Odpowiedz na ten temat

Przyjaciółki

• gość 2017.03.15 [11:53]
    a temat Zuzy jest bardzo męczący, mogliby juz jej kogos scenarzysci znaleźć
  • gość 2017.03.16 [23:12]
    Liszowska jest ładna, wcale nie jest zaniedbana, normalna jak prawdziwa jak kobieta, nie podobają mi się dziewczyny z dużą ilością tapety, są koszmarne i wulgarne
    Seks Ani z Pawłem na oczach kolegi zszokował mnieusmiech.gif
  • gość 2017.03.17 [12:51]
    Nie podobała mi się scena Patrycji z Edyta w knajpie. Dla mnie nienaturalna i słabo zagrana.
  • gość 2017.03.17 [19:16]
    "Seks Ani z Pawłem na oczach kolegi" ?
  • gość 2017.03.18 [10:14]
    Ania i Paweł figlowali w pracysmiech.gif , za szybą wszystko było widać, tacy byli zajęci sobą, kolega przechodził przypadkiem i zobaczył, był zaskoczony i wyszedł szybko
  • gość 2017.03.18 [13:54]
    bardzo polubilam Pawla,widac ze sie zmienil. szkoda ze wczesniej byl takim dupkiem. Zuze polacza chyba z Jerzym, ale ta jego nowa partnerka jest calkiem fajna i pasuja do siebie. jednak ona chce dziecko, a Jerzy nie i zapewne z tego powodu sie rozstana i on znow bedzie z Zuza. slabo z tym malzenstwem Julki udowodnila ze jest jeszcze dzieckiem
  • gość 2017.03.18 [14:24]
    Co do Julki,to było do przewidzenia,że tak się stanie.
  • gość 2017.03.18 [15:04]
    Dobrze, że nie ma dzieciusmiech.gif , niech idzie na studia, zajmie się pracą, dorośnie do samodzielnego życia, odpowiedzialności za siebie, mogłaby również zająć się domem i braćmi
  • gość 2017.03.19 [12:04]
    ta nowa Jerzego, prwatnie Anna Prus, baaardzo się zestarzala.
    Julka - brak slow - takiego drewna dawno nie widziałam w TV.
    Stuzynska, mam wrazenie, ze nie lubi Kasprzykowskiego ;0
  • gość 2017.03.19 [16:53]
    Tez w szoku bylam ze A. Prus jest tak mloda jeszcze a wyglada staro bardzo. Ale nikt na to wplywu nie ma niestety. Dla jednego czas jest laskawy dla innych nie.
    A mnie ciekawi wiek przyjaciolek. Razem chodzily do liceum niby? No i np. Julka ma niby 19 lat. I raz pawel pow.ze urodzila sie na studiach i Anka ich nie skonczyla bo sie nie obronila. Czylibjakos tam miala 24 lata. To teraz Anka niby juz tyle po 40 powinna byc. A inne z jej roku robia za mlodki i rodza dzieci jak nic Pati i Inga. Pomieszali cos
  • gość 2017.03.19 [17:42]
    To trzeba przyjąć,jak bardzo cię to interesuje,że Anka urodziła w trakcie studiów mająć np.20-21 lat -więc teraz ma 40-41.Inga już ma córkę,a teraz w nowym związku nowe dziecko,Patrycja ma Mikusia a Zuza wiadomo!Czterdziestka to nie menopauza!
  • gość 2017.03.20 [08:24]
    tylko, ze bylo powiedziane wprost , ze Anka urodzila na ost. roku studiów- bo traz tylko obronila prace, nie kontynuowala studiow, ot taka "malutka" niescislosc, a w serialu caly czas robia tak,ze ma sie wrazenie ,ze wszystkie panie oprocz Anki sa duzo przed 40 i tyle
  • gość 2017.03.20 [08:26]
    no i np, na grobie Michala byl wiek 37 lat- a on niby byl w takim wieku co Patrycja, no ale coz, scenarzysci sami chyba nie widza ile kto ma miec lat
  • gość 2017.03.20 [08:54]
    a mnie wkurza obcnie Inga masujaca sobi ciagle brzuch i robiąca miny jak srajacy kot na pustyni, nie wiem po co to ja wyslali niby do NY skoro rownie dobrze moglaby plaszczyc d**e na kanapie w Warszawie
  • gość 2017.03.22 [13:57]
    Strasznie zepsuli postać Michała po jego śmierci pechowiec.gif tak bardzo kochal Patrycje, Przeciez to było widać jak o nią walczył, o dziecko, a tu się okazuje, że był z dwiema na raz, bez sensu pechowiec.gif jeśli chodzi o Anke to w życiu nie dałabym się tak traktować mężowi! Nie widzę w nim żadnej pozytywnej zmiany. Inga nudna, siedzi tylko przed tym laptopem, ma jakąś dziwnie napuchniętą twarz Socha, nie sądzicie? smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [15:58]
