Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_z_drobnymi_w_portfelu

ONE TREE HILL 5 SEZON!

Polecane posty

Gość ona_z_drobnymi_w_portfelu

Witam :) Tutaj mozemy pogadac o 5 sezonie OTH :) Widziałam wczesniejsze temat o OTH ale tam jakoś słabo idzie z 5 sezonem , więc moze tutaj nam lepiej pojdzie :)) Wczoraj ogladnełam 9 odcinek :) Jak dla mnie może być, ale spodziewałam się czegoś leszego :) Peyton i Lucas musza byc razem, nie mam nic do Lindsey ale Peyton bardziej pasuje do Lucasa :) Brooke jest swietna teraz, i jeszcze jak sie opiekuje małym Jamie słodziutkie sa te sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja tez oczywiscie po 9 odcinku ! mi sie podobal ! - chyba najlepszy z 5 sezonu. szczegolnie zabojcza scena gdy trenerzy i gracze idą korytarzem w zwolnionym tempie. Normalnie te garniaki i maly Jamie w stroju koszykarza xD hehe swietne ! No i ta scena Jamiego z Q tez była świetna - ogolnie to coraz bardziej lubie tego Q do tego Tim-tez wiele fajnych scen bylo dzieki niemu. Wogole cala ta akcja w bibliotece - wybieranie pizzy, Lindsay ktora nie umie nawet krzesła utrzymac hehe itp. I bardzo sie ciesze ze wkoncu sie Peyt z Lindsay pogodzila. Moze juz przestanie byc taka wredna.. Co do Brook no to wiadomo ze jest cudowna ! :D hehe jak dla mnie najlepsza postac :D a Brook + maly Jamie to juz wogole extra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz stara baba jestem, ale ogladam, bo lubie patrzec jak w tym serialu ludzie rozmawiaja o problemach. jak np dziewczyny kochaja sie w tym samym faceci i razem to przechodza, a nie jak w polskim zyciu sa w stanie wydrapac sobie oczy i wciaz knuja intrygi. lubie jak potrafia przyznac sie do bledu i wiem, ze mozna to przeniesc w zycie. generalnie sezon jest dosc cienki jesli chodzi o wydarzenia, ale emocje i uczucie dosc silne. z tego co widzialam na zdjeciach z koncowych odcinkow to jeszcze nie jedno nas zaskoczy. i bardz lubie muzyke w tym serialu, zespoly, ktore graly w poprzednich sezonach koncerty w tricku sa w Stanach bardzo popularne. czekam na kolejny odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_z_drobnymi_w_portfelu
Ojj tak musze sie zgodzic z tymi scenami z Q i i gdy ida korytarzem i Jamie w stroju koszykarza hehehe :))) Odrazu humor się poprawia :D A gdy widzimy sceny Jamie+ Brooke to juz w ogole masakra xD Najczęściej w nocy ogladam te odc bo takto to zabardzo nie mam czasu, i wszystkich domownikow budze :D Tylko co chwile o boze i smiech xD Dla mnie najlepszy jak narazie był poprzedni odcinek.Ja nie wiem zabardzo co myslec czy dobrze ze Peyton sie pogodziła z Lindsey hmmm....Niby fajnie bo nie mam nic do Lindsey ale wolę aby Lucas był z Peyton :)) Pewnie dalej sie beda kłocic hehehe :D Niech Peyton walczy :D Crazy_bogie-> Masz racje, super sie oglada gdy rozmawiaja o tych problemach :) Chciałabym miec takich przyjaciół :) Dla mnie 5 sezon jest naprawde udany, na poczatku myslalam ze bedzie zrobiony tylko dla kasy i bedzie ''cienki'' jak to zazwyczaj bywa.Ale sie pomyliłam ;) I bardzo dobrze hehe :D Muzyka najlepsza ze wszystkich seriali.Te piosenki,koncerty nadaja klimat temu serialowi :))) Pozdrawiam serdecznie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka jest naprawde genialna ! a co do sezonu... no coz.. wg mnie 5 sezon nie jest juz taki jak 1,2,3 i 4.. Nie dzieje sie juz tak duzo.. Ale mam nadzieje ze to sie zmieni. No ta uwazam ze ta LIndsey tam wogole nie pasuje i niech spada na drzewo :P hhe Najbardziej lubilam Lucasa z okresu gdy byl z Brook no ale wiecej juz z nia chyba nie bedzie wiec niech bedzie z Peyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dzieje