Odpowiedz na ten temat

Pierwsza Miłość

• Antonówka bezrobaczywa 2006.09.20 [13:23]
    antoniiiiiiiiiiii
    tak natalioooooooooo?
    nie idz tak szybko bo ise przeziębisz
    przeciez wolno idę
    widze antoniiiiiiiiiiii
    co widzisz natalio?oooooooo
    ze idziesz szybko antoniiiiiiiiiii
    alez natalioooooo
    tak tosiek?
    nie przeziębię się
    dlaczego nie tosiek?
    bo mam szalik
    alez tosieńku
    tak natalio?
    szalik nic nie da
    na co nie da natalio?
    tosieńko na chorobe.

koniec scenu

kochanie?
    takkochanie
    co dzis będziemy robili?
    a co bys chciał robić?
    nie wiesz kochanie?
    nie wiem kochanie
    to domysl się
    no powiedz kochanie
    nie powiem kochanie
    no prosze paweł
    nie powiem
    no powiedz
    musisz zgadnąc
    no nie wiem
    a czego nie wiesz
    no o czym myslisz
    ale ja nie mysle
    no ale mówiłes ze myslisz
    nie mówiłem ze myslę
    a co mówiłeś
    a kiedy miałem cos mówić
    no teraz
    nic nie mówiłem
    i 10 minut całowania isę.

• Zobacz także:

• Antonówka bezrobaczywa 2006.09.20 [13:30]
    kuba
    tak kingus
    nie jedz tak głosno
    dlaczego kingus?
    bo toimek spi
    ale tomek nie słyszy
    kubus prosze
    kingus
    kubuś mówię ze tomka obudzisz
    nie obudze
    tomek nie spi tylko lezy
    kinga ale tomek spi
    mówię ze tomeczek spi
    tomek spi?
    tak tomek spi
    a mtyslałem ze tomeczek nie spi
    to zle myslałes
    kinga ale ja nie myslałem
    o czym kubuś
    o tym ze tomek mógłby spac
    to teraz wiesz
    co wiem
    ze tomek śpi
    koniec serialu
  • marychaaa 2006.09.20 [14:11]
    no fakt ten serial wyjątkowo im nie wyszedł, aż dziwne że to dalej idzie
  • aj em de czołzen łan 2006.09.20 [15:12]
    No co wy,ja uwieeelbiam nasze aniołki-marysie i pawełka smiech.gif

*Wieczność i chwila to to samo - obie można zmarnować. *Gdy nie ma Księżyca, świecą gwiazdy.
  • marychaaa 2006.09.20 [15:16]
    ta Marysia, ale to postać, jakiś Anioł wcielony oczko.gif
  • aj em de czołzen łan 2006.09.20 [15:19]
    Noooo,zawsze dobra,łagodna,pełna ciepła......jej męskim odpowiednikiem jest Rysio z Klanu.

*Wieczność i chwila to to samo - obie można zmarnować. *Gdy nie ma Księżyca, świecą gwiazdy.
  • marychaaa 2006.09.20 [15:21]
    dobre smiech.gif . ale Rysia ja lubie usmiech.gif
  • aj em de czołzen łan 2006.09.20 [15:23]
    Ja tez,ale mówie,że są podobni.Każdy serial musi mieć swoją ofiare losu jezyk.gif

• heheheheh to byoby 2006.09.20 [15:23]
    ciekawe-związek Marysi z Pierwszj milosci i Rysia z Klanusmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Para takich cieplych kluch i cipekjezyk.gif
  • marychaaa 2006.09.20 [15:24]
    no nie gadaj ostatnio Rysio zdenerwowal się i dziś zbluzga dyrektorkę w szkole oczko.gif
  • heheheheh to byoby 2006.09.20 [15:27]
    moze Rysio zmienia soj image i pokzuje pazurkismiech.gif oraz sowj ognisty temperamentoczko.gif Nigdy nie jest za pozno na zmiany,moze zrobi jeszcze z Ryska filmowego amanta lbo czarny charakter w Klaniesmiech.gif Rysiu sie pomału wyrabia,jeszcze będą z niego ludzieoczko.gif
  • misiaaaaa.. 2006.09.20 [15:28]
    a we mnie rodza sie pytania..np skad pawelek i swieta marysia maja kase na studia kursy bla bla.....ale nawet nie to..przeciez jak na mloda pare przed slubem..takie MIESZKANIE to LUXUS ..skad maja kase na nie?? albo kinga i kuba? zadne nie pracuje kinga studiuje maja dziecko.skad kaska na to wszystko????????/
  • aj em de czołzen łan 2006.09.20 [15:28]
    A może zaczął używać nowych perfum i to dodało mu pewności siebie?