    Socha miała napuchniętą twarz,bo wtedy była w ostatnich tygodniach ciąży/prawdziwej,w realu/ i miała trochę zmienione rysy twarzy.
    A Michał niby zabiegał bardzo o Patrycję,ale wcześniej uwikłał się w poważny romans i nie bardzo wiedział jak to rozwiązać.Michał miał problem z mówieniem prawdy,oszukiwał już wcześniej w sprawie mieszkania i z tego co się dowiedzieliśmy cały czas romansował.
  • gość 2017.03.22 [16:43]
    A co z małżeństwem Julki? Oglądaliście do przodu odcinki?
  • gość 2017.03.24 [12:08]
    ja nie moge , jak mnie irytuje postać Zuzy, Inga powinna ja kopnąc w d**e, a Jerzy ja olać, wredna s...a
    a prywatnie Sokołowska tez jest irytujaca z jej wiecznym ha ha ha
  • gość 2017.03.24 [13:49]
    Michał kochał Patrycję, Edyta może kłamać ,żeby mieć pieniądze
    Nie był święty, ale Patrycja była jego największą miłością
  • gość 2017.03.24 [16:55]
    Patrycja może i była największą miłością Michała,ale okazał się strasznym dupkiem,dla którego nie ma już wytłumaczenia.Jak można było zepsuć wiele wspólnych lat,przeżyć takie sytuacje,które powinny łączyć a nie dzielić!
  • gość 2017.03.24 [17:02]
    no i końcówka następnego odcinka.... Paweł ma nastoletnią córkę. Zawsze na koniec odcinka czymś zaskakują. A Zuza fakt jest mega irytująca z tym swoim wiecznie sztucznym zadowoleniem. Przyleciała do NY żeby odbić Agacie tego starego dziada Jerzego. Po kiego grzyba się z nim rozstawała jak nie da mu być z inną. Niby go kochała a zdradziła....niech coś z nią zrobią bo nie mogę na to patrzeć.
    A Patrycja w ogóle ma jakąś żałobę? Jakoś nie zauważyłam jej bólu i cierpienia w ogóle. Mogła by trochę poudawać....a te jej włosy niczym nogi pająka to juz są za długie.
  • gość 2017.03.24 [19:05]
    Anna Prus tak się zestarzala bo ostro lubila wciagnac kreske i to niejedna. Swego czasu było o tm glosno.
    A Patrycja zanim się dowiedziała, ze Michal prowadzil podwojne zycie cos dziwnie nie rozpaczala. Szok szokiem ale to co ona odwalala... swiecac sukienka, makijaż wieczorowy... która dalaby rade tak się malować pare dni po smeirci najbliższej osoby? w końcu to było przed pogrzebem.. to samo wrzucenie do ogniska bluzy... gdzie każdy zawsze trzyma takie rzeczy jak najdluzej
  • gość 2017.03.24 [19:33]
    A po co trzymać szmaty,które przypominają i przysparzają bólu.A Michał nie zasłużył sobie na żałobę!Sama też nie lubię czerni i nigdy nie będę jej nosić.
  • gość 2017.03.24 [19:36]
    Anna Prus była też dziewczyną Radusia Majdana....
  • gość 2017.03.24 [19:53]
    Patrycja może mieć doczepiane włosy, nie wyglądają na prawdziwe
  • gość 2017.03.24 [20:22]
    ma tragiczne włosy, to doczepy. od glowy siano a na koncu loki ala Villas, obrzydliwe to, jakby myszy mialy sie tam zalęgnąć
  • gość 2017.03.24 [21:29]
    Bluzę i inne rzeczy można wyrzucić ale z czasem. Dzień przed pogrzebem ona już pali jego rzeczy bo chce się pożegnać z Michałem. Nie dziwiłabym się jakby to był rok po śmierci ale dzień czy dwa??? Jego matka bardziej to przeżyła. Najbardziej śmieszą mnie pytania Ingi do Zuzy, jak się Pati trzyma? A ta jej mówi,że kiepsko czy coś w tym rodzaju. Przepraszam bardzo ale w którym miejscu ona to przeżywała ? Bo jakoś nie pamiętam.
  • gość 2017.03.25 [09:27]
    A co zrobil michal i jak umarl?
  • gość 2017.03.25 [10:01]
    Miał romans z Edytą, zginął jak wychodził ze sklepu z winem dla
    Patrycji, wpadł pod autobus, tak szybko i człowieka nie ma
  • gość 2017.03.25 [10:39]
    Dzięki

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...