Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietaodmieniona

Program Idealna niania

Polecane posty

Gość kobietaodmieniona

Witajcie kobietki :) Program Idealna niania odmienił moje życie. Jak przekonałam się do czego są w stanie posunąć się nianie... od razu postanowiłam, że zrezygnuję z pracy i zostanę kurą domową. Drogie mamy, zróbcie to samo bo te kobiety w większości niszczą wasze dzieci i domy. Kradną, nie słuchają się zaleceń, biją dzieci!!! Naprawdę nie mogę w to uwierzyć. Obejrzyjcie sobie całą serię a same się przekonacie i zajmiecie się wychowywaniem dzieci !!! Przekonajcie się jaką robicie im krzywdę :( Mama zatroskana losem małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczkaaaaa na niepogodę
a ty tak powaznie to napisalas? przeciez to paradokumentalne COŚ jest tak durne i denne i nakręcone pod publikę, a historie są wyssane z palca, żal tylko tych dzieci które musiały brać w tym udział... nie zdziwiło cie ze na przykład rodzice mówią tuż przed zatrudnieniem niani "nie może palić" a ona jak na złość odpala papierosa zaraz po wyjściu, "nie może pić" a wychyla kielicha przy dzieciach, "nie tolerujemy złodziei" a niania od razu szuka po szafkach i kradnie? nie dziwota, że się ludzie czegos takiego naogladaja i przezywaja jakby takie rzeczy dzialy sie codziennie i we wszystkich domach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode pelikany
kle kle kle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
dokładnie! przecież to jest wszystko wyreżyserowane.. jak można być tak naiwnym, żeby w to uwierzyć. Nianie przypadkowo robia wszystko naodwrót, nie zastanawia Cię to? strasznie naiwna jesteś, właśnie na takich ludziach najłatwiej media kasę zbijają. :D sensacji szukają, wymyślają prowokacyjny scenariusz i kręcą, a głupiutkie kobietki nakręcają się i przeżywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
haha! przecież te nianie wypowiadają się przed kamerą "to mój pierwszy dzień pracy.." itd i wiedząc, że to program telewizyjny, to by się tak zachowywały? dajcie spokój, w takiej sytuacji te nianie to by się idealnie zachowywały, po prostu tutaj grają swoje role według scenariusza, dla potrzeb programu i tyle. Co innego gdyby ten program był kręcony jak ten "Usterka" gdzie fachowcy nie wiedzieli nic o tym, że są filmowani a tutaj te dziewczyny od początku wiedzą przy rozmowie z rodzicami obok stoi facet z kamerą, potem się wypowiada ta niania przed kamerą, że to jej pierwszy dzień pracy, więc jest pełna świadomość, że uczestniczy w programie itd. Niestety ludzie są coraz mniej inteligentni, jak widać po autorce. Łapią się coś takiego. Są podobno też tacy co wierzą w historie z tych badziewnych programów "Dlaczego ja", "Trudne sprawy"... haha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka....
Skandaliczny program ze względu na biorące udział w nim dzieci, które nie wiedzą że to jedna wielka ściema. A agresja i krzyk skierowany do nich raczej odbierają realnie, co za ludzie zgadzaja sie aby ich dzieci brały udział w tym szambie:O Juz się za głowę łapie jakie gowno nam serwują w tej telewizji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj muunnzmoja kuzynka
tvn drwi z nas i widac za kogo ma widzow tworzac tak zenujace programy JEST TO SZYDZENIE Z WIDZOW, ALBO MA NAS ZA DEBILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help-TERAZ
TO AKTORZY, BO JUZ NIERAZ GRALI W TRUDNYCH Sprawach, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Obejrzałam dwa odcinki tego czegoś, z ciekawości bo też jestem nianią. To co pokazują w tym programie to naprawdę porażka :) Większa sztuczność była chyba tylko w tych Surowych rodzicach czy jakoś tak. Oglądałam odcinek jak dziewczynka nie chciała się ubierać i iść na spacer. Nie chciała i ok nie idziemy. Co niby niania miała zrobić :) Poprzednia dziewczynka którą "bawiłam" strasznie uciekała jak byłyśmy na spacerze czy podwórku. Nie raz wracałyśmy za karę do domu. Wyła wtedy jak opętana ale szybko nauczyła się, że uciekać nie należy. Ale jakby mnie ktoś nagrał z taką akcją to byłoby co pooglądać. Teraz mam 15 miesięcznego chłopca i też już różki potrafi pokazać i narozrabiać. I niestety muszę powiedzieć, że nie zawsze da się słodzić chwalić i głaskać dziecko. Nie można sobie pozwolić wejść na głowę. Oczywiście, żeby było jasne jestem całkowicie przeciwna przemocy fizycznej czy wydzierania się na dziecko. Ale dziecko musi wiedzieć co mu wolno a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można kręcić i pokazywać takie durne rzeczy?! Moja znajoma jest nianią w Baby and Care, firmie, która zajmuje się pośrednictwem w zatrudnianiu opiekunek i to co pokazuje ten program ma się nijak do rzeczywistości. Przecież to co prezentowane jest w tym programie obraża prawdziwe kobiety/mężczyzn opiekujących się dziećmi, ale także rodziców, którzy decydują się na takie usługi. Nie mówiąc już o dzieciach biorących udział w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddhdhdgfgfgfgf
ludzie przeciez na koncu jest powiedziane, ze ten program powstal po to aby ludzie zwrocili uwage na zachowanie roznych osob, ktore podaja sie za nianki. jasne, ze jest to wszystko nakrecone wg. scenariusza, ale po waszych wypowiedziach od razu widac, ze ten program odniosl swoj zakladany sukces, bo wieli z was by do glowy nie przyszlo, ze ktos moze sie tak zachowywac, a jednak takie zachowania sie zdazaja. Dlatego chodzi o to by naprawde odpowiednio dobrac osobe, ktorej chcemy powierzyc wlasne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nianie chamsko gadają do kamery. Poza tym jak jest końcowa scena - rozmowa rodziców z nianią to jakim cudem są ujęcia raz na nich, raz na nianie, raz na dzieci ? Kto trzyma tą kamerę ? Anioł Święty ? Fikcja od A do Z. Nie wiem po co. Żeby płacić za prywatne przedszkola ? Nie wiem .. Jakiś cel w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwkowska
dziwne ROKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka-palitka
Kobieto puknij ty się trzy razy w łeb za nim coś palniesz media cię kompletnie ogłupiły mnie rozbroił 7odcinek jak można za pieniadze pozwolic by dziecko cierpialo??łzy tej matki były grą a ta malutka dziewczynka niegrala żal mi ludzi którzy za pieniądze pozwola krzywdzić swoje dzieci!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie wierze
no ręce opadaja:O mam nadzieję,że ten temat i to co napisała autorka to prowo bo nie wierze że można być aż tak głupim i tępym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie wierze
a rodzicom którzy pchneli swoje dzieci do tego programu pozbawiłabym praw rodzicielskich bo to jest kuźwa świadome narażanie dziecka na znęcanie fizyczne i psychiczne:O jedna baba tak tarmosiła i ciągnęła małą za ręke ze ja pitole...niektóre dzieci są bardzo malutkie...i mimo ze to gra aktorska to w jakiś sposób odbije się to na tych dzieciach. Te dzieci na pewno mają później uraz psychiczny i za chiny nie zostana z żadną nianią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największymi głupcami są prawdziwi rodzice, którzy pozwalają na to aby ich dzieci przeżywały stres w tym wyreżyserowanym idiotycznym programie, bo płacz dzieci jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia 32
swoimi wypowiedziami przywróciliście mi wiarę w ludzi,bo przez moment wydało mi się ,że wszyscy myślą tak jak autorka tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina1982
w zyciu nie widzialam bardziej durnego programu jak idealna niania, to jest tak ukaratowane wszystko ze az sie na to patrzec nie da, tragedia a ci ludzie co biora w tym udzial niech sie zastanowia nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioci z was! to kolejne trudne sprawy! to najlepszy program na świecie k***y j****e szmaty palantwoe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przerażona tym programem pracuje jako niania już 5 rok przedtem pracowałam w szkole specjalnej kilka lat. Jestem normalną osobą nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłam, nie okradłam... a ten program pokazuje że większość niań to psychopatki, złodziejki, i że idą do pracy tylko po to żeby krzywdę dziecku zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno; bo w jednej rodzinie zdarzyły by się psychopatki i złodziejki :D śmieszny program, oglądam dla śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzis ogladalam odcinek studentka pedagogiki kapie sie w wannie i kradnie do tego kretaczka i porzadna dziewczyna z matka alkoholiczka i to wszystko dotknelo jedna rodzine dobre sobie. Jestem zazenowana tym programem przez niego rodzice zle patrza na mlode dziewczyny studiujace pedagogike. Choc mam nadzieje ze jest to mniejszosc a wiekszosc jest o zdrowych zmyslach i wie ze to wyrezyserowany chory program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim program zachęca do łamania prawa. Niedopuszczalne jest monitorowanie i nagrywanie osób nie bedących osobami publicznymi, bez ich wiedzy, a co za tym idzie zgody. To jest karalne !!! Swego czasu reklamy papierosów i alkoholu były zabronione, bo be !!!! O zgrozo, łamanie prawa jest obecnie na topie i za przyzwoleniem władzy. KASA płynaca z tego, powiedziałabym procederu, jest mile widziana. Co z odbiorcami ? Może w firmach Was zatrudniających pracodawca powinien zainstalowac kamerki, bez poinformowania Was o tym ? To dopiero byłby hit !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaNowak
Rzeczywiście program jest dość kontrowersyjny. Ale wracając do tematu niani, warto dobrze poszukać. My dla 3 latka szukaliśmy bardzo długo, w końcu znajoma nam poleciła serwis http://otoniania.pl/, można poszukać sprawdzonych osób z różnych miejscowości. Nam to zajęło 3 dni i niania jest z nami już bardzo długio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola Nowak p.i.e.r.d.o.l się ze swoją reklamą. Spadaj stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że ludzie są tak skretyniali jak przedstawia ich ten beznadziejnie denny i pusty program. Pewnie dlatego odrazu rzuca się w oczy ujemna wartość tego chłamu. To jakaś propagadna mająca na celu nastawianie na siebie ludzi (przynajmniej tych, którzy w te brednie wierzą). Program poniżej Wesołowskiej i Drzyzgi. Najniższy poziom intelektualny a właściwie brak jakiegokolwiek intelektu. Dno, żenada, pomyje i... nie ma takich słów aby oddać poziom tego... "czegoś". Szok, że ktokolwiek to ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, chyba jakiś "aktor" z Idealnej Niani się odezwał :D ja się zgadzam z poprzednikiem. Ten program jest BEZNADZIEJNY i strasznie płytki. Ci, którzy to oglądają muszą być naprawdę ograniczeni umysłowo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper3100
Nie jestem aktorem, tylko fanem tego najlepszego serialu na świecie. I to, że oglądam, to nie znaczy, że jestem ograniczony umysłowo. Ograniczeni umysłowo tylko tak piszą. Moja sprawa, co oglądam w telewizji i tobie g****o do tego, tępa szczapo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×