Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stuknięta Analija

Oglądacie serial "Twarz Analiji"?

Polecane posty

Gość stuknięta Analija

Jest ktoś kto ogląda ten porąbany serial, bo chętnie wymienie się spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Tak ja oglądam fajny ale skomplikowany wątek ten kto od teraz ogląda może się pogubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Podoba mi się twój nick. Mam pytanie lubisz muzykę reggeaton bo taka jest w tym serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunga lajla
ja ogladam :D massakra :D jakie masz spostrzezenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Dość ciekawy serial ale trudny watek zwłaszcza o tej marianie która okazała się być córka Olgi a nie Carmen, a ta wiedźma Carmen jest kryminalistka prostytutką i morderczynią. A poza tym jeszcze jeden wątek wszyscy policjanci polują na jednego gangstera, Mariana i Analia są policjantkami. Najgorzej ma Mariana mieszkając z kobietą która się na niej wyżywała bo Carmen kazała porwać i zapłacić akuszerce za córkę Olgi, to zemsta że jej mąż Ernesto kochał Olgę a nie ją. W dodatku po wypadku uratował Marianę szalony naukowiec i myśląc że to ta ze zdjęcia przez pomyłkę dał jej twarz niedoszłej zabójczyni, która tak naprawdę poszła ostrzec Marianę, ponieważ to kuzynka Sara chciała ją usunąć z firmy lotniczej, by przejąć fotel prezesa i prowadzić i prać brudne pieniądze pochodzące z handlu narkotykami. Po wypadku Mariana wróciła z amnezją i inną twarzą, co przysporzyło jej masę wstydu i problemów, prawdziwa Analia była tancerką erotyczną. Mariana nie dość że na każdym kroku oczerniana przez swoich wrogów o to co robiła prawdziwa Analia, jeszcze została zatrzymana w dniu własnego ślubu z Danielem przez policję o zabójstwo Mariany czyli siebie. W więzieniu też piekło, strażnik ją molestował i torturował a Carmen wynajęła jedną z więźniarek żeby ta zabiła Marianę. Tylko córka Mariany i Isabel wierzyły w jej niewinność a Isabel została potraktowana jak wariatka twierdząc, że Ana Rivera, którą tak nazwał doktor Armando Rivera to w rzeczywistości Mariana. Serial ma bardzo skomplikowany wątek próbowałam to jakoś wyjaśnić powyżej i w miarę możliwości logicznie, kobieta przechodzi prawdziwe piekło i to że zostanie zdemaskowana chodzi o to że Ricky Montana dowie się że Mariana żyje i jest policjantką a ten zostawi ją na pewną śmierć , operacja Laresa może przez to się nie udać. To jest wciągająca telenowela i jak już ktoś napisał porąbany serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
To jest naprawdę porąbany serial bo aktorka grająca główną bohaterkę ma aż cztery role: Ana Lucia Moncada alias Analia/Ana Rivera i Mariana Montiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknięta Analija
hej, ja tego serialu a raczej telenoweli nie oglądam w TV tylko you tube i jestem dopiero na 70 odcinku. A moje spostrzezenia są nastepujace: - po pierwsze Daniel- wedlug mnie to chory psychicznie człowiek:( Poznaje Ane- Mariane i gotowy jest dla niej rzucić wszystko a nawet zerwac kontakt z wlasnym bratem. Jedyne o czym potrafi mowic to Ana. Zaltuje pewną obsesja. Zna ja dopiero kilka dni, ona mumowi ze byla striptizerka, on robi mine srajacego kota a potem gotow jest wpierdolic kazdemu kto stwierdzi ze Ana byla striptizerka:D - po drugie Adrana- biedne uposledzone dziecko:( nie ma kolezanek, jedyne o czym mowi to Ana (podobnie jak tato), jedyne co chce robic to spedzac czas z Ana. Zaczyna nienawidzic wlasnej babci bo ta nie lubi Any:D A juz najlepsze jest to jak sie pochorowala bo tata rozstal sie z Ana. Taka byla chora ze podejrzewano zapalenie opon mozgowych, ale jak nastepnego dnia przyszla Ana to mala skakala po lozku jak zdrowy dzieciak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknięta Analija