sie juz tak duzo, ale dajmy czas rozkrecic sie im :D Jakby sie Rachel pojawiła to by sie działooooo :D Gdzies czytałam ze ma sie pojawic w 12 czy 13 odcinku ale ile w tym prawdy to nie wiem :) No ja tez lubiłam najbardziej jak był z Brooke, ale to juz byłoby głupie gdyby znowu z nią był :/ ma byc z Peyton i koniec! :D A z kim bedzie Mia? Hmmm, fajnie gdyby ze Skillsem była hehehe :D No i małemu Jamie'mu trzeba kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh tak Rachel !! :-D musi wrocic! zawsze cos wyrabiala z Brook :P no a na Jamiego to ja bym sie sama rzucila gdybym miala z 5 latek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak tych starszych osob brakuje.. Trener zawsze mowil takie piekne rzeczy. Wogole brakuje mi tych cytatow - zawsze bylo ich pelno, teraz rzadko kiedy cos takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choc dzis wczesnie wrocilam to jeszcze nie obejrzalam. Dopiero jutro wtedy sobie poplotkujemy o nast. odcinku ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wkoncu swiezo po 10 odc. nie lubie Hales.. Nie lubie Hales.. grr jak ona mnie wkur ** w tym odcinku.. No niby zal mi jej bo synek jej powiedzial,ze jej nienawidzi,ze chcialby zeby Carrie byla jego matka a do tego cala akcja z Nathanem no ale bez przesady ze od razu rozwod..?! Moglaby to sobie wszystko wyjasnic z Nathem. oczywiscie sie poryczałam jak Jamie sie topil.. no i wogole zal mi Nathana, bo tak wlasciwie to on sie nie dał tej calej niance. Odrzucil ja a Haley tak go traktuje (chodzi mi tu najbardziej o \"nie dotykaj nas\" pod koniec odc. ) co do Owena to coraz bardziej go lubie ! ba, chyba bardziej sie nie da hehe zaimponował mi facet i bardzo bym chciala by byl z Brook =) ciesze sie tez z powrotu Rachel. nianka niech spada juz jej nie lubie no i Peyton tez byla nadwyraz znośna w tym odcinku a reszta jak wrazenia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
hales pojechala na koncu z tym rozwodem totolnie! przeciez nic takiego sie nie stalo, dla mnie total beznadzieja rachel wrocila - na poczatku wogole jej nie poznalam :o) zobaczymy co bedzie dalej sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje,ze Rachel wroci do siebie i znowu zawojuja z Brook Tree Hill DZIS NA TVN 7 powtarzaja od 2 seoznu o 11.55 ONE TREE HILL ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj tak wkurzyłam mnie Haley z tym rozwodem, ale pewnie to w złosci powiedziała i miejmy nadzieje ze tak naprawde nie mysli :) Choć zmieniła sie w 5 sezonie na niekorzyść.Wiadomo jest juz o kilka lat starsza i nigdy nie bedzie juz taka jak w liceum ale co chwile czyms jest załamana i w ogolę.Nathan sie zachował z tym prysznicem w porzadku :) Cały czas trzymałam podczasc tej sceny kciuki aby jej nie pocałował itd :D No i duzy szacunek za to ze sie przyznał o tym pocałunku.Wiekszosc pewnie by skłamała jesli chodzi o pocałunek a Nathan sie przyznał a mogł tak naprawde powiedziec ze Carrie kłamała zwłaszcza ze teraz moze sie skonczyc rozwodem.Dlatego duzy plus za szczerosc ;) Rachel wrociła, bardzo sie ciesze, mam nadzieje ze dojdzie za kilka odc do siebie i bedzie taka jak dawniej :D Owen - superr! musi byc z Brooke.Kurczę tylko kiedy sie pojawią starsi? Ani mamy Lucasa i Nathana ;( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam dzisiaj na tvn7 hehehe.Pamietam jak leciał na Tvn to wtedy tak zazdrosciłam tym dziewcyznom !:)) Takie ładne moim zdaniem były wtedy itd..:D Brooke to juz w ogole :D A teraz jak ogladałam to jak zobaczyłam Haley to mi sie brzydka wydaje,Brooke srednio i tak samo Peyton.W 5 sezonie wygladaja bardzo ładnie :) Macie takie same odczucie? Jakies takie dziwne to hehe :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
