Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katerinaa321

przystań

Polecane posty

Gość Obejrzałam 1 odcinek nuda
nuda to mało powiedziane, sztywne postacie, ta ruda co grała w na dobre i na złe żenująca, przewidywalne to wszystko jak nie wiem, wiadomo co za chwile będzie, a ten ratownik z długimi włosami to żenujacy, nie dosć, że obleśny to i sztywny jakby kij połknął. ogólnie dno, dałam sobie spokój z ogladaniem, szkoda czasu. Wogóle ostatnio prawie wszystko jest beznadziejne, Dom nad rozlewiskiem - masakra i żenua.pl, nazanczony - miał być taki super, a jest nudny, ostatnia seria Niani beznadzieja - chyba tylko Viola w Brzyduli ratuje cały ten bajzel. Lepiej książki czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza30
Mnie sie podoba :) Anka ma fajna role :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie jest ok
mnie się też podoba;) fajna odskocznia od tych m jak miłośc bełkotów itp, taki lajtowy serialik bez zbędnych smętów jak w innych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam ... i polubiła. Lekki, przyjemny. Co prawda mało kacji i gra niektórych pozostawia wiele do życzenia ale taki był w sumie zamysł twórców. Mazurskie WOPR to nie Baywatch, dobrze ze serial jest osadzony w polskich realiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupppppppp
Ratowniczka w kozaczkach była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ta historia z pierścionkiem była śmieszna, ratownicy szukali go w wodzie. Lubię Anię i jej tego chłopca. Jakie są wasze ulubione postacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxxx
heh ta i pan zborowski juz coreczke wkrecil do tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×