Odpowiedz na ten temat

Przyjaciółki

• gość 2017.03.07 [08:51]
    Poprzedni temat chyba zniknął
    Uśmiercili Michała, ciekawe czy brak pomysłu na postać czy aktor już nie chciał grać.
    Patrycja dziwnie się zachowywała pośmierci męża
  • gość 2017.03.07 [12:08]
    też szukałam poprzedniego tematu i nie znalazłam...
    nie chce spamowac bo juz obejrzałam nastepny odcinek, ale napisze, ze pół filmu ryczałam jak bóbr....
    i mnie baaardzo zaciekawil wątek Edyty
  • gość 2017.03.07 [13:37]
    Kto to Edyta? Co teraz bedzie z żona Michała?
  • gość 2017.03.07 [16:13]
    Podobno Lisowska się przyczyniła do tego, że zwolnili Rogacewicza...
  • gość 2017.03.07 [16:20]
    Edyta to ta pindzia co pracowała z Michalem zagranicą, co mu sie narzucała..
  • gość 2017.03.07 [17:04]
    Liszowska prywatnie nie lubi się z Rogacewiczem i dlatego chciała żeby wykurzyć go z serialu. A ja w ogóle nie odczułam tej żałoby, straty bliskiej osoby oglądając następny odcinek. Oglądałam odcinek do przodu (kto nie chce niech nie czyta) i serio nie widać po Patrycji rozpaczy. Myślałam,że będzie załamana a rzęsy miała wymalowane. Dziwnie to wymyślili scenarzyści. Już te przyjaciółki bardziej to przeżywały choć Zuza nawet w takim momencie musi udawać jakąś idiotkę. Taka była zakochana ale ani jednej łzy nie uroniła.
  • gość 2017.03.07 [19:20]
    ja też pół odcinka przepłakałam
  • gość 2017.03.07 [20:28]
    Ja też płakałam. Oczywiście smutny odcinek.
    Ale uśmiać te z się musiałam.
    -Co się stało ? To rak? Prostata? Wiedziałam, ja to mam zawsze szczęście. -Dorota jest bezbłędna. Uwielbiam ją usmiech.gif
  • gość 2017.03.09 [12:46]
    Każdy inaczej przeżywa żałobę. Szkoda, że usmiercili Michała, jak się kochali z Patrycja to byli fajną parą wg mnie. W ogóle rozstali się tak bez sensu. To jedyny serial, który oglądam, cały czas coś się dzieje
  • gość 2017.03.09 [13:39]
    przecież Patrycja była w szoku, tak bywa, a później wszystko w niej pękło więc normalne to
  • gość 2017.03.09 [13:46]
    Paweł ma córkę z innego związkuusmiech.gif
  • gość 2017.03.09 [14:42]
    Mi sie smutno zrobilo jak spalila ta bluze w ognisku. Wczesniej nie czulam ze ona cierpi. I wtedy faktycznie lezka mi tez skapnela. Jesli Liszowska prywatnie nie lubi Rogacewicza to dziwne, bo dlugo fajnie grali razem. Tyle sezonow i widac bylo ze sie kochaja. Jesli okarze sie ze Michal prowadzil podwojne zycie to chyba tylko po to zeby dav furtke Patrycji do tego by nie byla w zalobie a zeby go znienawidzila i szybko ja z kima zwiaza. Bo w zalobie nie wypada ale jesli wyjdzie ze byl sku... to inaczej bedzie to odbierane. Wolalabym zeby zostal za granica niz tek zakonczyli jego postac. Szkoda.
  • gość 2017.03.09 [21:25]
    Ładnie Liszowska wyglądała w dzisiejszym 100 odcinku,tak młodo!
    Dorotka zawsze rewelacyjna i zaskakujące zakończenie!
    Czyżby Michał grał ostro na 2 fronty?On zawsze miał problemy z prawdą i szczerością.
  • gość 2017.03.11 [09:52]
    No tak, Michał miał żonę i kochankę. Patrycja z Edytą się razem upiją. Ciekawa jestem kiedy Jerzy zejdzie się z Zuzą, bo to, że do siebie wrócą jest pewne. W następnym odcinku jest dużo przekleństw. Podoba mi się, autentycznie wyrażają emocje.
  • gość 2017.03.11 [11:34]
    W skrótach było pokazane bardzo "ostre" zbliżenie,więc Jerzy i Zuza się spotkają,ale nie wiadomo czy to będzie na dłużej,czy tylko seks.
  • gość 2017.03.11 [16:23]
    a ja ogladajac nastepny odcinek stwierdzam,że mam obrzydzenie do Liszowskiej, straszne paskudne włosy jak u mopa, obleśne
    no i t zęby !!! w scenie kiedy siedzi z Edytą w barze, zwroccie uwage, te zęby sa odrazające, wyglada to paskudnie bleee, szkoda ,ze jest aktorka i ma tyle kasy, a zeby okopne
  • gość 2017.03.11 [17:26]
    No cóż, nie każdy ma piękne zęby z natury. Nie wszystkie też da się wyprostować aparatem ortodontycznym. Te wszystkie piękne zęby celebrytek to tak naprawdę licówki. Nie każdy ma ochotę wstawiać sobie sztuczne zęby, kiedy naturalne nie są zepsute. widocznie Liszowska woli swoje naturalne.