no i jeszcze ta cala Ana:P Nic bardziej mnie nie denerwuje jak ją nazywają "skromną" a ona chodzi ubrana jak na dyskotekę, chce by nikt nie pamietal o jej przeszlosci ale preferuje styl a la "spod latarni". Nic dziwnego wiec ze Carmen i Sara nazywają ją ladacznicą. Jakby mi opiekunka do dziecka przyszla ubrana w kiecke ktora ledwo dupe zakrywa i ma dekolt prawie az do sutkow to tez bym ją tak nazwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Poczekaj na następne odcinki Carmen zwariuje bo widzi dusze tych osób które zabiła i nadal będzie to robić bo nie chce by wyszło na jaw to co zrobiła i kim była, a Yoya chce chronić tę rodzinę i bardzo żałuje tego że pomogła Carmen i jeszcze została przez nią okłamana bo o tym że Mariana jest córką Olgi a nie carmen dowiedziała się tuż po śmierci Mariany. Isabel dowiedziała się i pewnie Mariana też o tym wiedziała,co robi Sara i wcale nie jest zazdrosna o Daniela tylko chce chronić firmę, która ma być dziedzictwem Adriany i syna Ernesta-Miguela a którą Sara od wielu lat wykorzystuje do prania brudnych pieniędzy, Daniel próbował już na początku wzbudzić zaufanie i zrobi to ponownie nawet żeniąc się z nią Sary żeby ją zdemaskować, ale niestety także czuł się odrzucony przez Marianę, która dowiedziała się o jego zdradzie. Isabel później zakocha się w Mauricio i wyjdzie za niego za mąż wiem bo obejrzałam już wszystkie odcinki. A jeśli chodzi o Anę to niedługo pójdzie do więzienia za zbrodnie której nie popełniła (acha nie zapomnij że Sara też ubiera się wyzywająco) i o tym że Ana straciła pamięć ale wiadomo że Adriana zauważyła pewne cechy matki u Any i gdyby ten doktorek od razu odkrył że grupa krwi nie pasuje do krwi Any to by nie dawał jej Twarzy Analiji, tej co poszła ją ostrzec, Tak naprawdę to ten doktor namieszał w jej życiu tak że Ana naprawdę uwierzyła że robiła takie rzeczy ale nic nie pamięta, Daniel też widzi w niej Marianę a nie Anę być może dlatego tak jej bronił przed Carmen i Sarą, ale co z tego skoro jak zobaczył te zdjęcia, z którymi przyszła Sara na ich ślub żeby do niego nie doszło i uwierzył w kłamstwa Sary, że Ana zabiła jego żonę, zaczął nią gardzić (wszystkiemu jest winien ten szalony naukowiec i Sara bo tak naprawdę, kiedy ktoś naprawdę kocha nie krzywdzi-Sara nie jest zdolna do miłości, tylko do oszustwa. A ana miała szczęście bo przeżyła , pech bo ma inna twarz i nie pamięta swojej przeszłości. Gdybyś to ty miała wypadek i straciła pamięć i nie wiedząc że przed wypadkiem miałaś wielu wrogów, to każdy by ci wmawiał ze jesteś tą najgorszą jak się prowadziłaś itp., łatwo komuś wmówić najgorsze uczynki, kiedy się nic nie pamięta, nieprawdaż? Potem zdajesz sobie sprawę jak wszyscy tobą pomiatali za coś czego nie zrobiłaś nigdy w życiu, że niesłusznie cię osądzono, więc postaw się na miejscu Any a raczej Mariany. Poza tym jak wspomniałam w ostatnim poście Carmen nie jest jej biologiczną matką, ukradła ją i kupiła żeby zemścić się na Ernesto że kochał Olgę a nie ją. A na dodatek opłaciła świadków Pamele i Antonię więźniarkę która wyląduje w jednej celi z Aną /Marianą. Antonia zaczyna opowiadać Anie skąd zna Carmen i Yoyę, która chce naprawić jakoś krzywdę wyrządzona Ernesto i Oldze, i namawia Antonie żeby ta powiedziała prawdę. Myślę że ona jest postacią na początku negatywną potem się nawraca właśnie w tym momencie. (jeżeli oglądasz już 70 odcinek to dość blisko tych odcinków jesteś). To Sara jej wujek Rene i Carmen oraz Ricky Montana i jego ludzie to najgorsze postacie. Sara, Rene I Montana to złodzieje okradąjacy rodzinną firmę, a Carmen jeszcze gorsza, sama była prostytutką gdy miała dopiero 15 lat, jest kobietą chora psychicznie przynajmniej w ostatnich odcinkach i rządną władzy dlatego uczepiła się Ernesta i weszła między nim a Olgą.Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Ana nie mówi że była striptizerką ale o wypadku i o tym że nie pamieta czym sie zajmowała, tylko on jej mówi że niby się poznali przy stłuczce samochodu, ale zauważ jak dziwnie reaguje gdy słyszy np. imię Adriany, Yoyi z Danielem i Isabel z nimi czuje większą więź i jak dobrze radzi sobie w firmie mimo utraty pamięci. Nie czuje więzi z rodziną prawdziwej Any Luciii Moncada, która w rzeczywistości jest policjantką i również szalony doktor ją ratuje i żeby przywrócić do życia daje jej leki i przetrzymuje u siebie a jego asystent o tym nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta Analija
ten serial leci na Pulsie i mozna go tez obejrzec na youtubie, polecam jesli ktos chce sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta Analija
Ryju bardzo dobrze to opisalas, zgadzam sie z toba. Dodalabym jeszcze do kompletu tego tlustego uloma czyli Wiki, tak glupiego czlowieka w zyciu nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta Analija
Sara jest kobieta z klasa co widac chociazby po jej ubraniach, ktore w porownaniu ze szmatami Any sa naprwde eleganckie. kazdy normalny acet wybral Sare a nie zamulona Ane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Oglądasz pewnie jeszcze te wcześniejsze odcinki bo później wszystko się zmieni naprawdę chciałabyś być tak zła jak Carmen i w dodatku trafić do wariatkowa na stałe, jakoś w to nie wierzę. ja jestem właśnie po stronie tych których nie lubicie bo im się wszystko ułoży tak pod koniec serialu i wszyscy się dowiedzą ze ana to Mariana, a Christobal i Camila pobiorą się, ale po schwytaniu Montany. A Sara Carmen to najgorsze postacie którym przydarzy się wszystko najgorsze co może się przytrafić właśnie tak złym do szpiku ludziom z resztą same tego chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Właśnie jak będziecie oglądały na youtube to prędzej się dowiecie o co mi chodziło w poprzednich postach i dlaczego tak bardzo trzymałam kciuki za Yoyę Daniela Anę prawdziwą Analiję, Miguela Camile Christobala Olgę Isabel i Adrianę bo dla mnie to są pozytywne postanie, Carmen i Sara jak dla mnie odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta Analija
Przeciez to tylko serial to wiadomo ze ci bohaterowie wykreowani na dobrych skoncza dobrze, a tych niby zlych spotka kara:D w prawdziwym zyciu byloby odwrotnie. Daniel, Ana nie maja nic wspolnego z prawdziwym zyciem, sa wykreowani na nierealne postacie, nie ma czegos takiego jak ta ich milosc, a Sara i carmen sa wlasnie najbardziej realnymi postaciami w tym filmie. Zreszta nie rozumiem czemu tak Sara jest niby zla, zachowuje sie jak normalna kobieta ktora chce zdobyc faceta. predzej juz zly jest daniel ktory dzien po rozstaniu z Ana idzie do lozka z Sara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka z mleka
Irvette1- napisz jak sie skonczy analija ryj- nie musisz obrazacludzi, nikt ci nic nie zrobil, a swoje opinie mozesz formulowac w sposob kulturalny, tak wiemy ze to serial ale osoba ktora go najbardziej przezywa jestes TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogladam to
Czasem tak dla ramy heh;) Rzeczywiscie to stukniety serial i kompletnie zamotany...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknieta Analija
