Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młodaaa_19900

Pierwsza miłość.. Irytująca Sonia_Karolina..!

Polecane posty

Gość Młodaaa_19900

Kogo jeszcze tak bardzo jak mnie irytuje Sonia "siostra" Kingii ? "córka" Marka? Jak dobrze, że w końcu odkryli kim ona naprawdę jest. Namieszała jak mało kto, a wszyscy jeszcze jej wierzyli mam nadzieje, ze teraz im sie wszystko poukłada bo sporo osób przez nią cierpiało.. Wiem, ze mówię jak o życiu :D ale się wkręciłam w ten film i normalnie jakby był realny :P Chociaż można nawiązać do prawdziwego życia, ile to takich nienormalnych psychopatek mamy w Polsce.. i nie tylko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusia.
za to psychopatkę grała świetnie ;) gdyby nie ten nóz odwrócony do dołu ząbkami no i gdyby nie był to nóż do smarowania masła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie no Krzemińska świetnie gra swoja role!!!! bardzo mi sie ta aktorka podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yftrrt
aa z tym nożem było zajebistec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodaaa_19900
No w sumie xd napewno by ją nim zabiła, a Kinga miała się czego bać :P Świetnie gra rolę ok.. ale jest tak irytująca.. :D nie jako realna osoba.. jako postać w serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccbvvvaa
ja to po lebkach ogladam nie wciagam sie ale co jest? To ona nie jest siostra Kingi? Wytlumaczcie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxcxcxcx
szkoda mi edyty :( ten artur chyba sie nigdy nie zmieni :( i tak podziwiam ja ze nie zrobila mu afery ;p a te blizniaczki byly dzis zalosne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodaaa_19900
No ja nie wiem jak Edytka to wytrzymuje.. okazało sie, że Sonia jest oszustką tak naprawdę to Karolinka (Kaja).. Ukryła się pod innym nazwiskiem bo pracowała w szpitalu i podawała starszym ludzią,którzy nie mieli nikogo różne tabletki po czym oni umierali.. (przedawkowali) i dziwnym trafem KArolina się wtedy wzbogacała. W sobotnim odcinku Kaje zabrała policja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa_swinia_zaglady
kurde jakie zamieszanie powstało^^ to nie jest ani Beata (za ktorą podawala sie na samym początku gdy spotkala Kinge bodajże w parku ;p)ani Sonia za ktora cały czas sie podwała, ani Karolina!!tylko Katarzyna, ale mowili na nią w skrocie Kaja.... żeby mieć tyle imion^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×