTW na Dwójce kto ogląda?

Polecane posty

Gość gość

kto ogląda? Ja lubię- były mąż Jadwigi jest bardzo śmieszny, Rafał Królikowski ostatnio tez fajnie grał "amanta". Było się z czego pośmiać. Na początku irytowało mnie, że pewnie głównej bohaterce dzięki impertynencjom i niewyparzonej gębie wszystko się będzie udawało, ale teraz sytuacja trochę się zmieniła i mecenas Kaszuba zaczął ją trochę sztorcować. Dzięki temu zaczyna się robić mniej bajkowo a bardziej realnie. Poza tym uwielbiam aktorkę, która gra Joannę Zarzycką - córkę Wiktora i dziewczynę Kaszuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądam, mam wrażenie, że ten serial powstał tylko po to, żeby lansować Kulig (która moim zdaniem ma urodę dziewczyny z zawodówki :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie też tak na początku pomyślałam :( Ale serial jest naprawdę zabawny, grają dobrzy aktorzy i naprawdę fajnie się to ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda dziewczyny z zawodówki? a jaką urodę ma dziewczyna z liceum . przecież to jest śmieszne co napisałaś ,nie zabawne ale puste i pochodzące od śmiesznej nijakiej osóbki która zapewne jesteś. ja nie oglądam bo nie mam kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dam mu szansy, reklama tego serialiku jest tak nachalna, że aż odstręcza, a ta Kulig ma faktycznie specyficzną urodę- taka młoda K.Preis... Najpierw zabrali klan potem barwy i promują na siłę to byleco bo oglądalność spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial jest genialny. Wesoły , postacie z humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu chyba poczuł się urażony urodą z zawodówki :O cóż, trzeba było lepiej się uczyć i iść do liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, może reklama jest kiepska, taka cukierkowa, ale oglądałam przez przypadek i mnie wciągnął. Jest bardzo dowcipny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda może być ewentualnie szlachetna, mniej lub bardziej, a nie z zawodówki czy liceum. Radzę poprawniej posługiwać się polszczyzną :P Serial jest zabawny, a aktorzy świetni, ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jakby sie ktoś wiecej uczył pewnie by był ładniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ten kto wymyślił urodę z zawodówki jest raczej po zawodówce ,bo ja kończąc liceum nie wiem jak wygląda dziewczyna z "urodą z zawodówki" bo niby skąd miałabym to wiedzieć . Oglądałam dwa pierwsze odcinki ,potem zawsze coś mi wypadało , jak lecą powtórki tak samo zawsze włączę na koniec ,ale serial chyba fajnie się zapowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dziwię że aktorka pokroju Kulig gra i to główną rolę w takim kiepskim chłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie druga seria jest nudniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ten serial :) czekam tylko na piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan mecenas wiecznie głupkowato uśmiechnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, pan mecenas to jakby jednej klepki mu brakowało ale Krzysztof jest super świetna rola lubię też Igę oraz Asię, córkę szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof czyli Pawel Domagala powinien dostac Oskara za swoja role w tym serialu! Jest nie do pobicia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domagała w tym serialu wymiata! Podobną postać zbudował w filmie "Wkręceni 2". Tylko dzięki niemu zdołałam wysiedzieć do końca filmu :) U Kuby Wojewódzkiego mówił, że lubi improwizować na scenie - już sobie wyobrażam jak inni pracujący na planie muszą się śmiać z jego nieprzeciętnych tekstów hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam, choć nieregularnie, ale fajny serial, wkręca :) Rozśmieszyła mnie ta uroda dziewczyny z zawodówki :D. Lubię główną parę, ale na pewno nie za wygląd bo oboje mi fizycznie "nie pasują", niektóre twierdzą, że Kaszuba jest przystojny a mi się on nie podoba z twarzy zwłaszcza :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok wątki fajne tylko ten Kaszuba(Stefan Pawłowski) tak jakoś sztucznie gra i zawsze ma głupi wyraz twarzy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że najlepszy on i te jego teksty.. Kojarzy mi się z taką męską wersją Violetty Kubasińskiej z serialu brzydUla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na polskie standardy to jest to całkiem nieźle zrealizowany serial, który przyjemnie się ogląda przy kawie ;) Od czasu do czasu zobaczę jakiś odcinek, chociaż nie jest tak, że wyczekuję z niecierpliwością godziny emisji w telewizji. Oceniam serial pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×