przeciez to logiczne jak s serial, skonczy sie ten serial, zreszta bylo to juz opisane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam i trochę macie rację, że przeżywam bo to kryminał i jest trochę o miłości i intrygach no i jest strasznie skomplikowany dlatego czasami drażnią mnie nie które wasze wypowiedzi, że nie lubicie Any i źle o niej mówicie a nie wiecie przez co musi przejść i to z tą twarzą, po prostu nie w sposób nie żyć cudzym życiem kiedy ma się twarz innej kobiety i nic się nie pamięta, ale ci protagoniści zawsze tak nakreśleni że maja dużo wycierpieć. Najciekawsze jest to że Montana już nikomu nie będzie zagrażał i nieźle poszkodowany. Tak właściwie już go przyłapali na gorącym uczynku, został złapany podczas ważnej operacji na którą tak długo czekał. Trochę posiedzi w wiezieniu ale uda się jemu uciec ale Mariana i Analia dwie policjantki będą miały kolejną misję do spełnienia, wydać na niego wyrok śmierci. Dostały zgodę na to żeby go zabić a właściwie Analia bo przez Montanę jej rodzina prawie zginęła, oczywiście Montana już wie że Analia jest policjantką bo sama go zatrzymała. Montana oberwie strasznie po tej ucieczce z więzienia, oberwie kilka kulek jedna pewnie dostanie w oko i wróci do więzienia. Wszyscy jego wspólnicy odwrócą się od niego bo jak mówili że nie ufają Analiji to on odpowiadał żeby się jej nie czepiać, że to jego kobieta. Jeśli chodzi o koniec to jak pisałam w poprzednich postach Isabel wyjdzie za brata Daniela tak właściwie to będą 4 śluby To będzie Camili i Analiji rodzice będą brali ślub, Matka Miguela z Laresem i Camila z Cristobalem no i właśnie Isabel z Mauricio. Jeszcze przed tymi ślubami była taka akcja że wybierali w firmie nowego prezesa i miała to być Mariana ale ta zwróciła Sarze na jej twarz żeby obejrzała się w lustrze, potem Sara porwała Marianę i Daniela grożąc im bronią, żeby pojechali do tego lekarza co zoperował Marianie twarz, w rezultacie kiedy oni wysiedli z samochodu Sara usiadła za kierownicę i zjechała z tego samego urwiska co Mariana kiedy miała ten wypadek. Chodzi o to że Montana dał taki rozkaz żeby spalić Sarę żywcem w samochodzie, okazało się że Daniel pojechał tam nie po to by robić interesy tylko ratować Marianę) Sara wtajemniczyła Daniela w interesy co bardzo się to nie spodobało ani Grubemu ani Chińczykowi, bo Montana nie lubi kiedy ktoś wywiera na niego presje i to było krótko przed tą ważną operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Chodzi o operację Sineloa z Montaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twarz Analiji
Ten serial jest fajny i nie wiem czemu się czepiacie chcecie się tylko upodobać innym i tyle.Odcinki są ciekawe i moge nareszcie coś w miare normalnego zobaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Zgadzam się, skomplikowany jak nie wiem co ale przez to ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamariamagdalena
hej wlasnie zaczelam ogladac ta telenke :)) i powiedzcie mi jak to sie stalo ze sa dwie identyczne analie ?? uratowano przeciez 1 kobiete, 2giej szczatki znaleziono na miejscu wypadku.. niestety jestem dopiero na 10 odcinku :( moze mi ktos odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Tak naprawdę to zginęła inna kobieta która została zamordowana przez chorobliwie zazdrosnego faceta i która pochowana tam gdzie podobno miał być grób Mariany Montiel a dwie co mają identyczną twarz to Analija i Mariana, które uratował Armando Rivera, szalony naukowiec. Problem polegał na tym że przez zdjęcie znalezione na miejscu wypadku należało do Analiji a Mariana doznała tak poważnych poparzeń ze nie można było zidentyfikować czy to ona czy nie. Ktoś też zawiózł ciało Analiji i zawiózł je by Armando mógł ją odratować a ona też mogła umrzeć, ale ten utrzymywał ją przy sztucznym życiu i eksperymentował na niej swoje leki i przez to przetrzymywał ją w innym pomieszczeniu swojego domu żeby nikt o tym nie wiedział, nawet jego asystent. A jak już wiesz Analia pracuje pod przykrywką chce pomścić śmierć narzeczonego Johnyego i sprawić ze Ricky Montana trafi za kraty a ten podejrzewał ja ze spotkała się z policjantem musiała udowodnić swoją lojalność, tyle że tylko udawała że chce zabić Marianę i poszła ją ostrzec od tego się zaczęło że po uratowaniu Mariany , to ona musiała żyć życiem niedoszłej morderczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×