Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bateryjka

pytanie do tych co ogladali zagraniczna brzydule i nasza polska

Polecane posty

Gość bateryjka

nie ogladalam zagranicznych wersji, chcialabym sie dowpiedziedziec czy jest według tego samego scenariusza? nie chodzi mi o szczególy, i klimaty na pewno jest inny, ale o ogólne wydarzenia, np. ten kredyt dla Marka, pocałunek i co po nim, Wioletta która za plecami szefa podpisala jakeis zobowiazania z jakas firma, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest dużo podobieństw -
kłopoty z firmą, Betty załozyła inną firmę - Terra Modę, z kolegą - podobnym jak tu Maciek. I było cos takeigo ,ze kredyt wzięła, pozyczyła kase Eco Modzie, pod zastaw firmy. I przejeła tą firmę. Pati (Viola) też była głupiutka,ale takich numerów nie ostawiała. Brat Pauliny(tam tez była Paula) też nienawidził Marka(w koliumbijskiej była Armando) i starał się przejąc firmę. Tam Eco moda(firma Armanda) wpadła w kłopty, bo wyprodukowali kolekcję z kiepskiej jakości materiałów i nikt nie chciał jej kupic. Szczegółów nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest dużo podobieństw -
a co do miłości Betty i Armanda - za namową kolegi Armanda(taki mniej więcej Sebastian) armando zaczął udawać ze kocha Betty, bo bali sie, że nie odda im firmy. Ale Betty się dowiedziała(podsłuchała rozmowę). Armando faktycznie zakochał się w niej,ale nie zdawał sobie z tego sprawy. I Betty była załamana i na radzie nadzorczej przyznała się do tego ze przejeła Eco Modę. Juz była odmieniona - jakas specjalistka od PR czy znawczyni mody bardzo ją polubiła i pomogla jej w przemianie. I miala Betty jakiegos wielbiciela, Francuza - który kochał ją już wtedy jak była brzydka. I Armando był o niego zazdrosny. Klub brzydul też był w kolumbijskiej wersji. Betty nie była sierotą, miała ojca i matkę. Była jedynaczką! a jej kolega- ten podobny do Maćkateż kochał sie w Pati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
wszystko prawda!ale mnie sie prawde mowiac nie podobala ani amerykanska ani polska brzydula.wole te kolumbijskla,i teraz bym ja chetnie ogladala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
skoro tak dużo wątków jest podobnych to podejrzewam, ze nasza polska brzydula też bedzie miec taka fabule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ale juz nasza rodzima brzydula jest!na tvn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
dzieki za odpowiedz, ja nie ogladalam zagranicznych wersji,a nie znalazlam nigdzie krótkiego opisu calego serialu, a streszczenia odcinek po odcinku nie chce mi sie czytac, a chcialam mniej wiecej wiedziec jak to bedzie. Jednak mam nadzieje ze w naszej wersji Marek nie będzie udawal zakochanego, ze jkos inaczej to rozwiaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
a w kolumbijskeij wersji w ktorymv odcinku nastapila przemiana brzyduli, moze ktos wue jak znalezc to np. na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest dużo podobieństw -
Betty przemieniła się jakoś tak pod koniec serialu. Wyjechała gdzieś - nie pamiętam czy ten Francuz jazaprosił, czy to był jakiś wyjazd słuzbowy. I tam była ta pani od PR/znawczyni mody i zaczeła ją odmieniać. Do końca nie przyznala się Armandowi, że go kocha. Ze streszczeń naszej wyczytałam, ze Ula przyznała się Markowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
ta pani od PR co "przemienila" brzydule z wersji kolumbijskiej ciekawe czy to bedzie Julia w naszej wersji, narazie sie na to nie zanosi,ale zanim to nastapi jeszcze pewnie kilkaset odcinków nakreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joa21
hej! wszystkie odcinki kolumbijskiej najlepszej według mnie brzyduli są dostępne na youtube wystarczy wpisać YSBLF czyli skrót od tytułu i potem numer odcinka 1, 2, 155, każdy odcinek jest w czterach częściach wtedy pokazuje się np ysblf 115 3 itd niestety są po hiszpańsku, ale można się zirientować o co chodzi a niektóre słowa można wyłapać i jak ktoś oglądał inne telenowele to się zorientuje, dodatkowo można pouczyć się języka :)) poza tym są też dalsze losy betty i armanda czyli serial ecomoda i też wystarczy wpisać ecomoda - capitulo 1 i się pokaże.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
dzieki serdeczne za informację. a moze wie ktos gdzie moglabym znalezc opis do kolumbijskiej wersji? bo jakos nie moge na niego nigdzie wpaść, a słyszalam ze wkolumbijskiej wersji tez pojawil sie były chłopka uli który bardzo ja skrzywdzil i inne podobne rzeczy i chcialabym sie dowiedziec jak tam to sie odbylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
były chłopak* ( czeski błąd ) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijska była najlepsza
po cholerę robili inne wersje. a wiecie,że wyszła 2 część wersji kolumbijskiej i nazywa się ECOMODA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
tak wiemy,ale jest tylko ok.20 odcinków, dobrze nie pamietam. Nikt nie wie gdzie moge znalezc streszczenie tego kolumbijskiego serialu? bardzo prosze o odpowiedz, a moze leci on aktualnie na któryms kanale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
czy postac Hugo Lombardi z wersji kolumbijskiej ma jakis odpowiednik w naszej polskiej brzyduli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba bedzie
Pschemko, jesli dobrze pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
oo, dzieki za info, przeczytalam wlasnie ze tamta kolumbijska brzydula w realu znalazla swojego zyciowego partnera na planie serialu i byl to wlasnie ten Hugo i zaciekawilo mnie co to byla za postac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×