Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merlinamujer divina

Po Smv będzie francuski serial Saint-Tropez na TV4

Polecane posty

Gość Merlinamujer divina

Od 23 lipca na TV4 będzie emitoała francuski serial "Saint-Tropez" od pon. do pt. o 18.50. Częśc serialu była już kiedyś emitowany przez Wizję TV i Tele5. Serial jest kręcony od 1996 r. do obecnego czasu( nakręcono do tej pory 12 sezonów( ile wyemituje TV4 nie wiem). Początkowe serie mają 13,26 odc,a póżniejsze ok.40- odcinków na pewno jest więcej niż 130 razem. Tytuł oryginalny "Sous le soleil". Obsada na : http://www.imdb.com/title/tt0172057 Opowieść o trzech młodych przyjaciółkach :Laure,Caroline,Jessice, mieszkających w tytułowym Saint-Tropez. Serial przedstawia ich próby odnalezienia się we współczesnym świecie,walkę o realizację własnych pasji i poszukiwania prawdziewj miłości. TV4 rozczarował mnie tą produkcją,liczyłam na jakąś nową telenowelę latynoską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dzisiaj bylo
nie wydaje mi sie zeby byl fajny.. widzialam zapowiedzi i jakies takie stare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Mam nadzieję,że jak będzie kiepska oglądalność,to TV4 się opamięta i da jakąś nowość,najlepiej z telenowel latynoskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
A często są te zapowiedzi,bo ja ostatnio nie oglądałam TV4,więc nawet nie wiedziałam,że są? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo widzialam tez zapowiedzi
no ja nawet na to nie bede patrzec dla mnie tragedia .... czasy kopie i wogole cos ale braygada accapulco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Obejrzałam sobie wczoraj zapowiedź,akuray była po "Włatcach móch" po 22.30,więc chyba puszczają ją dosyć często. Nie wiem,czy coś im to da,bo jakość obrazy,fryzury aktorów ,stroje nie zachęcają do obejrzenia,ale nic dziwnego pierwsza seria jest z 1996 roku. Ciekawe kto wpadł na pomysł,żeby na TV4 był ten serial? Mam nadzieję,że padnie,bo nie lubię tej stacj za większość beznadziejnych programów,teraz jescze będzie BB,szkoda,że ktoś nie wykupi tej stacji,mieli problemy z koncesją,ale nie wiem,czy to zostało wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrowvjosdds
a jak dla mnie to super film 3 odcinki jaknarazie i z a j e b i s t e głowna aktorka bardzo ladna prawie zero makijazu extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaPPPPP
serial odlot:P:P nie wiem jak dalej ale te 3 odcinki byly full wypas:D też było fajne ale to jest o 100% lepsez;p;p Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
A wiecie może ile serii ma zamiar wyemitować TV4? Napiszcie jaki serial Wam przypomina Saint_Tropez,można go z czymą porównać? Jeszcze nie oglądałam i nie będę miała czasu,a chciałabym się dowiedzieć dlaczego warto go oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialka
Ten serial to żenada jest stary i nieciekawy. Na TV4 powinni puścić coś tak fajnego jak "Jesteś moim zyciem "( "Sos mi vida"). Bowiem kiedy ten wyżej wymienioy serial pojawił sie na ekranach TV oglądalnośc biła rekory . A serial Saint-Tropez to kompletna żenada i nikt takich starych głópot nie ogląda. Powinni go zdjac z ekranów i póścic cos nowego i ciekawego. Taka jest moja opinia a inni także myślą podobnie. Wieć zastanówcie sie co z tym zrobic??? Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Jak będzie miał małą oglądalność,to go puszczą o gorszej godzinie lub nie wykupią wszystkich serii.. Wyniki oglądalności z poerwszego tygodnia będą w poniedziałek lub we wtorek. Myślę,że poczekają do końca sierpnia,a jak będzie słabo z oglądalnością,to dadzą coś innego o tej porze. Chciałabym coś z telenowel latynoskich,mogłoby być coś takiego komediowego jak"Jesteś moim życiem",nie oglądałam akurat tego bo nie lubię za bardzo Natalii. Ale z kimś innym może być komediowa telenowela,a tych w ostatnich czasach dużo dobrych nakręcono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator/ka
Telenowele są najgorsze co może być w tewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fans
Saint-Tropez to super serial !!!! POLECAM gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuciaa
świetny serialik a Laure i Gregorie sa fajna parką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libur
Ta blondynka jest śliczna :). Niebieskie oczy, ładna twarz i ciałko, śliczne zęby, fajna fryzurka... Ech... Marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dani3l
Serial jest bardzo naturalny i az milo go ogladac ,nie ma w nim "zenady" jak to mozna wlasnie znalesc w "Jesteś moim zyciem "( "Sos mi vida")" (totalna porazka jak i inne *brazyliado-argentynsko*podobne) .W "Saint.." widzimy *normlnie* rozwiazywane problemy mlodych ludzi czego nie mozna powiedziec o tych wyzej wymienionych.. Pozdrawiam wszystkich lubiacych seriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos czyli ja....
Świetny film, atrakcyjni aktorzy, rewelacyjna piosenka, którą rozpoczyna sie film, pomimo ze stary ŚWIETNY, zupełnie inny niz te sztuczne brazylijskie telenowele. POLECAM, a we ktoś może jak nazywa sie ta piosenka i kto ją spiewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dębczanin
Śpiewa Avy Marciano, który gra w serialu Samuela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-e-g-awp.pl
witam !! Czy znany Wam jest dokladny Tytół i nazwa wykonawcy piosenki rozpoczynającej i kończącej serial ? Jeśli tak to prosze o kontakt e-mail. ThX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orneta
Saint-Tropez to naprawde fajny serial,moge powiedziec nawet ze od wielu lat,chociasz nie bez wad.Wszyscy aktorzy sa raczej naturalni,podziwiam pomysly tych mlodych ludzi a szczegolnie gra Benedicte Delmas,jest naprawde dobra jako aktorka i rezyserka.Jesli chodzi o wady tego filmu to wnerwia mnie to ze za duzo jest przypadkow niewiernosci jednej osoby do drugiej.jakas osoba kogos kocha ale i tak idzie do lozka z kims innym,nie wiem,moze we francji to normalne. A tak na marginesie to mam prozbe czy ktos moglby mi przyslac jakies adrsy email czy do fan-klubu aktorek Benedicte Delmas i Adeline Blondieau.bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemra
orneta!!!!!!!!! pieknie stesciłes ( streściłas?) sens tego filmu. Ja go ogladalam wiele lat temu jeszcze na niemieckiej stacji VOX. Moge powiedziec, ze dorastalam z tymi dziewczynami.Msz absolutna racje z tymi niewiernosciami, psuja film, bo kazda z kolzenakek wyciela drugiej ten sam numer. Serial bajeczny jak samo St.Tropez. Marze zeby pojechac tam i zovaczyc Clinigue du Golf , gdzie pracuje Lura no i plaze dziewczym.Pozdrawiam cie serdecznie. p.s. vox znowu nadaje ten serial ( bohaterki sa juz po 30-stce), ale ja w tym czasie siedze w biurze, bo jest on o 8ej rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orneta
Do Zemry.Ogladalas wszystkie odcinki Saint Tropez a chodzi mi o Grega,czy to juz koniec kariery tego aktora w tym filmie.Po zatonieciu Grega ,nie zle mnie scieło z nóg.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×