dokladnie mialam to samo odczucie nawet brooke nie wyglada zbyt ladnie, choc wstedy gdy sie to ogladalo wydawalo sie inaczej 5 seria naprawde dodala im uroku i dojrzalosci, mimo ze tak na prawde nie sa strasi o te 4 czy 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
ja juz :) fajny motyw - powrot chasea hihi :) za to haley tak lubilam kiedys, ale teraz taki scenariusz dla niej napisali, beznadziejna jest, czemu nie chce wybaczyc nathanowi przeciez nic takiego nie zrobil, a wszystko sie odbija na biednym jamiem, no a jak juz zadzwonila do lucasa na koncu to juz pojechala totalnie brooke jak zawsze super, no i ten jej glos z wieczna chrypka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde swienty odc. ale naprawde same pozytywy bevin -zajeb ** laska xD jaką akcję odstrzelila w tym sklepie no i kto by pomyslal,ze ona i tim.. peyton tez zadziwiająco pozytywnie w tym odc. te jej akcje z chasem, z pocalunkami xD faajnie.. widzicie,jednak moze byc fajna laska z niej,byle nie jęczy lukowi nad uchem i nie uzala sie nad soba brook i owen nie no ci juz sa the best! to w aucie \"niezręcznie\" brawa dla Brook za wylanie Victorii.. sio ty wredna krowo hah, dan wrocil.. ciekawe co namąci no i co z Rach. hm.. odcinek smutny,ale przez to wlasnie piekny.. ale okazji do smiechu tez pare bylo xD nawet jedna scena z Lindsey & Luke byla fajna. a mianowicie w ty dmuchanym zamku.. no i moj maly Jamie jejku biedny chlopczyk jak to przezywa, nie dziwie sie i mam nadzieje,ze bedzie alles okej.. xD Nahan tez duzy + za to jak z jamiem rozmawial - dobrze,ze hales to slyszala, mysle ze bedzie okej.. =) dobrze,ze małego bylo duzo w tym odc. - luvie ogladac jego slodkie minki i wybryki z skillsem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
hehe ja sie tez tak smialam jak bevin wyskoczyla z tym zdjeciem malego nathana hihi :) cos mi sie wydaje ze powrot dana moze przyczynic sie do zejscia sie haley i nathana, ale zobaczymy no i peyton... masz racje na duzy plus w tym odcinku :) szkoda ze teraz znowu tydzien czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tak odcinek był swietny ;) Dopiero w sobote ogladałam wieczorem i nie moglam zasnac hahaha tak przezywałam :D Peyton i ta akcja z pocałunkiem :)))))))))) I w ogole taki fajny był tylko przykro mi było gdy widziałam Jamiego smutnego :( Juz niedlugo do nastpnego odcinka:D Ale jestem ciekawa co sie wydarzy na slubie i czy w ogole dojdzie do niego :) Mam nadzieje ze NIE! :D I pozniej chwilowa przerwa z odcinkami... ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
12 odcinek jest taki boski :))) kto jeszcze nie widzial niech oglada :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setny odcinek. extra jaknajbardziej pozytywne wrazenia genialna scena kiedy Dan sie ubieral na slub i tak sobie pogwizdywal troche powiało grozą hehe Carrie sie w glowie pomieszalo, ale jej Dan przyp** hehe swietne ! mala Lilly slodziutka Jamie " Wygladasz jak kopciuszek " fajna scena gdy Brook mowi,ze chce miec dziecko, na co Peyton z dziwna mina "ze mna?! " heh sam porzatek tez fajny, nawiązanie do Karen,Luka i Kietha. Smutne ale ładne ciesze sie,ze wkoncu Karen wrocila a,no i cala ta akcja z Skillsem hehe swietny jest ! no i Nathan i Haley juz sie godza-pikeni jak nathan bral prysznic i wyobrazal sobie te scene z Hales ..mm pieknie kiss na deszczu tak pieknie wtedy wygladają xD deszcz w kuchni ogolnie piekny odcinek, i duzo czekania na nastepny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×