  • gość 2017.03.11 [18:56]
    no prosze Cie, mialam duzo gorsze i wyprostowalam aparatem, ma tyle kasy i co ? straszyc ludzi w tv? mnie to obrzydza, ona ogolnie sprawia wrazenie takiej "brudnej" te włochy paskudne jakby myszy mialy siie tam zelęgnąć, a co zlego jest w licówkach? tylko najpierw trzeba wyprostowac ,
  • gość 2017.03.11 [19:08]
    Nikt cię nie zmusza do oglądania tego serialu.
  • gość 2017.03.11 [19:11]
    To też wina ujęcia kamerzysty,że tak niekorzystnie to wygląda.Stara Kwaśniewska też ma płaską facjatę i dziwne usta,ale jej fotki są zawsze tak robione,żeby wyglądała dobrze.
  • gość 2017.03.11 [19:17]
    To złe jest w licówkach, że są sztuczne rozumiesz? pechowiec.gif żeby założyć licówkę, trzeba SPIŁOWAĆ swoje prawdziwe zęby. I wtedy nakleić na te spiłowane zęby nakładki, które trzeba wymieniać co x lat, najtrwalsze porcelanowe licówki się wymienia co 10 lat. Moze ktoś nie ma ochoty spiłowywać swoich zębów i wymieniać nakładek co 10 lat, nie pomyślałaś o tym? pechowiec.gif poza tym skoro nosiłaś aparat to powinnaś wiedzieć, że na wyprostowanie zębów wpływa wiele czynników, m.in. dlugość szczęki, rozmieszczenie korzeni, wielkość zębów... nie każdy może mieć idealne zęby.
    Ale żeby to rozumieć, trzeba mieć chociaż trochę rozumu a nie być tępą strzałą, która krytykuje ludzi w ogóle ich nie znając.
  • gość 2017.03.11 [19:22]
    Dokładnie tak. Zgadzam się z przedmówczynią.
    Może się komuś uroda Liszy nie podobać ale to "swoja baba" usmiech.gif
  • gość 2017.03.11 [19:22]
    Masz racjęusmiech.giflapka.gif
    Nastolatki są głupie, myślą,że wiecznie będą ładne
  • gość 2017.03.11 [19:27]
    Liszowska jest ładna, ma w sobie seksapil usmiech.gif
    wspaniale wygląda, prawdziwa kobieta, nie taka plastikowa lalka
  • gość 2017.03.12 [11:03]
    Liszowska w roli Patrycji to zapracowana samotna matka,której nie jest łatwo,więc nie musi wyglądać jak modelka na wybiegu.
    Jest naturalną kobietąw swoim wieku,a nie wychudzonym wieszakiem.
  • gość 2017.03.12 [11:31]
    Liszowska wygląda normalnie. 80% polskiej ulicy wygląda gorzej od niej. Fakt włosy wyglądają jakby były spalone i wysuszone na maksa, ale to wina rozjaśniania... każda polska modnisia z białymi włosami wygląda tak samo pechowiec.gif tylko, że na wyprostowanych włosach mniej widać ich złą kondycję. Może Lisza spaliła sobie włosy, ale co w związku z tym? Ma sobie zrobić przeszczep włosów bo komuś się one nie podobają? pechowiec.gif zeby też ma normalne, może nie są idealnie proste ale przynjmniej są prawdziwe i jak się uśmiecha to 100% natury, a nie białe, nienaturalne licówki. Ciekawe co powiedzą na starość te wszystkie posiadaczki pięknych licówek, kiedy zaczną tracić zęby osłabione od nadmiernego spiłowania.
    A jak się komuś nie podoba to nie musi oglądać serialu. Podejrzewam, ze post pisała jakaś nastolatka, która myśli, że zawsze będzie piękna i idealna, zresztą dorośli ludzie nie tracą czasu na obgadywanie wyglądu innych na forum, co jest zresztą strasznie puste pechowiec.gif nie rozumiem jak można się brzydzić normalnie wyglądającej kobiety. Za dużo photoshopa wszędzie i ludziom kompletnie odbija pechowiec.gif
  • gość 2017.03.12 [11:59]
    Mądra wypowiedźusmiech.giflapka.gif
  • gość 2017.03.12 [17:30]
    07.03 do autorki tematu czytałam gdzieś ze aktorzy Lisowska i ten co gra Michała nie dogadali się i ciężko im się razem grało i ona wymusiła by usunęli go z serialu no więc go usmiercili.
  • gość 2017.03.12 [17:33]
    Właśnie skończyłam oglądać 101 odcinek,bo jest już na str. Polsatu,a w czwartek nie będę mogła-fajna sprawa.Serial świetny,nawet nie wiem kiedy minęło 45 minut i dobrze,że można też wcześniej obejrzeć.
  • gość 2017.03.13 [15:24]
    Czy to będzie ostatni sezon?lapka.gif
  • gość 2017.03.15 [11:51]
    Liszowska jest po prostu zaniedbana i tyle, i nie chodzi tu o tusze, jakas taka odpychająca,

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...