• marychaaa 2006.09.20 [15:30]
    słuchają Radia Maryja o ojciec Rydzyk im przelewy robi oczko.gif
  • marychaaa 2006.09.20 [15:31]
    Rysio jest fajny gość i już usmiech.gif
  • Luki0094 2006.09.20 [16:51]
    Pierwsz miłość jest najlepszym serialem
  • dunka na dwa serca 2006.09.21 [07:47]
    skąd kase mają? przeciez paweł praacuje, maja mieszkanie po znajomości to za czynsz i prąd tylko płacą. Majka ma stypendium pewnie. Pomagaja jej dziadkowie tata, maja na jedzenie od nich , powidła, jabłka. Nie ma zle. Pozatym pawła matka ma restaurację to na obiadek czasem wpadną tam.Nie jest tak żle tylko tego nie pokazują.

co do kingi.jej to mieszkanie opłaca pracujący kubus oraz rodzice. Ciagle jej pomagaja i ja utrzymują. Normalka.
  • Narzeczona dzwonnika 2006.09.22 [08:08]
    ta Monika jest tak nienaturalnie bezczelna. Która z lasek jest w stanie przyjśc do dziewczyny i powiedziec" kocham twojego faceta za to ze jest piekny i chce o niego walczyć, "szok.

• dupka wielka 2006.09.22 [14:01]
    mnie na maksa wkurza jak marek przetrzymuje bartka w domu a ten mu zabiera na wypady zone tak sobie. No przeciez jak tak mozna? kto wymysla ten scenariusz. Ja bym juz dawno bartka wywaliła z domu.
  • emilka_emcia 2006.09.22 [19:03]
    no fakt na poczatku uwielbialam ten film ale teraz jest do bani w kolko jedno i to samo....tragedia
  • fiuteczka 2006.09.27 [12:54]
    tosieńkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pechowiec.gif
    i te igraszki majeczki i pawełka, to mlaskanie, stukanie obcaami po domu, drewniaki w domu - tez coś, taka niewygoda, i ten staniczek bordowy z czarna koroneczką.
    jakiez to słodkie ulala, i jak ja w pepuszka całował,pechowiec.gif
    żenada. i ta cała teresa........boze jakie to wszystko mdłe i nierealne. to bajka dla młodziezy a my starzy tym sie jaramy.
    MjM juz dawno nie oglądam, na wspólnej tez.
    juz nie mówiąc o klanie czy złotopolskich.

kto to jeszcze ogląda?
    a brook z mody na sukces to jeszcze tylko nie spała z amber chyba.
  • fiuteczka 2006.09.27 [12:57]
    1. majka i paweł na żywo tez juz sa parą , fajnie mają ze nie dośc ze na scnie to na zywo sa razem , całują sie i jeszcze im płacą. to tak jak było z Lokatorami z lesieniem i tą andżeliką.
    albo krysią i jakim tez aktorem drężkiem. pobrali się.

chorosiński z uszatką tez razem grali - no ale juz nie sa parą.
    ale do czasu - fajnie mieli.
  • aj em de czołzen łan 2006.09.27 [15:03]
    Najgorzej jak się związek rozpadnie,a zakochanych grac nadal trzeba....

• toć to prawda 2006.10.03 [13:31]
    udało sie - odchorowałam ten serial i juz nie ciagnie mnie.
    Wyszłam w trakcie filmu do kuchni i na odległośc słuchałam robiąc inne rzeczy no mycie garków , sprzątanie, gotowanie. I nie ciagneło mnie gdyz spokojnie mozna robic inne rzeczy i słuchac Pm nie koniecznie to oglądać.

• ***Sweet*Angel*** 2006.10.03 [15:00]
    Dobry Wrocławusmiech.gif , Marysia to anioł, na którego widok robi mi się niedobrze... Wspomnę jeszcze o fryzurach, które są chyba tylko modne w dobrym Wrocławiuusmiech.gif ... Styliści serialu chyba się nie przykładają, bo to co tam można zobaczyć to DNO... Marysia od rana w koszulce nocnej, szpilkach i makijażu, prawie jak Alexis z Dynastiiusmiech.gif ... Tylko bardziej tandetna...

• Fisette 2006.10.07 [23:59]
    ... a ten lekarz ginekolog.... :\\

• dojrzała panienka 2006.10.09 [09:14]
    szlak mnie trafia jak ta monika upiła pawła a paweł wie ze nie moze to sie skusił. co za kretyn. i to do dna. potem te zdjęcie iby zdrada.
    majka się wkurzy i slubu nie bedzie. tylko cisnienie podnosza ludziom takimi infantylnymi scenami , nierealnymi.
  • przeszłam to 2006.10.09 [13:09]
    gdzie sa streszczenia?
  • doradczyni 2006.10.10 [07:18]
    monika jednak wlazła do łózka pawłowi a ten.no cóz...tak to jest jak sie pije. nie udowodnisz juz ze nic nie było aczkolwiek popatrzcie, skoro facet był tak narąbany to jak mógł wogóle sie podniecić i sex miec? taki facet jest jak dętka? kładzie się i śpi a nie bzyka. cóz za paranoja.
  • cichopcia 2006.10.11 [07:26]
    monika to suka. paweł ni epowinien majce mówić o tym bo zniszczy to związek, no ale jak on jej nie powie to monika powie i sie zrobi bigos.
  • cichopcia 2006.10.11 [07:39]
    wyczytałam ze kinga przyjdzie do pawła zeby zabrac rzeczy majki. a jednak majka odejdzie od pawała i skończy sie ich słodka sielanka. ciekawe co bedzie dalej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...